bugün

Aslında bu konular yazılınca beklentiler çok farklı bir yönde oluyor ancak dikkat ettiğim ve çevremde samimi olduğum kız arkadaşlarımdan ve nadirde olsa eski sevgililerimden bekaretle ilgili soru sorulduğunda fark ettiğim durum aslında kızların buna önem vermediği, toplumun tabu haline getirdiği lafta namus olan ve sanki namus sadece oradan sorumluymuş gibi görülen ve toplumuzda görülen kızların günah nedeni gibi görülmesi, birçok çıkan olumsuz durumlarda kızların sorumlu tutulması ve bekaretinde toplumun çoğunluk tarafından hiç ellenmemiş sıfır mal gibi göstermesi ve her boku buna bağlaması kızları bu saçma yöne sevk etmektedir . Çok sevdiğim bir cümle var: Kız çalıyor çırpıyor, yalan söylüyor, gizli kapaklı işler çeviriyor, onun bunun arasını bozuyor, her şeye fesat karıştırıyor, sahtekarlık yapıyor ve bunlar çok önemli olarak görülmüyor da bekaret mi her şeyi ifade ediyor sorusu akla geliyor. Şöyle bir gerçek var seks yaşamamış erkek istisna bir durumsa eğer ki bu böyle(birçok baba tarafından da desteklenen bir durum olduğunu herkes bilmektedir) , kızların bakire olmasını ve bu tarz saçma sapan fantezi, ego, inanç(tabi sadece inançlar insanın kendisinden sorulur!) artık siz buna ne derseniz beklentisinde olmasını beklememek gerekir. Bütün bu yazıdan sonra birçok kızın bakire olduğu düşünülüyorsa tam bir salaklık ,kendini kandırma ve egolarına yenilme durumudur. Böyle bir şey yok!
böyle bi şey yaşandıysada evlenmeden önce diktirip ben bi şey yapmadım temiz namusluyum denmesi yerine.bak arkadaş ben böyle böyle bi şeyler yaşadım işine gelirse denmesi daha mantıklı ve dürüst olan lakin türk toplumunda gavat ismiyle adlandırılan nihayetinde hiçbirimizin arzulamayacağı belkide kaçamayacağı gerçeğidir.iki ucu boklu değnektir efendim ne yazık ki.
koca bulmak için beynindeki yırtığı diktirmesi daha uygun olacak kızdır.
şu hayatta yapılabilecek en büyük şerefsizliklerdendir.
zaten bakire olanlar için çift dikiş olma niteliği kazandıracak olay.

(bkz: kocası yandı)
müstakbel eşini karşısına alıp her şeyi anlatması makbuldur. zira asıl bu yaptırdığı en büyük namussuzluktur.
(bkz: patlat gitsin)
(bkz: kışa hazırlıklı girmek)
ya zamanında bazı haltlar yemişsin. yanlış ya da doğru o kızı ilgilendirir. ama evleneceği kişi aldatmaya, kandırmaya çalışmak yapılacak en büyük yanlıştır. işin en başında ben böyle böyle şeyler yaptım zamanında demek en makbulüdür.
herkesin yaşadığı hayata göre bu duruma bakışı değişir bunu namus çerçevesi içine sokan da dinin kültüre etkilenmesinden kaynaklanır eğer ben müslümanım diyorsa bir insan bu konu onun için önemli olması gerekir çünkü inandığı şey bunu gerektirir eğer müslümanlığa uzeksa bu konuya pek kafa kurmaz kurmamasıda pek gerekmez.
bekaret manyağı adama yapılması gereken inceliktir.
şerefsizin,namussuzun önde gidenidir bence bu diktiren kadınlar devlet tarafından bu operasyonların yapıldığı merkezlerce belirlenip asılmalıdır bunlar yüzünden adam gibi evlilik kalmadı ortada insanlar kime güveneceğini şaşırdı bu nasıl şerefsizliktir böyle.
sistemin zarını diktirmek zorunda bıraktığı kadındır. bir ömür yanında olacak olan karaktere değil, bir gece yok olacak olan zara daha önem veren erkeğin hak ettiği sondur.
Ah Ah ! baban anana vurduğunda o kızlık zarı yırtılmasaydı da seni vazoya boşaltsaydı be oğlum. isteksiz sikiş mahsülleri hep böyle oluyor aldırmayın siz ona bi kaç yarak kürek başlık daha açıp gider buralardan.
konuyu açmadan 1 dakika önce beynini aldıran adamdan daha karakterlidir.
Muhtemelen evlenecegi kisi ile zaten onceden beraber oldugundan mustakbel kocasina ilk gece fantazisini yasatmak isteyen kadindir.
kocasının uludağ sözlük yazarı olduğunu düğünden bir gün önce öğrenen kadının ta kendisidir.
ona bunu yaptırmak zorunda kalan erkek müsfetteleri utansın.
bunu bilmezsiniz. öğrenin diye söylüyorum. zar diktirilebilir fakat sıcak suda açılıyor zar dikişleri. küvete sokup bir güzel ısıtın suyu. eğer dikiş varsa açılacaktır. bunlar bilgiydi.

madem güvenmiyorsun neden evleniyorsun derler adama.

+oylar erkeklerden geliyor biliyorum

dişiler sizin zararınıza bu o yüzden - oyların sizden geldiğini de biliyorum.
işlerini hep en sona bırakan kadındır. faturaları vb. felan da hep en son anda yatırır.
Evlilik teleşı arasında...

Gelin: Anneaa yaaa hani zarımı dikecektin.
Anne: bu şimdi mi hatırlatılır düğüne bir gün kaldı.
Gelin: ee düğün teleşından aklımamı geldi. Hem sen niye unuttun?
Anne: tamam kes konuşmayıda yat şuraya iki dakikada dikerim şimdi.
Gelin: anne sağlam olsun ama bi daha uğraşmayalım çift kat yap.
Anne: tamam.

Heralde böyle bir şeydir amk. Daha kirlenmemiş tertemiz zihnimden bundan falasını hayal edemiyorum.
tescilli orospudur kafasına sıkılması gerekir bu tip orospulardan korunmak için siz siz olun evleneceğiniz kadının evlenmeden bir hafta önce peşine bi adam takın diktirme operasyonuna filan girerse haberiniz olsun.
diktirse bir dert, diktirmese iki dert sahibi olacak kadındır.
biraz haysiyeti varsa ömür boyu vicdanını diktiremeyecek kadındır.
beyninde ki yırtık zar ile bir ömür yaşayacak kadındır.