bugün

tabi ki de diktireceklerdir.
helal olsun.
etraf bir adet zara önem veren öküz oğlu öküz dolu, neden diktirmesinler ki?
biz hala niye konuşuyoruz bunu? gerçekten bu kadar mıyız biz?
birde piston gömlek değiştirip daralttıysa al sana sıfır km karı.

(bkz: rektefe)
genelde yattıgı kalktıgı kadının haddi hesabı olmayan erkegin evlenecek yasa geldiginde. eglenmelikti onlar simdi evlenmelik kadı lazım diye buldugu kadındır.
ahlaksızlıktır. bir insanı aptal yerine koymak.. ne bileyim konuşamıyorum.
bakire kadın diye tutturan türk erkekciğinin karısının yaptığı eylem. O orospulara böyle yalancı kadınlar denk gelir. Evrenin güzel adaleti.
zarinda şenkardeşler kasabı etiketini gormeyi goze alan kizlarin hareketidir.
kızlık zarı (bkz: hymen) alışık olmayan göz için yırtık mı değil mi ayırt edilmesi zor olan bir yapıdır. ne düşünüldüğünü bilemiyorum ama çıkışı komple kapatan bir yapı değildir ve kişiden kisiye farklılık gösterir. hatta tanımlanmış çeşitleri de vardır. o yırtık denilen küçük çentiklerden ibarettir ve bazen doğal çentiklerle karıştırılabilir. yapıya göre esmek olduğunda mesela ilişki sırasında yırtılmaya da bilir.

o yüzden bu saçmalıkları bir kenara bırakıp anlaşabildiğiniz, sevdiğiniz ve sizi seven biriyle her şeyi açıkça anlatarak evlenin. böyle şeylere gerek yok.

bunun hymeni yırtık diyen adama sorarlar kaç tane gördün de pat diye anlayabildin diye.
evlendikten sonra diktirmesinede bayagi gulerdim dogrusu.
dürüstlüğün beş para etmediği bir toplumda olması gerekendir. şimdi o diktirmese orospu damgası yiyecek, diktirse gerçekten orospu olacak ama kimse bilmeyecek.
ahlak damarının çatlamasıdır.
karaktersizliktir.
hayır karaktersizlik bekaretini evlenmeden önce kaybetmesi değildir o konu tamamen kendi hür iradesi, istediği kararı vermekte özgür. karaktersizlik kısmı sırf birisi öyle istiyor diye o kişinin istediği gibi görünmeye çalışmasıdır. başkasının kalıplarına girmeye çalışan bir karaktersiz veya karşısındakini kandırmaya çalışan bir fırsatçıdır gözümde ötesi yok.

d.n: iş bu entryde tecavüz gibi ekstrem ama malesef günümüz gerçeği haline gelmiş olayların yaşanmadığı varsayılmıştır.
Türkiye'ye mahsus bir tıbbi olay. Yani ben Türkiye'den öğrendim.
harikulade ilerleyen bir gelişmedir. özellikle üçüncü dünya ülkelerinde kadınınların onurlarını hiçe sayan şerefsiz erkekler için geliştirildi.
9 yaşında çoçuklarını bakire değil diye öldüren bu şerefsizler kendi cinsel kimliğinde özgürdür ve bakir değildir.
bu bakir olmayan şerefsizlere itinana ile bekaret üretilir. bekaret beyinde faalan değildir itina ile başka yerde aramayız diyenlere üreterek veriyoruz.
bekaret beyinde olunca bedene onura yaşam tarzına yansımaz onurlu kalınmaz diyenler için itina ile dikilp
"ilk elden teslim ediyoruz." temiz iş çıkardık taktir edin yafu.

erkekleri onurlu ülkelerin kadınları onuludur. türk erkeği ne kadar onurludur? .
bakir olmayan erkeğin bakire kız aradığında gerçekleşen operasyon. evrenin adalet anlayışı.
çogu buyuk sehir asuftesinin evlenmeden yaptigi. kendilerince haklilardir daima. kocalarini aldatirlar boyle evlenirler ayni akibete ugrayinca bosanirken "olsun en azindan ben seni baska heriflerin altindan aldim diyemedi" derler. orospulugun kitabini cilt cilt yazacak surtukler var amina koydugumun toplumunda. bunlar bi nebze. anal oral takilip bakire olanlari daha muhim vakia.

birde kendilerinin hakli olduklarini vicdanlarina kabuk ettirebilmek icin erkekler hakkinda genelleme yapar zaten yapmadan evleneni yok derler.
dikim kursu almanız gerekmektedir.

uyarı: evde denemeyiniz!

görsel
Google'a izmir yazınca çıkan önerilerden.
Bakire olmayan kızların kendilerini bakire göstermek için yaptığı davranıştır.

Eğer erkek toy ise bu durumu yer ama akıllı ise o anda olmasa bile zamanla anlar.

Not: bekaret beyindedir diyenlerin ta ... Nası bi mide var sizde acaba?
bir kısmı zorunluluktan bir kısmıysa tamamen zevk amaçlı bu işe girmiş kadındır.

kendisi her türlü haltı yemeye kendine kadir görüp kıza gelince zar zar diye tutturan mankafalara müstehaktır bu işler. kadınlar da kendi benliklerini keşfettikçe bu tiplere kapağı yuvarlıyorlar böyle.

üstelik cinsel şiddetin ve bilgisizliğin bu kadar yaygın olduğu bir ülkede kadının ille de seksle bekaretini kaybettiğine inanmak olası mı?
ya zorlandıysa?
ya meraktan kendisi zarar verdiyse?

kadını kendi malı gibi gören feodal anlayış yok olmadığı sürece erkekler böyle kandırılmaya mahkumdur.
bu yola basvuran kadinlari asagilamadan once sorunun kokenine inmek lazimdir. daha sonra haysiyet muhasebesi yapilabilir elbette.

bazi kadinlarimiz sirf bu igrenc zihniyete sahip orumcek beyinli insanlar yuzunden bicak altina yatiyorlar, hic bu yonden bakmak akliniza geldi mi? sizce bir kadin esini kandirmak ister mi? ve kendisini?

aslinda orumcek beyinli falan diyoruz ya, orumceklere yazik ediyoruz. nitekim orumcekler sanatsal ve kutsal canlilar.
yaptığının arkasında durmayan kadın.
Erkekler becersin kızlara şerefsiz denilecek eylem.
sökük istemeyen kadındır.
km sayacıyla oynanmış araba gibidir.