bugün

kızların bazı erkekleri yalnız arkadaş olarak görme sebebidir.
(bkz: yakışıklı değil ama sempatik)
tamamen aptallıktan ibarettir.
(bkz: kardeş ayağı göt ayağı)
Bazı erkekler çogunlukla arkadas olmazlar,olamazlar bu insanların dogasına aykırıdır. Yaşanılan somutluklar bunu gösterir.
"ne yani her erkek sevgilisi mi olacak" sorunu sormadan edemeyeceğim anlamsız hede.
(bkz: erkeklerin her kızı sevgilisi olarak görmesi)
bazıları arkadaş olmayı bile hak etmezler.
ister sığ deyin, ister bağnaz, ister yobaz... kızların erkek arkadaşı(kankası) olmaz, olamaz.
sevgilisi olur, nişanlısı olur, akrabası olur. benim açımdan hazmedilmesi zordur.
bakarsın bir resmine, sarmaş dolaştır elin lavuğuyla. sorarsın;
a- bu kim???
b- canalican ya o. kankam benim.
işte bu durum insanı çileden çıkarır. hani tamam senin içinde öyle bir düşünce olmayabilir. ön yargılı olabilirim(kabul ediyorum). lâkin elin adamı sonuçta, belki o öyle düşünmüyordur. öyle düşünmeyenleri de çok gördüm. kendimden biliyorum. demek istediğim şu, tamam arkadaşlık olsun, çok canımlı cicimli olunmadıktan sonra. kanka ne *mına koyim? kanka ney?
gayet normaldir. asıl anormal olan her erkeği sevgili olarak görmeleridir.
erkek kişisinin pasifliğini kullanan hatun kişinin yaptığı kurnazlık. bu görüş şekli tamamen azılana kadar hayatını sürdürür. sonrasını zaten biliyoruz.
yanlistir. bütün erkekleri sevgili olarak görmeli.
ne kizlar var. erkekten arkadas olmaz olamaz. (bkz: ciddi olamazsiniz)
kızların hayatta düştükleri en büyük yanılgılardan birdir. arkadaşlık karşılık beklentisi içerir tanımında. lakin ne demiş ünlü düşünürler:
- kanka ayağı *öt ayağıdır.
öte yandan kızlar tarafında gerçekten kolay kolay başka gözle bakılamayacak erkekler mevcuttur.
bu adamların etrafında deli gibi kız arkadaş vardır. o bütün kızların dertlerine sanki bir hemcinsleriymiş gibi eğilmekte, her sorunlarına bir cevap verebilmektedir. hani kadınlar hamamında görseniz, kendinizi kasmayacağınız gibi bir durum... buna rağmen bu adam ciddi anlamda sevgili sıkıntısı çeker, hatta platonik aşkların müdavimidir. toplumda kimse sorsanız "aaaa çok iyi adamdır, bir eşi benzeri yoktur!" cevabının karşılığıdırlar. fakat geceleri hep yalnız geçer, arkadaş grubundaki o üçüncü şahıs olmaktan hiç kurtulamazlar.(burda eşcinselimsi bir erkekten de bahsetmiyoruz ayrıca) * * *
Gayet normal bir olaydır, sonuçta erkek her dişiye sex objesi olarak bakamaz.Bununda gaylikle ya da başka bir şeyle alakası yoktur denebilecek durum.
kolaylıkla gosterip ellenmedikleri içindir.
genellikle çirkin erkeklere yapılan muamele. *
Doğaldır, normal olandır.
Neymiş; kızlar beğenmediği adamları arkadaş olarak görürmüş.. olayın Tipini Beğenmekle beğenmemekle alakası yoktur efendim.
Zira Çok yakışıklı olup da salak olan adama kimse dayanamaz. işin kötüsü ondan arkadaş da olmaz.
Her olayda cinsiyeti öne sürüp vay efendim iki ayrı cinsel organ sahibi insandan arkadaş olur muymuş diyen olduktan sonra zor tabi o işler.
Yalandır.
kızın o erkeğe vermeyeceğinin işaretidir. (bkz: sadece arkadaşız)
yalandır. gerekli ortam ve gerekli zaman olduğunda her kız, her erkeği başka gözle görebilir.
biz sadece arkadaşız ama arada sevişiyoruz.

kızlar güvendigi erkeklere her zaman verir,
ateş barut ilişkisi.
arkadaşlığı cinsiyete göre değerlendiren bir mantık mantıksızdır. ha kız olmuş ha erkek , arkadaş arkadaştır. bu nasıl saçma bir şey yahu!
O bazi arkadas gördükleri haricindeki erkekleri ne olarak gördüklerini merak ettigimdir. (bkz: vallaha)
güncel Önemli Başlıklar