bugün

entry'ler (26)

temmuz ayının hatırlattıkları

tabii ki aynanın sarkısı ....

15 18 yaş arası kız topluluğu

Offf ne çok hatalar yapılır, ne çok abartılır bazı şeyler... Ergenliğin en mal dönemidir. Ne çok hersey bilinir o yaslarda. Ne kötü.

gimsa

Hem kaliteli, hem hesaplı.

kendini kurtarabilecek kadar yuzme bilmek

O kadarı yeter zaten .

iğrenç ama güldüren espriler

Hani bir ortam olur, biri atar kendini ortaya, baslar esprileri patlatmaya işte onlardan birkaçı; - Ödeme yerine gittim, ö dedim geldim.
- Ben kamyonu sürüyordum, Leonarda da vinci.
- Sen şimdi terlemişsindir, ben sana bir terlik getireyim en iyisi.
- Geçen gün arkadaslarla firinda patates yiyorduk,firin sicak geldi bahçeye çiktik.
- Opel corsa,ben hayli hayli korum.

aslında bunların çogu komik değildir ama esas güldüren böyle bir esprinin yapılmasıdır. En azından karsındaki de sevinir, güldürdüğünü düşününce.....

ekol hoca

Gercekten anlatıyor dedirten sanal öğretmenimiz, saygın kişilik.

iyilik yaparken teşekkür beklememek

iyilik yaparken teşekkür beklenmemesi gerekir. Çünkü iyilik kişinin kendisi için yaptığı erdemlerin bütünüdür.Diğer bir anlamdan bakılırsa zaten bir alırsan, bin verirsin. Bin verdiğinin karsılıgı dönmez.Dönülmeyeceğini bildiğimiz için karsılık beklenmemelidir....

okan ın programına telefon açan kızlar

Aslında zekilik taslamaya calısan ama sonra ters köse olan kız tipleridir.Sonra da boş boş gülen basit kızlardır işte.

kızların bazı erkekleri arkadaş olarak görmesi

Bazı erkekler çogunlukla arkadas olmazlar,olamazlar bu insanların dogasına aykırıdır. Yaşanılan somutluklar bunu gösterir.

meşhur türk yalanları

Esnafların söylediği bir yalan '' bunun gibi kaliteli bir malın aynısını daha ucuza bulursan sana bedava veririm.'' kimse böyle bir arayısa girmeyecegi içinn güzel bir ikna yöntemidir. ne kadar da yalan olsa...

meşhur türk yalanları

Senin kadar kimseyi hiç sevmedim.(bundan önce bir sürü kişiye söylnmiştir bu ama yinede güzeldir inananlar vardır işe yarar)

sadece operatörlerden gelen mesajlar

Kontör yüklendiğinde çogalan,genelde okunmayan,mesaj geldiğini görünce heyecanlanılan ama sonrada aptal bir operatör mesajı oldugu için hayal kırıklıgına ugranan mesajlardır. Genelde boştur, ya da kontör tuzagıdır.

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

Kapı acıldıgında söylenir, genelde gereksizdir.'' geldin mi senmiydin ?'' gibi sorulardır.

mynetin renkli anasayfası

Renkliden kasıt tamamen hos bayanların boy gösterdiği,daha cok erkeklerin girip onlara bakmaya calıstıgı ve cinsel içerikli videolara sacma sapan yorumlar yaptıgı cok gereksiz bir mynet renkli anasayfası.

erkekler günü olsa ne olurdu

Bütün mağdur erkeklerin korunmaya calısıldıgı ,erkek korunma evlerinin acılıs günü,erkeklere karanfil verilen,erkek haklarının savunuculugunun yapıldıgı bir gün olsa gerek... Ayrıca resmi tatil tabi.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Vicdan bir güneş gibi parladıkça ısınır için. (sagopa kajmer)

cep telefonu kullanamayan baba

teknoloji özürlü , kontörleri araklanabilen ,ne kadar anlatılsa da o telefonu kullanamayan baba tipidir...

aşk

aşk deyince hakan yeşilyurt sarkıları: Azalır geceler
Bu dertler biter
Sen üzülme, sen üzülme
Ölürüm sana ben Uzun uzun anlatılmaz
Tel bildiğim sen aşksın
Senin için yaşıyorum
Herşeyimsin sen aşkım.. Değişir mevsim
Yine yaz gelir
Sen üzülme, sen üzülme
Yanarım sana ben Uzun uzun anlatılmaz
Tel bildiğim sen aşksın
Senin için yaşıyorum
Herşeyimsin sen aşkım

13

hristiyanların ugursuz olarak gördüğü aslında türklerin acısından ugurlu olan bir sayıdır.Bir de anlasılmayan bişey vardır, türk hava yollarında 13. koltuk yok.

en değerli şey

bitişler,başlangıçlar,galibiyetler,olgunlaşmalar... bi de zaman