bugün

entry'ler (574)

sadece kızlara yakışan şeyler

(bkz: parliament mavisi)

şebnem ferah ın aslında çirkin olması

belgeleriyle doğrulanmış önermedir.

her şeyi anladım da, yahu bu kadın göğüslerinin arasına da mı makyaj neyim yaptırıyor. bilen biriler bu meseleyi, aydınlatsın beni, inanılmaz meraktayım an itibariyle.

fernando muslera vs volkan demirel

Farkli liglerin kalecisi olacaklardir. Kulvarlari farkli oldugu icin kiyaslanmalari dogru degildir.

erkeklerin efendi kız yerine kaşar tercihi

evlenilecek kız var, eğlenilecek kız var mantığı ile efendi kızları piç etmemek amacı ile kaşar kızlara yönelme durumudur.

nur cemaatinin okumaya çok önem vermesi

okunan, okunmasına önem verilen materyallerin her yerde aynı olmasından dolayı, en azından ortalama olarak her yerde aynı olmasından dolayı aslında çok da önem verilmediği gerçeği çıkar gün yüzüne. kitaplıkları dolduran kitaplar 3 aşağı 5 yukarı aynıdır hep. üzücü olan budur.

salca

şimdi yanarım yanarım sözlüğe döndüğünde yine kral gibi takılacak, kuralları olan moderatör karakterini oynayacak, kendini ağırdan satıp, "ben", "ben", "ben" şeklinde davranacak, yanarım yanarım ona yanarım.

ama salca sen şunu bil ki, yemin ediyorum hiçbir şey değilsin. o bahsettiğin "klavye delikanlısı" olayı var ya, en büyük örneğisin. sözlükte 7. yahut 8. nesil yazarları görüp üstlerine gitmek kolay, ssg'yi inci'yi görünce dut mu yedin? bdv'de en erkek sendin, n'oldu? niye sustun? kötü sözlük temsilcisi bile senden daha çok ve akıllıca konuştu. niye bu kadar boşsun?

ha bu arada, sansürcünün önde gidenisin. seni oraya çıkaranı esefle kınıyorum.

enpopulersozlukler com

kasım ayının 4. haftası için de istatistiklerini güncellemiş olan sitedir. 2 gün içinde de kasım ayı listelerini güncel bir şekilde güncelleyecekler. nereden mi biliyorum? e kasım ayı bitiyor, seve seve yenileyecekler.

he belirtmeden edemeyeceğim, öyle gürünüyor ki kasım ayı istatistiklerinde uludağ ekşi'yi sollayacak. he bu sollama sadece sitede baz alınan entry sayılarına göre bir geçme olacak, orası ayrı.

http://www.enpopulersozlukler.com

en popüler interaktif sözlükler

artık bir site tarafından güncel bir şekilde düzenlenen listeye konu olan olaydır. şimdi şöyle ki, bu site aylık ve haftalık olarak en popüler interaktif sözlükleri sıralamakta. en popüler yazarlar sıralaması yapmakta. önemli sözlüklerin en popüler yazarlarını da parlatmaya çalışmaktalar. ayrıca zaman zaman önemli isimlerler de röportajlar gerçekleştirmekteler.

kısacası ; http://www.enpopulersozlukler.com

emre belözoğlu paraya muhtaç

hiçbir insan evladına söylenmeyecek, yapılmayacak şeydir.

bu adamın paslarıyla hop oturup hop kalkmadık mı arkadaş biz? bu adamın hırçınlığı değil miydi dillerimizden düşürmediğimiz galatasaray ruhu? bu adamın azmi değil miydi? bu adamın kararlılığı, isteği, varlığı değil miydi bizleri bugün gururla galatasaraylıyım demeye iten sebepler. bu kadar mı saygısız olduk biz, bizi çocuklar gibi sevindiren insanlara karşı?

yarın öteki gün büyük kaptan fenerbahçe ya da beşiktaş'ın bir kadrosunda görev alsa, ona da mı bunları yakıştıracağız? büyük kaptan, bülent korkmaz'ı da mı sileceğiz?

aktif futbol hayatı bu adamın zaten 15 bilemedin 20 yıl. bi ayağı kırılsa, başına bi şey gelse, sen mi bakacaksın bu adama? yapmayın bunlar. biraz saygı, biraz anlayış, biraz empati... En çok da insan olun insan.

bu adam ben ve benim gibi galatasaraylıların hala gururla izlediği, beğendiği futbolcu. başarılar emre.

gitar çalan kızların itici olması

bacak bacak üstüne atıp gitar çalan kızların oldukça seksi olması durumu mevcuttur. dolayısıyla bacak bacak üstüne atmışsa, bu önermeyi yalan eder. yine dolayısıyla şartlara bağlı olarak yalan olan önermedir.

zall server taşıyor

zall ın işleri büyüttüğünü gösterir.

maddox malzeme ve elma kurdu nun moderatör olması

maddox un moderatörlüğü haftalardır biliniyordu zaten. bilinmiyor muydu? adam zirvelerde kimin neden çaylak olduğunu, silindiğini bildiğini göstererek hava atmıyor muydu? atıyordu? ne duyurusu o zaman bu?

malzeme için hayırlı olmasını diliyorum. zira çok çalışkan bir arkadaş.

zall ın mükemmel ötesi yönetim anlayışının ürünleridir.

peygamberiniz sizin olsun atatürk bana yeter

atatürk'ün üzerinden zaman geçtikten sonra da atatürk'e gerek kalmayacak değil mi? evet mükemmel mantık kurgusu. çok özendim.

safsatadır.

kürtlerin ülkenin gerçek sahipleri olduğu gerçeği

bir cümlede aynı kelimenin tekrarlanması anlatımın ahengini bozar arkadaş. ana dili türkçe olan bir memleketin sahibi de, bu dili kullanmayan, kullanamayan, kullanmayı reddeden olamaz.

tanım zımbırtısı: safsatadır. boş laftır.

he bir de, inciden cevap: (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

objebi

sosisle kafayı bulan adam. evet lan doğru okudunuz, adam sosisle kafa oluyor.

bir erkeğe söylenebilecek en ağır söz

başlamak üzere olan seksten önce:

"ne bu böyle, sen bununla mı yapıyorsun?"

asena tuğal

tübitak kimya derecesi almış, tekwando'da siyah kuşakmış, yine tekwando'da derecesi varmış, kürek sporunda balkan 3.lüğü olduğu söyleniyor ve ayrıca son olarak boğaziçi double major olayı yapmış kişidir. ayrıca miss turkey 2006'da 4. olmuş.

bunların hepsinin bir arada toplandığı bir kadın profili? nasıl bir şeydir bu ya? hayır anlamadığım hiç entry de girilmemiş nick altına. anlamış değilim. fena yani, çok acayip, öyle böyle değil. neler yapmış kız ya. he güzel mi, çok aşırı değil ancak her türlü de gideri var, yok değil. kızdan sosyallik ve başarı aşmış, taşmış.

enpopulersozlukler com

tasarımını yenilemiş oluşumdur. çok da tatlı olmuş bu sefer. göz yoran yapısı geçilmiş, beyaz, kahverengi tarzı renklerin gücünü kullanmaya çalışmışlar. tebrik ediyoruz.

enpopulersozlukler com

author ile bugün içerisinde röportaj yapacak olan oluşum. ne zaman yayınlayacakları, bu röportajı hangi şartlarda yapacakları oldukça merak uyandıran oluşum. istatistik olayını da büyütmüşler sanırım. kasım ayı birinci hafta sıralamasında uludağ sözlük ekşi sözlüğün önüne geçmiş. haftalığa çevirerek piyasanın durumunu gözler önüne sermişler. neler yapacakları oldukça merak konusu. takipteyiz ey en popüler sözlükler yönetimi. akıllı olun.

marla singer ı seksi bulan erkek

marla singer i sigarasından ayrı düşünmeyerek, bu durum içine giren erkektir. haklıdır da.

(bkz: marla singer gibi sigara içmek)