Kesin delidir. Şimdi Ceza da almaz bu orospu çocuğu. Bence akli dengesine bakılmadan direk cezalandırılmalı.
Bide anlamadığım bu yurdun yakınlarında hiç mi gören yok amk. Üstlerde de yazmışlar pusu kursunlar kafasını gözünü patlatsınlar.
Türk erkeği ahlaksızlığının en büyük örneğidir.

bu yüzden boşuna orospu çocuğu demiyoruz.
Hadım edilsin bu ve benzeri hayvani sapıklar sapkınlar ruh hastaları .
türkiyenin cinselliğin afrikası olduğunu kanıtlayan resim. ayrıca çokta şaşırmadım kediye falan tecavüz ediyorlar ya alıştım artık ben.
bu ülkede kanunlar, düzgün vatandaşlara işliyor.

ister tecavüzcü ol, ister uyuşturucu al sat, kadın pazarla, ister milleti taciz et, tecavüzcü ol kimsenin umrunda değil.
öncelikle dayıyı takdir ettiğimi belirtmeliyim. şöyle; ne muazzam bir hayal gücü var ki binanın içindeki kızları kafasında canlandırıp zevke gelebiliyor. içerideki dişi aurasını hissedip en yoğun şekilde bu hazzı yaşayabiliyor. tabii ki de bu işin esprisi. vahim olan tarafı bu akli dengesi bozuk insan müsveddesi ve bunun gibiler, yarın öbür gün mazallah bir kızı geceleyin sıkıştırıp tecavüz de edebilirler.

edit: ne eksiliyorsunuz aq çapulcuları kötü bir şey mi dedik iyi okuyun.
Ülkemizde orospu çocukları malesef bitmiyor dedirten bir olay ve başlık daha. Bu gidişle bu (neyse) bir gün başka bir yerde becerirler bunu.
Acilen hadım edilmesi gereken sikik herif.
Oha yuh artık troll sandım, gerçekmiş bugünlük uludağ yeter yeterince kötü haber duyduk, tez yakalanmalı. iyi haber duymak istiyoruz mesajı atılan sabah haber programı sunucuları gibi oldu.
Twitter da altına yapılan yorumlar çok şerefsizce ya. Tecavüzü böyle saçma sapan esprilerle meşrulaştırmaya çalışıyor şerefsizler. Tamam her şeyle dalga geçin, espri yapın da, bu kadarı da fazla.
Ulan çocukken banyoda mastürbasyon yaparken bile kendimden utanırdım adamdaki rahatlığa bak.
"Yok ebenin a.ı" dedirtip sonra "Burası Türkiye amk, bu da olmuştur" diyerek şaşıramadan geçilecek bir başka olaydır. Şerefsizin, namussuzun önde gideni köpoğlu.
edit:imla
cenabet sokağı no:31

adres?
Sözlükte de kendisine destekçi bulmuş olan sapık. Ulan gözümüzü açıyoruz orospu çocukları, gözümüzü kapatıyoruz orospu çocukları. Bu kadar fazla olmamalıydı bu oran.

Kızgın not: Yurtta yardım edecek kaşar vardır diyenler analarını, bacılarını yollayıp yardım etsin. Kaşar sizin gibi mahlukları doğurup yetiştirenler oluyor.
Ceza, ıslah her ne haltsa, boyunun ölçüsü Verilmesi gereken mahluktur.
iki sene mütemadiyen, aynı yeri belleyip saçmalalamak nedir yahu?
Zannımca çokoprens almaya gitmiş ebleh ve sorumsuz yurt yönetimini, bu meczuba ikram edelim derim...
işin garibi de şu; yurttaki kızlar el atsın, bir kaç kaşar yardım etsin gibi ahlaksızlığın dibine vurmuş söylemler ile durumun vehametiyle dalga geçecek seviyede insanların ahkam kesmesi.

ulan kaşar veya değil, taciz bu. taciz.

oradaki insanların psikolojisi dahi bozulabilir.
Alıp çükünü ters cevirip, böğürüne kadar kıçından saplayacaksın ibret olsun diye.

(bkz: Şemsiye)
Sevabına biri el atsın diyen zihniyetler el atsa fena olmaz. Net sözlük yazarıdır bu. Abaza başlıkları okuyup okuyup kudurmuştur köpek. Polis müdahalesi için illa bir olay mı olması lazım be bu memlekette?!!!
Sözlüğümün güzide insanları hadi bir kampanya başlatalım. Bulalım şu şerefsizi ve hadım edelim.
Lan marketin ortasında, yanındaki kadının eline veren ihtiyarı bile izledi bu ülke.
Gencinden yaşlısına her yer sapık dolu. Ben eminim bu herif bu zamana kadar birine tecavüz etmemişse kesin fırsatını bulamamıştır. Yoksa o potansiyel mevcut.
Gözaltına alınmalı.
Yuh ulan erkek halimle korktum gece camdan baksam öle bir sahne görsem yatağa saklanırım kızlar nasıl tedirgin olmasın.
Şu binanın dili olsa da konussa su duvarda belki meme vardır offf binanin kapısı aynı vajina girip çıkıyorlar gibi hayal gücüne sahip olabilir.
şaka sandığım sapıktır.

binaya bakıp asılmak ney lan?

- içinde dişi var bu binanın eheheehehe.
akıl hastalığı ya da ruhsal bozukluğa sahip olma ihtimali yüksek olan bir bireydir.
bilir kişi gözüyle eylemin sürekliliği, kişinin yakalanamayışı, umumi alanda ahlak dışı hareketler sergilemesi, eylemin tekrarlanması ki ayrıntı verilmemiştir ortaya çıktığı saatlerde benzerlik göstermektedir muhtemelen, bu kişi bir hastadır, belki de mahallenizde deli diye çağırdıklarınızdan birisidir, belki de siz aklı başında onu asıp kesmeyi düşünen kişilerin de cinsel sapkınlıklarına kurban olmuş biridir, o kimse kim ise sapık değildir, ona yapılan ya da öğretilen sapıklığı tekrar eden bir kimsedir. şimdi utanın ve sözlüğü kapatın.
Mahallenin delisidir poliste bir şey yapmıyordur veya akrabaları akepelidir korkudan dokunamıyorlardır.