bugün

iki yıldır yurda dadanan sapıktır.

bunca zaman bir bok yapılmaması da ayrı bir rezilliktir.

https://twitter.com/duygu...status/832697324820271104
https://twitter.com/bunus...status/832677555853418496
https://twitter.com/duygu...status/832707265652150272
insan bu iti dövmekten zevk alır resmen.

Ancak fotoğrafa bakınca bir gülesim geldi açıkçası o tip ne lan.
Eminimki o Yurtta bi ton kaşar vardır bir tanesi sevabına bi el atsa sorun çözülür, çok ta şee etmeyin yani.
bu kadar da olmaz artık dedirten bir olay daha. 2 yıl ne demek? 2 yıldır bu taciz yapılıyor da polis nerede? neden yakalanamıyor bu sapık?

en hassas olduğum konulardan biridir bir kadına/kıza taciz veya tecavüz olayları. bu olayın faili olan tacizci umarım en yakın zamanda yakalanıp cezasını çeker.

Edit: eksi verenler sizin ahlaki değerlerinizi tartışmaya gerek bile görmüyorum.
Kesin sözlük yazarıdır.
Bunu normal kabul eden daha eyleme geçmemiş bir ton sapığın bu ülkede var olduğunu göstermiş acı gerçek.
insanlıktan nasibini almamış sapıktır.

bir de espri yapmıyor musunuz şunlara, sinirimi bozuyorsunuz !
kimi kaşar vardır işini görsün diyor, kimi eee ne var bunda ??
ne mi var??

iğrençsiniz. bunu normal gören kesimin kızı olur da inşallah anlarsınız ne olduğunu...
bacılarımızı, kızlarımızı emanet ettiğimiz yurtların önünde meydana gelen rezilliktir. 2 yıl ulan 2 yıl. buradan tüm yurt yönetiminin ecdadını sikiyorum.
Vay aq çocuğu.
Mahallenin delisidir poliste bir şey yapmıyordur veya akrabaları akepelidir korkudan dokunamıyorlardır.
akıl hastalığı ya da ruhsal bozukluğa sahip olma ihtimali yüksek olan bir bireydir.
bilir kişi gözüyle eylemin sürekliliği, kişinin yakalanamayışı, umumi alanda ahlak dışı hareketler sergilemesi, eylemin tekrarlanması ki ayrıntı verilmemiştir ortaya çıktığı saatlerde benzerlik göstermektedir muhtemelen, bu kişi bir hastadır, belki de mahallenizde deli diye çağırdıklarınızdan birisidir, belki de siz aklı başında onu asıp kesmeyi düşünen kişilerin de cinsel sapkınlıklarına kurban olmuş biridir, o kimse kim ise sapık değildir, ona yapılan ya da öğretilen sapıklığı tekrar eden bir kimsedir. şimdi utanın ve sözlüğü kapatın.
şaka sandığım sapıktır.

binaya bakıp asılmak ney lan?

- içinde dişi var bu binanın eheheehehe.
Şu binanın dili olsa da konussa su duvarda belki meme vardır offf binanin kapısı aynı vajina girip çıkıyorlar gibi hayal gücüne sahip olabilir.
Yuh ulan erkek halimle korktum gece camdan baksam öle bir sahne görsem yatağa saklanırım kızlar nasıl tedirgin olmasın.
Lan marketin ortasında, yanındaki kadının eline veren ihtiyarı bile izledi bu ülke.
Gencinden yaşlısına her yer sapık dolu. Ben eminim bu herif bu zamana kadar birine tecavüz etmemişse kesin fırsatını bulamamıştır. Yoksa o potansiyel mevcut.
Gözaltına alınmalı.
Sözlüğümün güzide insanları hadi bir kampanya başlatalım. Bulalım şu şerefsizi ve hadım edelim.
Sevabına biri el atsın diyen zihniyetler el atsa fena olmaz. Net sözlük yazarıdır bu. Abaza başlıkları okuyup okuyup kudurmuştur köpek. Polis müdahalesi için illa bir olay mı olması lazım be bu memlekette?!!!
Alıp çükünü ters cevirip, böğürüne kadar kıçından saplayacaksın ibret olsun diye.

(bkz: Şemsiye)
işin garibi de şu; yurttaki kızlar el atsın, bir kaç kaşar yardım etsin gibi ahlaksızlığın dibine vurmuş söylemler ile durumun vehametiyle dalga geçecek seviyede insanların ahkam kesmesi.

ulan kaşar veya değil, taciz bu. taciz.

oradaki insanların psikolojisi dahi bozulabilir.
Ceza, ıslah her ne haltsa, boyunun ölçüsü Verilmesi gereken mahluktur.
iki sene mütemadiyen, aynı yeri belleyip saçmalalamak nedir yahu?
Zannımca çokoprens almaya gitmiş ebleh ve sorumsuz yurt yönetimini, bu meczuba ikram edelim derim...
Sözlükte de kendisine destekçi bulmuş olan sapık. Ulan gözümüzü açıyoruz orospu çocukları, gözümüzü kapatıyoruz orospu çocukları. Bu kadar fazla olmamalıydı bu oran.

Kızgın not: Yurtta yardım edecek kaşar vardır diyenler analarını, bacılarını yollayıp yardım etsin. Kaşar sizin gibi mahlukları doğurup yetiştirenler oluyor.
cenabet sokağı no:31

adres?
"Yok ebenin a.ı" dedirtip sonra "Burası Türkiye amk, bu da olmuştur" diyerek şaşıramadan geçilecek bir başka olaydır. Şerefsizin, namussuzun önde gideni köpoğlu.
edit:imla
Ulan çocukken banyoda mastürbasyon yaparken bile kendimden utanırdım adamdaki rahatlığa bak.
Twitter da altına yapılan yorumlar çok şerefsizce ya. Tecavüzü böyle saçma sapan esprilerle meşrulaştırmaya çalışıyor şerefsizler. Tamam her şeyle dalga geçin, espri yapın da, bu kadarı da fazla.