bugün

Doğru kızı bulduğunda onun ayrılığı insanı ağlatır, bu hiç garip değil.
ağlamanın cinsiyeti mi olur. hayret.
Kız için ağlamak değil benim gözümde. Bir kadınla olan ilişkisinde yaşadığı güzel anılar, duygular onu sımsıkı sarmıştır. Bu saran kumaş o kişinin bazen etrafını bazende olan biteni görmesini engeller. Lakin bir insan bu sevdiği kendisine yakıştırdığı kumaştan yaptığı pelerinini çıkardığı zaman çıplak hissedebilir. Bu çıplaklık beraberinde keder getirip içinde ki duyguları göz yaşı olarak akıtmasına neden olabilir.

ister ağlasın isterse umursamasın kişi duygularını içtenlikle yaşadığı sürece yaşadığını iliklerine kadar hisseder.
Duygulari yașamak eziklik degildir. Çok aglamisligim vardır. 5 yıldır aglamiyorum çünkü sevgilim yok.
Erkek için ağlayan erkeğin bir tık üstüdür.
Başlık altında küçük bir Türk halkı psikolojisi profili çizilmiş yine.

Nasıl ki gülmek - çoğu kez - mutluluğun dışa vurumuysa, ağlamak da hüznün en güzel ve Shakespeare' e göre en " temiz " belirtisidir. Fakat biz duygularımız hususunda öyle katı yetiştirilmiş bir toplumuz ki, tüm duygularımızı içimizde yaşamakla gurur duyuyoruz (!)

Erkekliğin ana motifi salt şiddet, öfke, kıskançlık gibi duygulardan oluşmuyor, oluşmamalı. Aptalca başlıklarınızla boğuştumuz bu şiddeti beslemeyi bırakın.

Gözyaşıyla yıkanmış bir yüzden daha temiz bir yüz olamaz sözünü anımsatıyor ve yeter ki ağlayın ama duyarsız olmayın diyerek esenlikler diliyorum.
Hayatımda Kız için değil kedi için ağladım lan.
kız için değil birlikte geçirilen ortaklıklar, güzel anılar ve artık bir manası kalmayan hayaller için gözyaşı döküyordur. insani bir hareket, ama insan içinde olmaz. Erkek adam ağlayamaz mı yani? Hayat çok mu acımasız? Evet hayat acımasız ve erkek adam ağlamaz.
Erkeğin yapmaması gereken şey. Kadını hayatınızın merkezine koymazsanız eğer ayrılık olunca ağlamazsınız. Zırlamak o kızı sizi getirmez ve kızın nezdinde size yönelik iyi düşüncelerini de bitirir. illa ağlayacam diyorsanız da evinizde tek iken acınızı yaşayın ve çok abartmadan ağlayın. Sağa sola güçsüz imajı vermeyin. Kadınlar çok kararlı bir şekilde ilişkiyi bitirir. Yani geri dönmesi için ne kadar götünüzü yırtsanız yine gelmez. Bunun yerine başka kızlarla konuşmaya çalışın ve en erken sürede o kızı aklınızdan çıkarın. Mümkünse hiç ağlamayın.

çare kırmızı hap.

(bkz: red pill)
Bı tanesinden ayrildigimda çok istedim aglamak zorladım da kendimi ama 1 damla yaş gelmedi amk.
giden kız için değil aşkı için ağlar insan aşk için ölür insan o kadınü sıradan bir kadından daha önemli yapan o aşk duygusudur o büyük duygu kayıp olunca insan eksik hisseder ağlamasın da ne yapsın adam.
Sünepedir.

Ya böylesiyle işimiz olmaz.
Seviyordur. Zira ağlayan erkek çok bulunan bir şey değil bu devirde. Herkes güçlü ve duygusuz görünmeye çalışıyor. Bana hel aşırı saçma gelmiştir. Ağlamak istiyorsa ağlasın içimden geldiğince. Samimi ve içten insandır. Bu insanları sevin üzmeyin.
içindeki gerçek sevgi olunca yüreğin parçalanır bu yüzden ağlanır ama salya sümük değil. göğsünde taş varmış gibi nefes alamazsın yutkunamazsın. Bu durum ile dalga geçtiğiniz için asıl ezik sizsiniz bence çünkü hiç gerçekten sevmemişsiniz anlayamıyorsunuz.
Evet ama kız yok diye ağlıyoruz biz, yine ezik miyiz??
Daha sonra kızı ağlatacak aşağılık erkektir.

Ağlacaksan oynamayalım bebeyim*.
Hem mal hem eziktir. Yazık, acıyorum bunlara. Evet.
Daha sonra kızı ağlatacak erkek(!)tir.

Yemeyiz biz bunları.
Bundan 2 sene önceydi silgisini baska erkege verdiğini gördüğümde beynimden vurulmusa donmustum sonra 'pepe cok agliyor' sarkisiyla kac paket sut devirdim ne kadar goz yasi döktüm ben bilirim.
rakı masasında şerefsizliğine diyerek rakıyı yudumlayan adamın gözünden usulca akan bir damla yaşsa o delikanlı adamın aşkı yaşayım içinde ölen birşey dır... ama sokak ortasında milletin içinde hönkürerek ağlayıp sızlıyorsa be o aşktır ne o aşıktır ne de delikanlıdır.
Edip akbayram - aldırma gönül adlı efsane şarkıyı kendilerine armağan ettiğim erkeklerdir.

Aldırma gönül aldırma.
Kız için değil onunla yaşadığı mutlulukları geri istediğinden ağlıyordur. Mesele kız değil erkekler mutlu olmak ister üzerlerinde bu kadar yük varken biraz mutlu olmak.
ağlamak en güçlü antidepresandır... Acınız varsa ağlayın.
vücutta antidepresan etkisi yapar, uykunun gelmesi ondandır.
subjektif bir yorum eklemek gerekirse ; herkesin acısı sevdiği kadar diye bir söz var.
dermanı dertte aramayın.
Ezik değil aşık erkektir.
Örnek alın, değer verin.
Ezik falan değildir. Ağlayan erkeğe inanırım.