bugün

entry'ler (579)

delikanlı dediğin mermi gibi olur

l e o n kardeşimiz mermi olmayı kafaya takmış.

Ne diyelim yarın gel özel kuvvetlerde mermi olarak işe başla.

cümleten hayırlı olsun.

kısmetse olur tolga

Barbie'deki Ken'e benziyo.

Plastik ve sahte.

öğk geldi.

yazarların en sevdiği çizgi film kahramanı

Scooby Doo'daki Daphne.

Kalp kalp.

sözlük kızına yanlışlıkla 30 fav atmak

yanlışlıkla hee?

Kimi yiyosun sen bebito.

kısmetse olur uludağ sözlük

ben evliliğe karşıyım ama kaos için, rezillik için, toksiklik için katılırım.

Canım eğlence istiyo napiim.

7 dünya büyüklüğünde ev 70 tane hurin olacak

Bize de vuruyor mu bu kampanya? diye sorduruyor.

Ona göre iman etcem de.

teşeke

dinin insanları ayrıştırması

e zaten.

Başka türlü nasıl yönetecekler bilmem kaç milyon insan sürüsünü?

Ya din ile, ya takımla, ya siyasetle ayrıştırıp, taraflara çekip birbirlerine düşürecekler ki biz birbirimizi yerken onlar dünyanın sefasını sürsün.

Mal mısınız olm.

bir şehirden nefret etmek

Sana yaşattıklarından, hissettirdiklerinden, sokaklarından, sokağından geçen insanından, havasından, suyundan iliğinle kemiğinle nefret etmek.

Şehrin adını duyunca bile tüyler ürperir, mideye sancı vurur.

siyasal islam

Hayatta bir amacı olmayan, yaşamı boyunca herhangi bir değer edinememiş, benlik algısı oluşmamış ve tek varlığı inancı olan zavallı insanların bu halini görüp bundan faydalanan 'zeki'lerin meydana getirdiği yönetim şekli.

ailenin seni alıkoyması

Böyle bir şey kanunda var mı bilemediğim konudur.

Yakın zamanda ailemin taşınma kararı ile karşı karşıya kalmış durumdayım. Üstelik benim ve kardeşlerimin fikri/düşüncesi alınmadan kesin olarak verilmiş bir karar bu.
E tabi doğal olarak başta karşı çıktık. Şahsen ben yaşadığım şehirden gayet memnunum. Üstelik geleceği parlak olan bir işte çalışıyorum. Kendi geçimimi sağlayabilecek durumdayım çok şükür.

Ancak tam bir Türk ailesi olarak tabi ki bu konuda anlaşamadık ve tartışmalar yaşandı bir kaç defa. Şahsen ben reşit ve yetişkin bir insan olarak nerede hayatımı sürdürmem gerektiğine karar verebilme hakkımın olduğunu savunuyorum. Ancak ailem buna şiddetle karşı çıkıyor ve onlardan ayrı yaşamamın imkansız olduğunu belirtiyorlar.
Belki az çok anlaşılmıştır ama ben yine de belirteyim, son derece muhafazakar ve kapalı görüşlü bi ailem var.

Ki tartışmalar sonucunda hakarete dahi uğradım. Son olarak ise seçim hakkımın olmadığı ve onlarla gitmek zorunda olduğumu söyleyip, tabiri caizse lafımı ağzıma tıkıp beni susturdular. Ben ise korktuğum için kendi hakkımı ve isteklerimi savunamıyorum artık.

Böyle bir durumda benim hukuken haklarım nelerdir, ne yapmalıyım?

Konu hakkında bilgisi olan olursa çok sevinirim.

P.S. Ailemi her şeye rağmen çok seviyorum ve onları üzmek gibi bir niyetim yok. Sadece mutlu olduğum bir hayatı yaşamak istiyorum.

Teşekkürler.

baba nın akrep burcu olması

Ayriyetten annenin de akrep burcu olması ile insanı 46'lık edecek bir gerçektir. Rabbim yardımcım olsun, teşekkürler.

yazarların sempati duydukları ülkeler

(bkz: italya)
(bkz: ispanya)
(bkz: küba)

kızların psikopat erkek sevgisi

psikopattın kastınız Loki Laufeyson, Steve (Fresh), Bucky Barnes, Moon Knight etc. ise normaldir.

uzun tırnaklı kızlar götünü nasıl temizliyor

taharet musluğu denen bir şey vardır. Onu kullanıyorlar zannımca.

kadınların yumurtluyor olması

Halk arasında kaba tabiridir. Menstrüasyon donemi basit bir şekilde, fetüsün kadın rahminde var olabilmesi ve 9 aylık sürecini sağlam bir şekilde anlatabilmesi için gerekli ortamın hazırlanmasıdır. Ayda bir defa (aslında 28 gün) bu hazırlanma tekrarlanır. Eğer kadın kişisi hamile kalmazsa rahimdeki kan, duvar ve et parçaları sökülerek vajinadan dışarı atılır.

hiç sevgilisi olmamış 21 yaş üstü erkekler

sosyal ve duygusal zekası düşük diye yorumlanır. Kendine güveni olmayan, pasif ve ezik şeklinde yargıya sebep olabilir. Çoğu kadın da böyle birisiyle birlikte olmak istemez.
**Ben sadece olanı söylüyorum, gerçekler acıdır.

ayda bir hafta off olduğu halde eşitiz diyen kadın

nerede veriliyor bu off'lar şeklinde merak ettirir. Bize böyle bi bilgi verilmedi yani.

türkiye nin en güzel yüzlü kadını

ay bissürü.

mutsuzluğun asıl sebebi

yaşıyor olmam.

dizi tavsiyeleri

anime izlesenize (bkz: Attack On Titan)