bugün

entry'ler (1845)

sırtınızı bir sözlük kızına dayar mısınız

görsel

evlilik

Eskiden hiç düşünmezdim. Sonra bir kişi hayatıma girdi ve hayalim oldu. Tabi sonucundan olmadı yıllarca sevildim diye kandırılmış oldum.
Şu anda şöyle bir hayalim yok. O noktaya getirecek bir kadın ufukta görülmüyor..

erkeğe ne hediye alınır

Empati yaparak Kendine ne layık görüyorsan aynısının eş değerinde birşey alabilirsin.

sözlük yazarlarının yaşları

33 lakin bir aya 34 olacağım zaman su gibi akıyor..

seni sevmekten sıkıldım

Bu şey gibi ya "seni seviyorum ama mutlu değilim" cümlesinin bir başka versiyonu.

kültürlü entelektüel alçak gönüllü güzel kadın

Ne kadar komikti değil mi o film hahaha *

bomonti filtresiz

Genelde açılış olarak tercih ettiğim biradır.
görsel

gambit

görsel
X-man 97 izliyorum şu anda. Şu gambit tam potansiyelini hiç göremeyeceğiz ona üzülüyorum. Hem karizma hem süper mutant yahu.

boşuna yaşıyorum hissi

Gelecek planı hiç yapmadığım için ki yaptık suya düştü neyse sonuç olarak Anı yaşıyorum sadece.

cossacks back to war

Efsane oyundur. Detayları çok iyidir. Hele ki tahıl bittiğinde ölen o askerler, isyan çıkaran paralı birlikler, demir kalmayınca işlevsiz kalan toplar..

türk kızlarının zenci sevdası

Ne olacak ki ha o ha bu sonuçta deneyim değil mi? Nasıl erkekler değişik deneyimler isterse kadınlar da ister sorun yok ki. Asıl mesele evleneceği kişiye hayatının detayını paylaşacak dürüstlükte olunması ki bu benim isteğim. Bu da hiç kimseyi alakadar etmez. Kim kiminle kime ne? Beğenmeyen o kızlarla veya erkeklerle gelecek planı yapmaz olur biter. Hoş çoğu insan geçmişini gizler ki bu çok ahlaksızca bana göre..

evlenmeyen erkeklerin yaşlılık yılları

Evliliği artık düşünmüyorum. Bir kere denedim felaketim oldu. Bir çok kadınla görüşüyorum lakin hiç o niyetim olmuyor. Çekemiyorum uğraşamıyorum kabuk bağlayan yaraların hissi gitmezmiş..
Bu büyük sorun ilerisi için bilemiyorum ne gösterecek hayat. Maddi durum iyiyse yaşlı olunca bı nebze rahatlanır yoksa hayat eziyet olabilir insana.

mersinden kıbrısa yüzmek

Hızlı feribot ile bile 2 saate taşucu'ndan girne'ye geçmiştim. Kıtalar arası yüzücü değilim.
Bu arada 19 Mayıs için 1919 metre yüzme etkinliği var. Katılmayı düşünüyorum lakin hem soğuk hem biraz korkunç. 194 km nasıl yüzülür yahu.

bir insan sizi ne kadar kırabilir

Kalan ömrünüzün yarısını hiç düşünmeden verebileceğiniz kadar sevdiğiniz kadar..

deprem

Doğru bir kaç gündür sürekli oluyor. Bazen bulunduğum ilden hissediliyor.

anın görüntüsü

görsel

araba yıkatmanın 300 tl olması

Ben hep motosiklet yıkıyorum elim hala işlevsel foşur foşur oh mis gibi lavanta *

aşk acısını unutmak için morga mezarlığa gitmek

Mezarlık ziyafeti yapıldı güzel anıları anlatılmış zamanın tersine o sefer olumsuzluk söylendi daha da ağlanıldı.

35 milyar dolar kredi

35 milyar dolara kedi diye okudum. Güzel para banada verseler keşke..

half life

Hay layf iyidir ah ah o nükleer kurulmasin arkadaş. Dipdis, matkap, lazer bomba atar...