bugün

entry'ler (187)

yiruma

Kiss the rain eseri favorim olan piyanist. Çokça severim, özellikle kafa dinlemek ve sakin kalmak istediğimde ilk durağım olur kendisi.

aşık olmak

Korkarım ki aşk insanın vazgeçilmezidir...
Elinden alınmış tüm özgürlüklerine inat edercesine aşık olmak istersin.
O an için kimi sevdiğinin önemi yok, insan sevmek isterse sevmeli.

bu da mı gol değil

ya gol olmasını da geçtim bizim vurduğumuz her şut niye kendi kalemize giriyor arkadaş Allah için birisi söylesin...

ölmeden önce son istek

son istek değil de, geçmişe gitmek isterdim. sarılamadığım kimse kalmasın veda etmeden kimse ayrılmasın diye. yarım bırakmaktan da bırakılmaktan da nefret ediyorum. berbat birşey. çok uzun bir veda değil sadece sıkı bir sarılma ve tek bir kelime 'eyvallah'. herşey için eyvallah.

hayat hakkında ne biliyorsun

Mycroft Holmes der ki ' bütün hayatlar sona erer, bütün kalpler kırılır. Değer vermek bir avantaj değildir Sherlock'.

sözlük yazarlarının şu an dinledikleri şarkı

michael jackson-you are not alone
en berbat hissettiğim anlarda bile kalbime dokunan, içimdeki bütün huzursuzluğu toparlayan bir şarkı. özellikle sözleri çok iyi hissettirir.

sonra döndüm dedim ki

yapacağınız işi s*keyim ben gidiyorum.

immortalbutterfly

bence de dişi olabilir ama erkek yazar.yazar dediysek kendi sıkıntısı içerisinde tabiki. ama iyidir yani hoş çocuk saygılar.

neden sevgilin yok

son seferden sonra aldatma çıtasını bir üst seviyeye taşıyacak birini bekliyorum sanırım.

neşet ertaş vs reynmen

keşke popüler 'kültürünüzü' sanattan ve sanatçıdan uzakta, mesela cehennemin dibinde yapsanız.

aşık veysel vs norm ender

umarım bu başlığı dikkat çekmek için açmışsınızdır...yoksa size değil harcadığínız oksijene acırım.

bir şarkı da sen koy

http://www.youtube.com/watch?v=naY5IcRBoe4 .

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

aslında bunların hepsi birer yok oluş. 
sabah da akşam da olmayacağın kesin. 
dünyamı yeniden aydınlatmana gerek yok; 
seni de tekrar tanımaya gerek yok. 
çok, çok güzel olsan da sönmeyen yıldız yok. -saykan'gündüz yıldızı'- ... çokta mükemmel olmasa da seviyorum işte...

560 takipçisi bile olmayan yazar

sözlükte bile yalnız kalmayı başarabilmiş benim gibi yazarların 'sözlükte o kadar üye varmı ki lan?' diye düşünmesine sebep olacak başlık ve rakamdır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

mutlu olmak için, başarılı olmak için everestin zirvesine tırmanmışsın tek başına bunu yapabilmişsin de tam tepeye çıkıp aşağı doğru başardım ben güçlüyüm diye bağıracakken yükseklik korkun başlamış gibi bir hayat işte...

sözlük ben mutsuzum

bi salsalar mutlu olacaz gibi de işte salmıyor bir türlü ibn*ler.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitap

Tolstoy-insan ne ile yaşar.

100 bin tl yazarlar için ne anlam ifade ediyor

daha fazlasını kazanabilmek için güzel bir kaynak olabilir ✋.

yağmurun yağmaya başladığı an

sağanak yağmur gibisi yoktur. bir anda bastırır ve sırılsıklam etmesi 5 saniye kadar sürer. kaçmanız veya saklanmanıza fırsat bile vermez öylece yürümeye devam edersiniz.

bir erkeğe taparcasına aşık olan kız

laftadır, sözdedir, sadece romantizm için söylenen 'seni çok seviyorum'dan ibarettir. yaşadım gördüm, evet biliyorum. arkasını dönünce görüyorsunuz o senin için ölürüm diyen evlilik çocuk hayali kuran insanın aklına bir kez bile gelmediğinizi veya arkasına bir daha dönüp bakma gereksinimi bile duymadığını.