bugün

olur sevgili dostlar. fakat bazı durumlarda:

* mesela kızın hiç mi hiç gideri olmaz. yani ne karanlıkta ne gün ışığında... ne az ne de çok vodkayla... o zaman olur.
* ya da libido çok düşük olur, yani bir adım sonrası ibneliktir. o zaman da olabilir.

başka da durum yok galiba amk.

hadi bakalım. kız kankalarını bekliyoruz. bkz. ı bile şimdiden veriyorum sizin için canlarım.

(bkz: genç kız kankaları rahatsız)
deneyip görmek lazım.
arkadaş olabilir efendim. ama dost olmaz. olamaz ikisinden birinde birşeyler vardır elbet.
dost olur mu bilmem ama mükemmel tost olur.
erkekler güzel kızlarla dost kalamazlar! doğaları bunu kabul etmez çünkü! bir müddet arkadaş gibi takılsalar bile zamanla asıl istedikleri ortaya çıkar! bunu sizi kıskanarak gösterirler! siz de buna izin vermeyecek biriyseniz sen kimsin ki der vurursunuz poposuna tekmeyi! bi arkadaş kalama zaten pis kaka insan seni!!!
olmaz. Bir yerden sonra erkek kıza girer.
olabilecek durumdur ancak bu dostluk tarafların birininin evlenmesiyle eskisi gibi olmaz.
hormonlar izin vermez arkadaş.

bu hormonları küçümsemeyelim lütfen.
toplumumuz tarafından hoş karşılanmaz. bir kızla bir erkeği yan yana gördüler mi hemen sevgili zannederler. sanki bir kızla bir erkek yan yana geldi mi illa sevgili olucak illa aralarında duygusallık olucak yok böyle bir şey ya. bence dost olunabilir. hatta ve hatta bir kız ile kızın dostluğundan bile sıkı olabilir.
gerçekten mümkün değildir. denildiği gibi, hormonlar müsaade etmez bi kere.
taş çatlasa ne kadar dost kalabilirler? imkansızdır.
mümkündür. neden olmasın. benim çok sağlam kız dostlarım var. kardeşim gibi gördüğüm.
kız çirkin erkek yakışıklıysa, erkek kızı dostu görür. kız yakın gelecekte hoşlanmaya başlar.
kız güzel erkek çirkinse kız erkeği dostu görür. erkek kıza açılacağı zamanı kollar.
kız güzel erkek yakışıklıysa ikisinin de sevgilisi olmadı bir anda yakınlaşmaya başlarlar.
dost falan olamazlar.
tanıdığım bütün bu karşı cins kankiler yani sıkı fıkı dostlar nihayetinde sevişmişlerdir hem de zaman mekan gözetmeksizin. yani anlaşılacağı üzere ne zaman nerede patlayacağı belli değildir ateş-barut ikilisinin. kesin olan birşey vardır o da patlayacak olmasıdır.
olmaz. kiz ile erkek, akrabalik iliskileri haricinde yakin olmaz. olur gibi gozukur ama olmaz. bir taraf isin bokunu mutlaka cikaracaktir.
Kiz guzelse olmaz.
--spoiler--
olamaz!! olamaz!! kessssinlikle olamaz!
--spoiler--

kenan komutan.
iki tarafta da kişiden kişiye değişen bir teori. herhangi tarafın niyeti bozuksa olmaz.
hormon bahanesini kullanarak aklı fikri birilerinin bacak arasına girmek isteyen erkek ya da herkes bana baksın, gossip girlden çıkmış gibiyim havalarında dolaşan kızsa, olmaz der tabi.

karşındaki insanı seks objesi ya da karşı cins olarak görmeyip, insan olarak hayatına aldığında pek de güzel dost olur. hatta bir kadın için erkek dostluğu, diğer tüm kızların dostluğundan kat be kat aranır olur.
olmaz. olmuyor. bir müdet sonra taraflardan biri kıskanmaya başlar. ilişki sorgulanır, arkadaşlığın daha ne kadar devam edeceği konuşulur. sonuçta ya aşk başlar ya da arkadaşlık biter. bilinç altına ötelemeye çalışılan cinsellik dürtüsü surekli rahatsız eder, gece rüyalarınıza girer. ortada ne dostluk kalır ne arkadaşlık.
edit: bekara karı kocamak kolaydır hesabı verilen eksi oylara bakılırsa kadın erkek ilişkilerinde çok ileriyiz. kendimizi kandırmaya devam. yıllardır denedim olmuyor olmayacak. ya benden arıza ya karşı taraftan ama bu işin sonu yok.
" bacım deme lazım olur! "
duruma göre. çok sıkı bir kız arkadaşım var mesela benim, sıkı sayılmayacak ama iyi arkadaşlığımız var diyebileceğim kız panpalarım da var. ama kız eğer ki taşsa imkansız abi, güzelse demiyorum bak taşsa imkansız. yüz güzelliği eğer ki akılda kötü şeyler dönmüyorsa pek bir şey ifade etmiyor ancak kız bildiğin seksiyse benim arkadaşlığım kısa ömürlü olur maalesef.
Neden olmasin. (bkz: ya tutarsa)
gayet de olur efendim. olamaz diyen erkek karsilastigi her kizin sevgili olabilecek potansiyeli tasidigini dusunen bi yavsaktir. bi kizla iyi vakit geciriyorsun diye biseyler hissedeceksin anlamina gelmez. bisey hissetmek bi delik bulup o delige girmekle es anlama geliyorsan senin icin, baska.
olur. boku bir yerden sonra çıkana kadar da güzel bir dostluk olur.
Hayatın ''sadece'' cinsellik üzerine kurulu olduğunu düşünenler tarafından kabul edilmeyen durumdur. Bal gibi de olur.