bugün

olmaz diyenler 70-80 ler görmemişlerdir... bizim kızdan arkadaşlarımız vardı aq... hala da var... kimseyi yürüyen zikilecek bir am gibi görerek büyümedik çünkü.

olur...

olamayan sizsinizdir.
Olur diyenler genellikle hiç dizi izlememiş erkeklerdir.
Olmaz diyenin agzina kurekle vurabilirim.. Ne demek olmaz herkes birbirini sex objesi olarak gormez ise her sey olur.
Erkekliğimiz ve Kadınlığımız birer Libas (Elbise)
Bu Maidede (Sofrada) Kıyafete bakılmaz.
Elbisen ile BARIŞık / Selam ol...
ama bil ki...Hakikat Çırılçıplak...

ister dost ol ister maşuk...
istersen ...ister
valla ben olur derim. karşı cinsten arkadaşlarım sayesinde okulumun ne olduğunu öğrenmiş oldum gayet iyi gıybet kaynağı da olur efendim.
olabilir dostlar sevişmez diye bir şey yoktur. dostlar sevişirken yüreğini de katar sadece. dost dost diye nicesine sarıldım bu son dostum çok fena çıktı.
Dost olurlar kanka olmazlar.
Olmaz diyenlerin çoğu uçkuruna sahip çıkamayan insanlar değilse kafama sıkarım.

Doğru insanla her türlü olur ve erkek arkadaşlarımı kızlardan daha çok seviyorum.
Sanmam.
Ateşle barut yan yana durmaz.
Bir de kerimcan durmaz var ama onun konuyla hiçbir alakası yok.
Olmaz. Biz nasıl yoğurt olalım aq salak mısınız?
olur abi olur fazla kurcalamayın.
erkek çükünü kökünden kestirirse olabilir..
şayet aralarında nikah akdi gerçekleşmişse olabilir.
bunun dışında kadın ve erkeğin dostluk kurması dinen caiz değildir.
Kız kese kağıdıyla veya vodkayla bile guzel olmuyorsa olur, neden olmasın.
yine aynı entryi gireceğim.

"hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez." sigmund freud
iki tarafında gerçekten dost olmaya niyetleri varsa mümkündür.
kız güzel - erkek çirkinse : hayır.

kız çirkin - erkek yakışıklıysa : hayır.

kız güzel - erkek yakışıklıysa : hayır.

kız çirkin - erkek çirkinse : evet.
tost olur dost olmaz, teşekkürler.

tostçu qızlar eqlesin.
erkek gay ise neden olmasın.
Olur gibi ama olmazda. Aslında olabilir ama olmuyor. Çok sıkıntılı.
2 erkek 1 kız tost olur.
Olur efenim lakin araya biraz mesafe koymak gerekir. Kedi köpek dostluğuna benzer erkek çoğu zaman köpeği oynar.
Dost olunacak kız var, olunmayacak kız var. Aynı şekilde erkekler içinde geçerli bu. Sonuçta her hemcinsiyle de arkadaş olmuyor insanlar. Bu başlıkta hayır olamaz diyenlerin fazla olmasıda neden bu ülkenin bok çukuru olduğunun küçük bir kanıtıdır. Adam aslan ile avı benzetmesi yapmış amk. Kafası cinsellikten başka bir şeye basmıyor şerefsizlerin.
olur. anne, kız kardeş ve kız kuzeni ile beraber bolca vakit geçirmiş bir erkek ile aynı özelliklere sahip kız arasında çok güzel dostluk olur.
Onlar rahat dursa da hormonlar rahat durmaz.