bugün

kasada kız aldığı orkidin parasını öderken kasanın başında çük gibi dikilen erkektir.

ek bilgiler -kız en fazla 17-18 yaşındaydı. erkekte o yaşlardaydı.
-kızın suratı sivilce doluydu. erkekte pek fazla yoktu.
-kız yeşil adidas eşofman altını, erkekse bol kesim bir kot pantolonu tercih etmişti.

şimdi sorulması gereken sorular şunlar.

1-siz ne kadardır birliktesiniz de ilişkinizi sadece orkid almak için markete giderek ''erkek kasiyere'' ödeme yapmaya kadar getirdiniz?
2-bu işlemi kız tek başına bayan bir kasiyerle yapamaz mıydı?
3-bunu yapan erkek, erkek midir?
çok mu mühim. illaki cinsel bir şeyi çağrıştırması mı lazım her hareketimizin. diye düşünen erkektir.
erkek arkadaşıyla, marketten prezervatif alan kadın kadar normaldir efenim.
gerçekten ya ne kadar erkek değiliz ki centilmenlik yapıyoruz. ne haddimize canım. o kızcağız da evine gelirken yemek alıp sana yemek pişiriyor ya gerçekten ya kız mı o ne biçim kız? ona ne senin açlığından tokluğundan değil mi canım? ikisi de temel ihtiyaçtır dolayısıyla kız arkadaşıyla marketten orkid alan erkek kız arkadaşının yaptığı akşam yemeğini hak eden bir centilmendir.
tek basina orkid aliniyosa garip olabilecek bi durumdur. kiz, marketten bisi alicam diyip ne alicagini soylemediyse, cocuk da tahmin edemediyse markete girdigi icin artik geri de donemeyecektir. ama tek basina o alinmiyodur tahminimce yaninda extra kola filan bisi almislardir.
çok pislik bir olay. mesela ben burnum aktığı için kız arkadaşımla kağıt mendil almaya gittim. çünkü benim arada bir burnum akar. ben kadın kasiyere ödeme yaparken kız yanımda pipi gibi dikiliyor. o sıra aklıma gelen şey bu kız kızmışmıdır. Zira kötü kötü bakıyordu canı neye sıkıldıysa.
çok normaldir efendm .. zira bir bayann regl olmasından doğal ne olabilir .. erkeklerin her sabah sakalları uzuyor bayanlar birşey diyor mu ? en azından bu ayda bir oluyor fena mı .
(bkz: oha)
(bkz: örümcek kafa)

evet, bir kez daha, yine, yeniden bir örümcek kafa vakasıyla karşı karşıyayız.

artık olay cinselliği, barbie bebeklerin erkekleri azdırmasını, kadın elinin cinsel obje olarak görülüp de kadınlarla el sıkışılmamasını geçti ve sırf kadınların cinsel organlarıyla ilgili diye kadınların regl durumlarına dahi sansür getirildi. bu denli doğal, olağan karşılanması gereken bir durumda dahi, ped ihtiyacı giderilmesi gereken kız ve erkek arkadaşı bir takım kişiler tarafından yargılanıyor, erkeğin de erkekliğine laf edilebiliyor. ki bu kadar "ayıp" bir şeyin (ped) alınması durumu nedense alandan çok, kendilerine laf hakkı bile düşmeyen kişileri ilgilendiriyor.

bir erkek ister sevgilisiyle, isterse tek başına dahi ped alabilir. erkeklerin ayda bi kanamadığını herkes biliyor heralde ki, botlarındaki terlemeyi emmesi için ped alan bir çok asker mevcuttur ve birçok kişi tarafından da bilindiği üzere sayıları da yadsınacak kadar değildir. tüm bunların dışında, bunu normal ya da anormal algılamak ya da eleştirmek bize düşmez. yok ben gördüm böyle örnekler, şu sivilceliydi, bu değildi, şu üstüne bunu giymişti gibisinden insanları sınıflandırıp, yaftalamak nasıl bir salaklıktır ya?! herkes herkesin hakkında bu kadar derinlemesine düşünüp, eleştiriyorsa ne kadar yararsız insanlar barınıyoruz aramızda. yazık.
eğer söz konusu market küçük bir yerleşim yerindeki 2-3 reyona sahip marketlerden biriyse kasada duran herifin acaip bakışlarına maruz kalınacak durumdur.
kız arkadaşla * bir akşam kızı evine bırakmak üzere yolda gidilmektedir. tam karanlık sokağın birinden çıktıktan sonra kız "gelsene az markete gidelim, bir şeyler alıcam" der, ve beraber markete yönelinir. bu esnada içten içten 'heralde yiyecek içecek felan alacak' denilirken kız selpak, ped ve bilimum hatunsal kullanıma uygun ürünlerin bulunduğu herifin tam karşısında duran kısma yönelişe geçmiştir. herifin kafasını pc ekranından kaldırıp önce bana, ardından kıza fantazi kokan bakışlarla bakışını hatırlar gibiyim hala! herife ne var lan tadında bir bakış fırlatılır kız kahvelere doğru yönelmekteyken. hatun parayı öderken herif hala soru işareti şeklindeki gözbebeklerine ninniler söylemekteydi.
o değil de kimbilir neler düşünmüştür o esnada, hayır, kızın regl olmasıyla ilgili değil; ped alan bir kızın yanındaki herif hakkında!
şanslı, hayatı güzel, yanında küloduna koymak üzere ped alan bir kız olan, uzun saçlı bir herif!

not: ey yurdumun animasyon zihinli ahmakları! artık yoldan geçen hamile kadına bakıp 'ulan bu hamile kalmış, kesin kocasıyla fantazi kurarak sevişmiştir.' diye ya da ' kıza bak, erkek arkadaşıyla ped alıyo, kimbilir napacaklar!' diye düşünmeyin. düşünüyorsanız da bakmayın öyle o kara gözlerinizle, olur?