bugün

güzel bir kadın olduğundan bikini ona yakışıyor. dolayısıyla giymesini destekliyor ve teşvik ediyorum.
görsel
ama yakışmasaydı giymesine olumsuz yaklaşırdım büyük ihtimalle.
görsel
aslında buna karışılmaması gerekliliğinden yanayım, özgür bir ülkedeyiz. anası değilim, babası değilim hayatı bana bağlı da değil yorum yapamam, isteyen istediğini giyer.
Eş adayına Sadece avret yerlerini kapatan, yeri bezi gibi ufacık şeyi giymesine izin vermeyen erkektir.

Topa tutmaya gerenk yok. Adam haklı beyler Bayanlar.
Laik, sözüm ona çağdaş !!! Gavat birey eylemidir.
vermeyin abi ben kıçının ortasında çizgi şeklinde kumaş olan kız görmek istemiyorum. hiç giymeyin daha az gözüme batar yemin ederim.
Ne var bunda bilader ?Hatunum isterse giyer karisanin gotunu ortadan ikiye bolerim.
Şuraya godoş ya da gavat yazan erkeklerin yüzde doksanı
Sokakta kızlara laf atar ya da plaja gidince milletin anasına bacısına bakar,bok ona değdi mi de ahlak bekçiliği yapar.Beyler size bikiniyi giydirtir, o beyninizi sikerim bakın.
illa birinden izin alacaksa o kişi babasıdır siz kim olduğunuzu sanıyorsunuz acaba.
izin vermeyen erkek de küçük pipi sendromu vardır. *
kendine güvenmeyen ezikolar tabi ki izin vermez.
(bkz: gavat)
Ben verdim. Bununla beraber yol da verdim.

istediği yerde istediğini giyebilir artık.

Tavsiyemdir, siz de öyle yapın.
ancak tarikatçıların darbe yaptığı ülkede kadınlar ne giyeceklerini erkeklere sorar.
görsel
"ulan adama bak erik gibi hatunu götürüyor amk" desinler diye giydiririm. ehe
mallıktır. hele bir de kızın fiziği yerindeyse aptallıktır.
"kim oluyorsunda başka bir insana giyim konusunda izin verme hakkına sahip oluyorsun be adam" dedirten olay.
izin ne ya neye kime izin veriyosun sayın yazar. sen kız arkadaşını, namus abidesi ablalarımız gibi (denize elbiseyle ya da don atletle girenler var ya -keşke o girdikleri denizden hiç çıkmasalar diyoruz hani- ) öyle sok denize de tasmasını elinden bırakma çıkamasın dışarı. vallahi de billahi ne var yok herşey meydanda.
(bkz: bikini giymek için sevgilisinden izin alan kız)
(bkz: izin)
izin muhabbetinin donmesi bile sacma olan mevzudur. kiz o gune kadar ne giydiyse onu giymeye devam edicektir. giyimini- kusamini, tarzini sevmiyorsa kizi da sevmiyordur.
ilginçtir. ne biçim bir kız arkadaş ki o izin alıyor düşüncelerine sürükledi beni. hala şaşkınım. evet.
kendi kendine gelin güvey olmak, üstüne düşmeyen bir vazifeyi yerine getirmeye çabalamaktır. hasılı, senden izin isteyen mi oldu?
kız arkadaşa güvenmektir.göz pörtleterek bakan, kendine hakim olamayan abazan/yobaz güruhun izin vermeyeceği ise gün gibi bir gerçektir.
öyle günlere geldik ki artık bu bile başlık olacak cinsten. gayet normal. her doğal ve kendine güvenen kadının yapabileceği gibi sadece bikini giymek.
hasema gıydırsın de rahat etsın ıcı beyfendının o zaman.

bu da farklı bır secenek işte.