bugün

önemli olan işleviniz takmayın kafanıza.. 1.85 boyundaki erkeklere "sırık" demeyi kesin. çünkü siz kısa olan sizsiniz. 1.85-1.90 erkek için ideal boy.
diz üstü çizmeler giymeyin. posta kutusu gibi oluyorsunuz.*
topuklu ayakkabı giymeyin. olmuyor işte yine götten bacaksınız.
sevimli, canayakın, sıcakkanlı olmaya çalışın.
uzun olucam diye üzerinde yürüyemeyeceğiniz şeyler giymeyin. giymekten çok, binmiş gibi görünüyorsunuz.
yeni çıkan gizli topuk zımdırtısından alın, ayakkabınızın içine koyun, uzun görünüyormuşsunuz.
ha bir deçok takmayın zaten bodur tavuk her gün piliç bahanesinin ardına saklanabileceksiniz ömür boyu. ne mutlu size.
topuklu ayakkabı giymeyin komik oluyorsunuz. kadınsı bir haliniz yok bir kere, üstünüzde öyle absürt duruyor ki o topuklu ayakkabılar.
kafanıza takmayın. memleketim erkekleri de pek uzun değil hani.

(bkz: boyu boyuna)
topuklu falan giymeyin. şayet giyiyorsanız tatlı kısalığınız "ben iticiyim hemde kısayım ben kısaaaaa" şekline dönüşüyor. o topuklu denen şey ne rezil ne itici şeydir arkadaşlarım. yapmayın etmeyin eylemeyin üzmeyin şu aciz kulları.
(bkz: uza)
babetlerden uzak durun.
mümkünse çok uzun topuklu ayakkabıda giymeyin.
dikine çizgili kıyafetler tercih edin.
tek renk kıyafetlerden uzak durun.
büyük çanta kullanmaya özen gösterin.
saçınızı fönlü ve açık bırakın.
saçını bağlamamaya özen gösterin eğer bağlayacaksanızda yukarıdan at kuyruğu yada çin tokası kullanın.
büyük küpeler kullanın. küçük top küpe tercih etmeyin.

tecrübe konuşuyor.
bol bol sevişin. hem kısa boylu hem de sevişmiyor demesinler en azından.
Boyunuz kisa olabilir ama ne olur bunu açik zannedip bi ton makyajla abuk sabuk saç modelleriyle ne bileyim topuklu ayakkabi ile kapatmaya çalişmayin. Hiç sevimli durmuyor.
karşılaştırıldığında kısa boylu erkeklere fark atar tavsiyeyi erkeklere verin.
Bir nebzede olsa uzatıcağını düşünüyorum. (bkz: topuklu ayakkabı) fazla abartmamak şartıyla.
topuklu giymeyin. bak sonra ilerde sıkıntı çekecek olan sizsiniz.

bizim için hava hoş ayrıca. topuklu yakışmıyor değil ama dediğim gibi giyip sağlığınızı heba etmeyin.
boyunuz kadar topuklu giymeyin.
topuklu giyipte dizlerinizi kırarak hiiç yürümeyin.
kilo almasınlar.saçlarını çok uzatmasınlar. bunları yapsınlar ardından ayna karşısına geçtiklerinde boyları 1.70 olacaktır.
insan olun yeter şekilden şekle girmeye gerek yok.
bulun beni.
celtic forması giymeyin. olduğunuzdan kısa gösterirsiniz.
az dedikodu yapmanız, az yalan söylemeniz ve az yemek yemeniz şirinleri görebilmeniz açısından önemli unsurlardır.
süt için.
boy değil huy önemlidir , unutmayın. güzel huylu hanımlar olun.
Danino yesinler boyları birden uzar.