bugün

kendinizden çok uzun sevgili yapmayın.
Simdi suradan atlasan bence bir sey olmaz.

Pesin edit: zamanin otesinden merhaba!
egoist ve tanrıça edasıyla yürümeyin. Tipsiz abazanların söylediği kadar güzel değilsiniz. Kendinize çeki düzen verin. Kırk ton makyaj yapmayın, doğal olun. Topuklu olayını abartmayın. Göze hoş şekilde giyinin ki bir artınız olsun.
az da olsa zayıf olması gerektiğidir. böyle minyon olun çok sevimli çok sempatik olun.
Çağatay ulusoy gibi uzun boylulara aşık olmayın.
topuklu ayakkabı giyinmeyin kızlar, onlara siz mi giriyorsunuz onlar mı size.. kırıcı oldum, özür dilerim
kasmayın. giyinin kuşanın, gezin dolaşın.
çok güzelsiniz boşverin boyu falan.
tanışalım mı?
boyunuzu telafi edecek şekilde kıyafet seçerseniz bir nebzede olsa o içinizde ki duygudan kurtulmuş olursunuz.
topukludan başka ayakkabı giymeyin.ama çok kısa boyluysanız ve topukluyla yürüme kabiliyetiniz yoksa onuda yapmayın.
Tüm ilişkileriniz oral olacak kadar uzun sevgili edinmeyin.
neredeyse hepiniz güzelsiniz. lavuk ve lavuk adaylarının küçümsemelerine bakmayın. 1.90 lık erkeklerin cogu 1.50 lik kızla çıkıyorlar, sırf sikleri küçük diye... bunu göz önünde bulundurun. unutmayın, kısa adam büyük sik, büyük adam küçük sik.
topukları abartmayın. itici oluyor.
ben uzunum diye üzülme yatakta boylar eşitlenir.
götü yere uzak olandan korkma.
kompleks yaptıkça daha kısa görünüyorsunuz, yapmayın.
bol paça giymeyin olduğunuzdan daha kısa gözükürsünüz.
En basta insan olun hersey hallolur.
15 yasinizdan itibaren topuklulara alismaya baslayin.

Yoksa otuza ceyrek kala piyasada erkek kalmadi evde kaldik iyimi deyp abaniyorsunuz topukluyo. Sonra penguen penguen... Te allahm...
uzun boylu kızlardan tek farkınızın boyunuz olduğunu unutmayın ve kızlarda boyun o kadar önem teşkil ettiğini de unutmayın sadece 180-190 bi erkekle değil 170 bi erkekle takılırsınız o şekil.
sevgilinizin takanashi olmadığından emin olun.
kaldırımda yürüken herkese iş atmayın. ayıp. (1.60 altından bahsediyorum) ulan bütün bir atmış civarı 20 yaş gurubu telefon veriyor yolda bana. 30 yaşında da adamım, o kadar gençte durmuyorum. ne iş anlamadım.
boyunuz kısaysa apartman topuk, feriha ile aynı boydaysanız gökdelen topuk takılın.
zayif olun, kilonuza dikkat edin, sacinizi cok uzatmayin (kafaniz kocaman kaliyo sirf sac gibi duruyosunuz.), ustunuze gore giysiler secin cok bol yada dusuk bel pantalon giymeyin, cok buyuk canta da kullanmayin, topuklu giyemiyorum diyosaniz dolgu topuklu ayakkabi giyin abartmadan tabi.
götünüzü büyütmeyin çok çirkin duruyo sonra.