bugün

entry'ler (504)

catstark

Günlerce kahroldum hala inanamıyorum be öldüğüne:( inanmayacağım da. Olm senin gibi güzel gülen, kral bi insan nasıl bu yaşta ölebilir aklım almıyor. Ana-babasını düşündükçe üzüntüm kat kat artıyor bi evin bi evladını mı buldun kahpe ölüm! Vefatından çok sonraları haberim oldu. Ne cenazesine katılabildim ne de ailesini ziyaret edebildim. Pandemi yüzünden gidemiyorum. Şu zehir zıkkım durumlar bi bitsin ilk işim ziyaret etmek:((

Aramızda mı bilmem ama kalbimizde o kesin. Beth konserine gidecektik gitmem daha sen gidemeyeceksin arkadaş:(( ah kral ah!

hayata anlamını veren ölüm müdür sorunsalı

hayir. tabi ki mandalina'dir. ne guzel bi' meyve be!

kürtler

Sanki sevdikleri birşey varmış gibi kürtleri sevmiyorlarmis. Bak hele götü boklulara.

1 lira ile yenebilecek en güzel şey

Biri elmalı diğeri kolalı meybuz.

çocuğuna allah ın belası diyen vicdansız anne

Çok daha kötülerini duymuslugum vardir. Guluyorum, geçiyorum, anacigimi da çok seviyorum. Ana lan o ana inanıyor musunuz onu yürekten söylediğine. Eksik olmasınlar.

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

sevmek için geç ölmek için erken..

yazarların 1 günde en çok kullandıkları kelime

la.
ankara'dan bildiriyorum.

sözlük yazarlarının gittiği ülkeler

yazar ekrana fakir bi'şekilde uzun uzun baktı..

ne mutlu türküm diyene

akla her zaman şu güzel insanın güzel sözlerini getiren, zırvadır:

Hele su lafa bakin: 'Ne Mutlu Türküm Diyene' . Yani biz Kürtler, on bin yillik Zagros ve Mezopotamya çocuklari; Kirgiz, Mogol, Tatar kökenli olmadigimiz için mutsuz mu olacagiz?

(bkz: Ape musa)

liseden mezun olup gıdım ingilizce bilmemek

ingilizce derslerini din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenin verdiği bir okulda sanırım çok da abes olmayan bir durumdur.

dersim katliamı

katillerine aşık olan güruhun bir kez daha utanmadan dillendirdikleri aşklarıyla ikinci planda kalmış olan kıyımdır.

bu gece erken yatacağım

(bkz: yatamadı)

dünyada çocuklarına bayram armağan eden tek ülke

bi yandan dünyada çocuklara bayram armağan edip diğer yandan çocukları acımasızca katleden ülke.

ikizler hapse giriyor

vicdansızlığın böylesi dedirten adalet yoksunluğu.

turuncuuu

yüreğinden öpülesi yazar. var olsun.. (bkz: #23528048)

kitap okumak için 3 neden

dünyayı katlanılabilir kılmak.

kürtlerden kurtulma yöntemleri

orta asya'ya geri dönme.

anne olmak istemeyen kadın

iğrenç bir dünyada yaşadığının farkında olan kadındır.

silinmesi gereken yazarlar

kendini zeki zanneden lakin beyni olduğu konusunda insanda şüphe uyandıran, halk düşmanı, ırkçı, kinci, insan müsveddesi olan yazarlardır: (bkz: mutlubaykus)

kürt

şurada yazılanların çoğunu insan olduğum için okumaktan utanç duydum. yazıklar olsun size. bu kadar insan müsveddesinin birarada bulunduğu bu site artık umrumda değildir. yazıklar olsun! kendinizi insan diye tanımlarken çok düşünmeniz dileğiyle.