bugün

milletimize boş vakit geçirten boş dizilerden biridir.
sonunda tüm kızların orospu olup çıkacağı hala devam ettiğine inanamadığım ruh hastası yerli dizi.
dizideki büyük kadınlardan daha çok sex yapan kızlara sahip dizi. izlerken ciddi ciddi utanıyorum.
sadece ilk bölüm izlenebilir, geriye kalan bölümleri yaprak dökümü ile aşk-ı memnu dizilerinin çakması niteliklerinde bulunan bir dizimsidir.
bu küçük hatunlara şu şekilde seslenmeyi gerektiren dizidir.
başınızda bunca bela varken daha aşk b*ku yemek nedendir hanımlar?önce aç karnınızı doyurun be.
biraz gerçekçi olun yapımcı ve senarist abilerim ablalarım.
küçük kadınlar büyüdü artık sevişmeyi öğrendiler dizisidir.
ülke nüfusu dahilindeki bütün ailelerin başına gelen olayların bir anda tek bir aileye gelmesiyle oluşan dizi.
fragmanlarina her rastladigim da öğürmek istedigim dizidir.

(bkz: öğürmek)
gördüğüm kadarıyla 60'lık bir herifle, 17'lik bir kızı seviştirmekten çekinmeyen dizi.

behlül'le bihter'in yastık mevzusu olay olmuştu, bunu görünce ne kadar da abarttığımızı düşünüp, behlül'le bihter bir an çok masum göründüler gözüme.
5 dakika izlesi bile insanın içini karartan dizi.
gittikçe sıçan bi dizidir. senaristin saçmalama da nirvanaya ulaşmasına bi kaç bölüm kalmıştır.
acilen yaprak dökümündeki ali rıza beyin evine entegre edilmesi gereken kadınlardır. zira iki aile de pek bi memnun acılar içinde boğuşmaktan.
- allaaahımmm acı çekiyoruz , ne kadar müthiş, mutlu olmamalıyız biz.
- abla bende süper zevk alıyorum acı çekmekten vuuuvvvv.
- hadi kızlar kalkın ali rıza beyin evine gidiyoruz. orada müthiş acılar varmış.
- evet abla gidelim, belki oğuz hepimizi teker teker boynuzlar, yihuuuu.
(bkz: küçük kaşarlar)
kitabıyla uzaktan yakından bir alakası olmayan ve insanın kendine sürekli "neden bütün felaketler bunların başına geliyor ya?" diye sormasına sebep olan, iç karartıcı kanal d dizisi.
dizideki armağan karakteri ( ki bu karakter armi olarak bilinir ) manyağın önde gidenidir efendim. her bölüm en az 3 kişiye bağırır, 2 kişiye tokat falan atar... bunun yanında son derece götü kalkık bir karakterdir. misal; bunlar*çoğu zaman açlıkla pençeleşmektedirler fakat buna rağmen komşunun kapısını çalmayacak, bir tas çorba istemeyecek iradeye/salaklığa sahiptir. ha bide unutmadan, dizideki utku karakteri buna tıklamıştır.

diziye gelirsek eğer; ciddi anlamda çok çirkin, adi, aptal, salak, kaka bir dizidir.
15 aralık 2009 tarihli bölümünde kimsesizler yurdunda yetişip büyümüş 5 kız zorda kalmış arkadaşları için hırsızlık yaptılar. bunu da hırsızlık değilmiş ihtiyaçları kadar olanı zenginden almakmış hatta zekatmış zenginlerin vermedikleri zekatları alacaklarmmış diye
lanse ettiler. bu diziler önce izleyicilerin sevgisini kazanıyor popüler oluyor sonra da her türlü iğrençliği toplumua empoze ediyorlar.
saçmalama konusunda her bölüm boyut atlayan ağlak bir dizidir.
efenim bu dizideki kızcağızlar her bölüm psikopatça ağlar, biri zengin yaşlı koca bulurken diğeri gururundan parkta falan yatar.
kesinlikle senaristinin ve yönetmeninin acılarla yoğrulup bu günlere geldiğini düşündüğüm dizi
kardeşlerden ortanca olanın -hani gözü şöhretlerde olan- tecavüze uğradığı dizi. gün geçmiyor ki kardeşlerin başına bir felaket gelmesin. pıçaklanan, eniştesinin tecavüzüne uğrayan, aklını yitiren, kalbi delinen hepsi bu dizide. ne lanet bi aileymişsiniz be. izleyenlerde verem oldu amk.
annemin kendisine "küçük kızlar" dediği dizidir. onlara kadın demeye çekiniyor kadıncağız ne yapsın?
küçük kadınlar gayet manidardır ki dizideki bütün kızlara sarkan erkekler vardır. (abartmıyorum 6 yaşındaki kızın bile sevgilisi var hatta çocuk yapmayı düşünüyolar wtf! ) hatta 3 tanesi kadın 2 tanesi ise artık yarı kadındır. aah ah nerde o eskiler nerde o cici kızlar.
her gördüğümde hollywood versiyonu kesin little bitches olurdu dedirten dizi. Dizinin ambiyansından mıdır, nedendir, bi türlü anlam verememekteyim. belki de her gördüğüm küçük kadınlar dizisin küçük kadınlarının önce agresif bi şekilde üzgün olup sonra başlarını aşağıya eyip saçma bi bakış ve trip içine girmesi ve sapık karakterlerin oynamasıdır diyeceğim, yok o da değil. Aslında hepsi benim kurgularım belki de hayallerimdir, ama hiç bir dizi böyle şeyler hissettirmemeli kanaatimce.
bir ömür boyu bir insanın başına gelebilecek tüm felaketlerin, bir bölümde bir insanın başına geldiği bir dizi.
sadece reklamlarını izleyen biri olarak söyleyebilirimki gülen bir allahın kulunu görmedim.
ortanca olan kardeşin, geleceğin müjde ar'ı olma yolunda emin adımlarla ilerlediği dizi.