bugün

entry'ler (427)

sözlük yazarlarının itirafları

sozluk yazarlarına artık eskisi salağa bak demediğim durumdur, gördüklerim çoğaldıkça alışmaya başladım.

edit:eksileyenler kendi içinde salak vicdanlı kişiler mi aynı zamanda?

rocco siffredi ye yetmez ama evet diyen kız

(bkz: özenti rocco siffredi başlıkları)

steinner

7. nesil boş yazar.

muhteşem yüzyıl

Araştırmadan, konuşmadan insanlara tavsiye, Hürrem Sultan'ın Kanuni üzerindeki etkisiyle neler yaptırdığını araştırın.

kurtlar vadisi pusu

ulan herkes aynı şeyi söylüyo yok 8-9 yaşındaydı şimdi 25 yaşında yarma bi adam, ee ne bekliyodunuz çocuk mu dönecekti ? , ayrıca neden gerçek zamanlama yapıyosunuz arkadaşım derdiniz ne? Yani 15 sene bekleyecek mi senaristler ?Dizi o kadar sürebilir belki orası ayrı * . Ama nedir milletin derdi anlamadım bence çokta güzel olmuş eski bölümleri andık bi an, her zaman söylediğiniz eski bölümleri daha iyiydi diyen dizi izleyicileri bile eleştirmeye başladı, izlemek zorunda değil kimse ama herkes b.kunu çıkardı diyor, izleme arkadaşım git diğer dizileri izle.

ösym

mf-3 te de hata oldugu dedikoduları yaptırtan kurum.

fazıl say ın tipini görünce akla gelenler

her seferinde tipini sikiyim diyorum içimden nedendir bilmem, belki hande ataizidir.

tayyip erdoğan ağlamasın da gülsün mü

tayyip erdoğan bunları daha yeni mi araştırdı? Neden bunları bu vakit referandumdan önce okudu? Acıtasyon yapıyor mu, yapmıyor mu? gibi sorular soran ve kendi düşüncesine göre tayyip erdoğanın samimi olmadığına inanan * insanların düşüncesi. Ben de size buradan bir mektup okumayı * bilirim. tayyip erdoğanın neden böyle bişey yaptı peki? Bende aydınlanmak isterim.

uludağ sözlük ün online yazar rekoru

sözlükçülerin göz-el koordinasyonu ve reflekslerini geliştirmek için kullandıkları rekor.

913 olduk anla beraber.

902 gördüm şimdi.

atatürk olsaydı israile tepkisi ne olurdu

Olaya müdahelesini Israil'e giderek gösterir ne kadar ciddi olduğunu söyler, yapacaklarını anlatır, o 10 Türk Vatandaşının dünyaya bedel olduğunu gösterirdi.

azrail geldiğinde söylenecek ilk cümle

-birader nerdesin olm cebrail yana döne seni arıyodu al telefonumu sana ulaşamamış bi ara..
*??

akp varken başka partiye oy vermek

evrim teorisinde level atlamaktır.

tayyip in yeğeninin 50 kilo esrarla yakalanması

--spoiler--
otlarımızda gdo yoktur. tamamen saf ve anavatanından kopup gelmiştir.
--spoiler--

espri yapan kızın poposuna elleyip aferim demek

güven özveri tecrübe ister.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: domuz gribi var öpüşmüyoruz sadece çakşıyoruz)

vajinal hava ejakulasyonu

south park'ta da bile dalga geçilen iğrenç sestir. Merak edenler için 13. sezonda oldugunu hatırlıyorum bölüm adı da sanırım queef'ti.

fenerbahçe kim galatasaray da mı oynuyor

http://arama.hurriyet.com...rsivnews.aspx?id=13407909

moonlight sonata

Bir saat önce 1 yaş daha yaşlanmış yaşlanmış yazar, nice yıllara sevgili yazar denilesi de yazardır.