bugün

Domuzdan post kürtten dost olmaz.

Çünküü araya Kürt faşizmi girdi.
Onlar da insan olduğu için cevabı evet olan sorunsal.
sizi ne zaman arkanızdan bıçaklayacağı belli olmadığı için cevabı hayır olan sorunsaldır. evet.
Sorun senin kendi beynindedir. En iyi arkadaşlarım kurttür. inş birde kurt kızıyla evlenirim.
Maalesef olmaz efendi çocuk dersiniz arkadaşlık edersiniz ama hiç ummadığınız yerde kahpelik yapar sonra da hiç bişey olmamış gibi davranır ama yarın hatrımı sorsan ne olur bugün hevesimi kırdın birkere dersiniz artık.
ırkı mühim değil insandan dost olmaz.
Nadir, miyokimi gibi.
o da senin gibi faşistse olmaz elbette.
dostlarını ırkına göre seçenlerin meselesidir. dostluğunuza layık herkesle arkadaş olunabilir. bunun etnisiteyle ne ilgisi var.
En eğer insan olarak dost olmak istiyorsan Türk Kürt laz Çerkez fark etmez dost bulur olursun, yok eğer sen insan değilsin ve kimseyle dost olmak istemezsen sorunu başkasında bulma dünyalı dostum..:
kurtu geçte doguludan bi sey olmaz.
türk bir dosttan daha iyidir.
Olur tabi ki. Bir sorunsal olduğunu da düşünmüyorum. Faşist olmayı bırakıp insanları tanımaya çalışırsan çok kürt dost kazanırsın.
şu ayrımcılığı yapmayın kürtlerin de iyisi kötüsü var şimdi doğruya doğru konuşalım biz türklerde herkes sütten çıkmış ak kaşık değil başkalarına laf edebilmek için ilk önce kendimizi düzeltmeliyiz.
ekmek arası kokain güzel gidiyor sanırım.
amk ergen işsizleri sizi.
Irkının kölesi olmuş aptal insan sorunsalıdır.
olaya türk-kürt diye baktığın sürece olmaz.
ırkçılıga karşıyım. ama bu devirde kimseye yaralarını göstermeyeceksin. yoksa en beklenmedik durumda hayal kırıklığına uğrarsınız.
Hemde öyle bir olur ki,dua gibi dost olur. Çünkü dostluk ırk değil karakter meselesidir.
Kürtten dost olur insanları kategorize etme meraklısı insandan dost olmaz.
Bazı kürtlerden olmaz ama bu kürtlere has bir şey değil. Bazı türklerden de dost olmaz ki. Her insan için geçerli bu durum. O yüzden önce insanlığına bakın.
kürtten dost olur da k*rtten olmaz. aradaki farkı bilmek gerek.
pkk'lı ile normal insanı ayırt edersen sorun olmaz. maalesef kürtler dışında da pkk'nın şakşakçılığını yapan çok adam var.

o yüzden pkk'lı oç'ları ve diğer normal insanlar diye ayrım yapmak en doğrusu.
Ulan ben hep k*rtlerin de iyileri var diye takılan, onlara insan muamelesi yapan biriydim. Bi gün bi düşündüm bana yamuk yapan, bu güne kadar dost bilip piçlik yapan herifler ve hatunlar hep k*rttü. Tamam iyilrri vardır da bize niye denk gelmiyor?

En ufağından, daha 7 8 yaşlarındayken mahalleden k*rt arkadaşlarım bisikletimi çalıp datmışlardı.. ilkokulda ailesinin durumu kötü diye ayakkabılarımı verdiğim, iyi futbol oynayan bi çocuk vardı. Oda k*rttü ve ayakkabılarımı bile bile sikip atmıştı.. Ortaokul da güvenip sırlarımı anlattığım puşt herkese anlatmıştı ve ne gariptir oda k*rttü..
Insanlar dostluk iliskisi kurar.tabi abini kardesini esini kallesce olduren " kürt zihniyetiyle " birak distlugu insancilik oynanmaz .ama kürt vardir soyu insanliginin arkasindadir .iste o zman dostluguda kürtlugunun onune gecer .
bir başlık ne kadar basit ve sığ olabilirse o kadar basit ve sığ. 15 yaşında mısınız amk nasıl bir konu bu?

not: kürtleri sevmem.

aptal insanları da sevmem.