bugün

Irkçılık düşük zeka göstergesidir. Ahmaklar sizi.
Çok zor kültür farkı var keskin ayrışmalar Söz konusu dost olabileceğimi sanmıyorum.

Mesela biri yanımıza gelen köpeği kovaladı niye kovaladın dedim haram maram dedi zırvaladı arkadaşlığımı bitirdim.

Biri aşiretini övdü bayağı ben de ağanın köpeğisiniz dedim itin götüne sokup bıraktım.

Kısacası kültür farkı var.
benim daha önce kürt(vanlı) arkadaşım çok oldu bazilarından dost olur bazılarından olmaz.
Sene 2020 ve şu ırk üzerinden genelleme yapan kuş beyinlilerle hala aynı dünyada yaşıyoruz.

Emin olun taş devrinde de beyni henüz tam manasıyla gelişememiş insansılar yan kabileyi başka bir insan türü sanıyor ve kendi aralarında yan köy insanı hakkında atıp tutuyorlardı.

Hayır bir de embesiller o kadar kendilerinden eminler ki acınacak haldeler haberleri yok.

Sonuç olarak ırkçı yetersiz beyin kıvrımlarınıza sokayım...
insan olan herkesle kürt dost olur.ama vatan millet sakarya ayağı yapıp kafatası ırkçılığı peşinde koşan ve hayatta bir sike yaramayan makarna kafalarla kürtler dost olmaz. genele lafım yok ama anadolu kapılarını türklere açan ve beraber savaşan kürtler için demediğini bırakmayan bazı yavşaklar kürtlerin değerini bir 5-10 yıl sonra ülke iyice araplasınca anlayacaktır. ne hikmetse 8 milyar insan içinde kürtleri sevmeyen dışlayan bir sizsiniz amk.
Mal mısınız tipiniz mi öyle gösteriyo.

Şimdi bir ırkın bir kısmı kötü şeyler yapıyor diye hepsi mi kötü oluyor. Bu kadar mı zeka yoksunusunuz.

Cezaevinde kendi öz çocuklarını, çocukları, zayıfları istismar etmiş, kadınlara tecavüz etmiş, cinsel tacizde bulunmuş binlerce Türk ırkından olan suçlu var diye bir Türk olan ben sapık mı oluyorum.

Bu kadar basit bir çıkarımı bile yapamayacak kadar zeka yoksunu musunuz gerçekten.

*adam bir de mantıklı olun düşünün yazmış haha şaka gibi...
Neden olmasın? Bulunduğunuz yerden imkansız gibi görünebilir ancak bir insanın geceyi mi gündüzü mü daha çok sevdiğini sormadan önce etnik kökenini sorarsanız, zor.
Türkünde kötü,iyisi vardır lazında kürdünde bir insanın ırkı onun karakterini iyi veya kötü oluşunda belirleyici etken olamaz ...
Doğuda çok fazla akrabam var, piyade komando, jandarma komando birimlerinde. Oraları az çok biliyorum, 10 kişinin 8'i yüzüne gülüp teröriste istihbarat verir, her şeyin istisnası olur ama bu milletin istisnası ekseriyet değil maalesef. Eğer bir gün o akrabalarımdan biri şehit olursa çok daha ağır konuşurum.
Kürtten dost olur da ırkçı aptallardan dost olmaz sorunsalıdır.

Küçük beyinleriniz ile bir de ırkçılık yapmanız çok komik. Gidin kumda oynayın.

(bkz: kürtler de size bayılıyor zaten)

Edit: kürt değilim.
bana 3 adım atana 5 adım gelirim. 3 adım geri gidene de gene 2 adım atarım ki insanlığından utansın.
insandan dost olur. Kürtte insan olduğuna göre Kürtten de dost olur.
Dost da olur eș de olur, her șey olur.
Olur. Bu başlığı açandan olmaz.
insanları din,dil,ırk ayrımına göre yargılamayı kesip, olayın özüne yani insanlıkla yaklaşım sağlayıp ilişkiler kurduğunuz vakit her şey mümkün. siz yeter ki bakış açınıza dikkat edin. en azından ben böyle bakıp , böyle yaklaşıyorum.
Irkçılık yapacak kadar aciz olmaktan acı çok az şey var. Resmen midem bulandırıcı bir durum.
dostluğun ırkı olmaz. şimdi adam çocuk istismarcısı diyelim ama türk. ki biliyoruzki yüzlerce haber buluruz böyle. haber bulmaya da gerek yok cezaevinde çokça var kayıtlara, uyruklara, nereli olduğuna bakmak yeterli. kendi hemşehrisi bile çıkabilir.
hadi git bu adamla dost ol sırf türk diye. bu sadece basit bir örnek. insansa dostun olur. değilse olmaz. bu kadar basit.
Gayet de olur. Kürt bir kardesim var benim. Çocukluk arkadaşım. Dostdan da öte. Candır. Güven kelimesinin ete kemige bürünmüş halidir.
Amk bir suru milletten insan tanidim. Her toplumda orospu cocugu var. Iclerinde orospu cocuklari var diye bir milleti komple burusturup çöpe atmak guzel birsey degil.
Ben türküm bu arada.
itten post.
bal gibi de olur denilesi sorunun cevabıdır. kürtler de insan faşistler. ayrımcılık yapmayın...
dost karakterli insandan olur, şahsın milliyetine bakılmaz.

edit: yörüğüm, oğuz türküyüm.
Kürdüm dost olmak isteyenle dost olurum, ama olmam diyenin de g.tüne girsin..

Çokta s.kimdeydi amk.
bir başlık ne kadar basit ve sığ olabilirse o kadar basit ve sığ. 15 yaşında mısınız amk nasıl bir konu bu?

not: kürtleri sevmem.

aptal insanları da sevmem.
Insanlar dostluk iliskisi kurar.tabi abini kardesini esini kallesce olduren " kürt zihniyetiyle " birak distlugu insancilik oynanmaz .ama kürt vardir soyu insanliginin arkasindadir .iste o zman dostluguda kürtlugunun onune gecer .
Ulan ben hep k*rtlerin de iyileri var diye takılan, onlara insan muamelesi yapan biriydim. Bi gün bi düşündüm bana yamuk yapan, bu güne kadar dost bilip piçlik yapan herifler ve hatunlar hep k*rttü. Tamam iyilrri vardır da bize niye denk gelmiyor?

En ufağından, daha 7 8 yaşlarındayken mahalleden k*rt arkadaşlarım bisikletimi çalıp datmışlardı.. ilkokulda ailesinin durumu kötü diye ayakkabılarımı verdiğim, iyi futbol oynayan bi çocuk vardı. Oda k*rttü ve ayakkabılarımı bile bile sikip atmıştı.. Ortaokul da güvenip sırlarımı anlattığım puşt herkese anlatmıştı ve ne gariptir oda k*rttü..