bugün

Kaçak elektrik .
10km*6km lik bir araziye hint keneviri ekimi. ulan sabah radyoda dinledim işe giderken de helal olsun adamlara ya. 6milyon hint keneviri sökülmüş operasyon sonucunda. o ekim yapılırken nasıl oluyor da kimse farkına varamıyor güvenlik ekiplerinden hala anlamış değilim.

he düşünmeden de edemiyorum. dikerken gerekli olan ücreti takdim etmiş de acaba sonrasında vazmı geçmiş vermekten parayı? olabilir hani böyle bir şey. burası sonuçta "çorba parası at da ceza yazmayalım" diyenlerin ülkesi.
terör ve kürt böreği
En en basitinden ahmet kaya sarkılarını düşünelim. Serdar ortaç, demet akalın gibi türk oğlu türklerden daha fazla şey katmışlar demek ki.

edit: Ben de diyorum demetle serdar bu sarkılarla nasıl para kazanıyorlar. sözlük fanlarıyla doluymus. ibretlik.
doğu anadolu ve güneydoğu anadolu bölgesidir.

(bkz: kurtuluş savaşı)

edit: faşistler rahatsız. bu ülkenin topyekün kazanıldığından haberleri yok galiba.

edit2: ben de kürdüm ama bu ülkenin kıymetini bilmeyen kürtlerin anasını si...
sürekli bir anadil isteriz kavgası malum ana dil kıymetlendni.ha birde zılgıt tey tey tey.
(bkz: mizah)
oturduğun evden tut gittiğin avm ye arabanı park ettiğin otoparka çocuğunu okuttuğun okula kadar alın teri katmışlardır ülkeye. herhangi bir inşaatta çalışan işçilerin yüzlerine bak, anlarsın ne demek istediğimi. hani işine gelince ideolojin gereği can siperhane savunduğun ethem vardı ya o da bir kürttü.

çok yavşaksınız lan.
huzursuzluktan başka hiçbir şey. sanki ameleliği bedavaya yapıyorlar amk.
yeşilkart bolluğu .
enses ilişki, kaçak elektrik kullanımı, hırsızlık, gasp, yalan, riya, namussuzluk, ihanet, çirkinlik vesaire.
savaş, katliam, mutsuzluk, ölüm, huzursuzluk, çok nadir de olsa arada insanlık.
Döner bıçağının sağa sola sallanması ile yapılan amacı ve anlamı belirsiz dans.

(bkz: adana avare)
boş küme.
Kan davası berdel töre gibi bir takım eğlenceli fasiliteler.
her türlü çirkinlik. Evet.
kültürel farklılık. bir şey katmasalardı da varlıkları yeter.
en iyi ordulardan birine sahip olmamız,
hülya avşar.
kaçak elektrik, kaçak su, vergiyi bize yükleme.
tıvorlu ismail.
cigara.
Ağır işçi sınıfının çoğunluğunu oluştururlar. Katkıları ucuz ve ağır iş yaparak bizlerin daha iyi yaşamamızı sağladıkları gerçektir. Tabiki istisnalar olmuyor değil. Ama asıl zarar kürtler değil fanatizm kurbanı doldurulmuş insanlardır!
kürt halkının, türkiye'ye kazandırdığı fiziksel ve niteliksel şeylerdir.

(bkz: boş küme)
elektrik faturaları ve biraz daha kürt.
türkiye kara topraklarının büyük bir kısmı, çanakkale zaferine ek katkı, devletin değer verip kontrol etmediği doğuda biraz daha fazla elektrik faturası.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar