bugün

sevmiştir, bütün faşistlikleri bir tarafa bırakarak.
"zaten kürtler de türk sayılır canım xd" diye düşünerek kendini kandıran kızdır. kırodur.
(bkz: hard sex ten hoşlanan hümanist)
nur topu gibi liberal evlat dünyaya getirir.
hiç olmamış hiç olmayacak kızdır. varsayımların kızıdır.
(bkz: stockholm sendromu)
sikilmeye mahkumdur.
ülkücü kürtler var oldukça var olacak kız tipidir.
aşk siyaset dinlemez orası ayrı mevzu...
Sorun olmayacak kızdır.
(bkz: rüya)
sevdasından ibrahim tatlıses, ahmet kaya, yusuf hayaloğlu ve bilumum kürt sanatçıların şarkılarını dinleyerek bol bol efkarlanacak kızdır. yaşasın kürdün gücü!
davul bile dengi dengine demiş atalarımız. ne olursa olsun arada kültürel farklar varsa eninde sonunda olmayacak aşktır.
eğer gerçek manada ülkücü bir kızsa hiçbir sorun teşkil etmeyen durumdur. zira gerçek ülkücülerin faşistlikle alakası yokur. malum kürt delikanlımız da vatanını milletini seven, ait olduğu toğrağa ihanet etmeyen biriyse hiçbir sorun yaşamadan bir ömür mutlu olurlar. şunu artık kafanıza sokun: ülkücülük ırk temeline değil ortak kültür temeline dayalıdır.
bu şarkı tüm sevenlere gelsin.
en yakışıklı kürt'ün kenan imirzalıoğlu olduğunu göz önünde bulundurursak yakışıklı bir erkeğe aşık olmuş kızdır. ayrıca kenan ankara'nın bala ilçesindendir ve bu bölgede çok sayıda kürt yaşar. kenan da bu ailelerden birine mensuptur.

(bkz: sözlükteki kürt düşmanlığı)
ülkü ocakları kurucularından birinin kürt olduğunu bilmeyende varmış. yuh.
(bkz: drej ali)
bir türk erkeği ile bir rus kadının evlenmesi kadar normal olan durum. insanı güzel, yakışıklı, çirkin vs. yapan şey dili, dini, ırkı, geleneği, göreneği vs. değildir. Ayrıca (bkz: türkün kenyalıya aşık olması)
ülkücü kızlar kadar estetikten yoksun saçma bi kız tipi görmedim ben bu hayatta.türkçü olmama rağmen götümle gülüyorum ülkücü kızlara.vallahi ne yapsalar yeridir.
aşk bu din, dil, ırk, yaş, baş dinlemez.
(bkz: metin uca)
(bkz: yılmaz erdoğan)
(bkz: kenan imirzalıoğlu)
(bkz: nejat işler)
(bkz: sezai karakoç)
(bkz: özcan deniz)
(bkz: aziz yıldırım)
(bkz: melih gökçek)
(bkz: bülent inal)
(bkz: ismet inönü)
(bkz: turgut özal)
(bkz: cemal süreyya)
(bkz: berdan mardini)
(bkz: sinan kaloğlu)
(bkz: eren derdiyok)
(bkz: selçuk şahin)
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
.
.
.
saymakla devam edersek sonu zor gelir. burda temsilen yazılmış bir kaç kürt asıllı sanatçı,siyasetçi,yazar-şair ve futbolcu bulunmakta ve bulunan kişiler bir çok genç kızın hayalini süslemektedir.kalp ve beyin uyuşmuşsa gerisi teferruattır. bu faşizm niye diye merak ediyor insan.
ülkücü olması zeka seviyesini gösterdiği için kürt erkeğin çok da sikinde olmayacak kızdır.
(bkz: Hayatını siyasi görüşüne göre belirleyen mal)
shakespeareden mi kalmadır, yeşil çam sinemasından mı bilinmez, ama hep böyle tuhaf aşk senaryoları vardır kafamızda. ülkücü kız da enteresan bir figürmüş yalnız. ben ocaklarda hiç dişi hayal etmemiştim bugüne kadar. ülkücü dediğin bıyıklı olur gibi bir imaj var nedense kafamda.
davasıyla sevdası arasında kalmış kızdır. zaten böyle bir ikileme düşüyorsa bile ülkücü değildir. çöpe atılması gereken kızdır.
akp'li bir çocukları olma ihtimali yüksektir,

daha ne olduğu belli olmayan ne çıkabilir ki?