bugün

bir türlü bir yerde dikiş tutturamayan adam.
ayrıca amadeus adlı mozart'ın hayatını konu alan filmde mozart'ı oynayan aktör'e inanılmaz derecede benzeyen şahıstır metin uca.
ak saçlı dede olmasına az kalmış orta yaşlı sesi tok adam.
ezikliğini çok güzel kullanan kişi. üniversitede bunu kimse adam yerine koymazmış.*
güldürürken düşündürmeye çalışan, ancak aynı anda vermeye çalıştığı mesajların yoğunluğu sebebiyle güldüremeyen; güldüremediği için de düşündüremeyen insan. Kendi siyasi görüşünü oturtmuş olması güzel. Ama kendi halinde bir yarışma programı* sunarken bile siyasi eleştiriler yapmak gibi kötü huyları vardır. şu sıralarda show tv'de pişti programını sunmaktadır. güzel insandır.

edit: pişti programını sunmaktadır dedim ama sadece bir program sundu. yaptığı bir eleştirden dolayıymış galiba. şimdi kanal 1'de pasaparola'yı sunuyor ama hakkını vermek lazım bu yarışmayı en iyi sunan kişi o galiba.
star da passaparola sunarken cem uzana yalakalık olsun diye hükümete hakaretler yağdıran gereksiz adam.
her konuda söyleyecek sözleri olan,"Bunun da bilmediği bok yok haaa" dedirtecek cinsten zeki bir adam.
her sözünü güzel yurdumun güzel insanları diye başlayan veya bitiren bazen gereğinden fazla gevezelik yapan adam.
reha muhtarla yapmış olduğu tartışmada nefreti mi kazanan şahsiyet.
çok bilgili olmasını ukala olması ve iğrenç ses tonu dengeler.
kafalarımızın uyuştuğuna inandığım ama benim yarım kadar olan şirin sunucu.
passaparola 'da kendisine sürekli 'bay gereksiz ayrıntı' diyen kişi.
Birinin bi temiz dövmesi gereken hülya avşar ın erkekleştirilmiş kendini bişiy zanneden sunucu bozuntusu...
starda sabah haberlerini sunarken değişik bir şekil geliştirmiş oradan passaparolaya transfer olup, ünlenmiş kişidir. sorduğu soruların sanki hepsini kendi hazırlamış tüm hepsini bilirmiş gibi yapması beni kendisine gıcık etmiştir.onun dışında bence çok ta kötü olmayan bir televizyoncudur...
hafiza adami. engin bilgisinin temellerini atarken yaninda bulunmak isterdim sahsen, acip ansiklopedi mi ezberliyor yoksa gercekten kulturlu mu diye.
Eski müdürüme hareketleri ve tipiyle birebir benzeyen akıllı gazeteci.*
ultra ukala,itici,işgüzar bi herif...
güner ümit bile daha sempatik bazen...
espri yapmaması gereken biri.
an itibariyle televizyon makinasına konuk olan şahsiyet.
türkiye de gercekten kendini gelistirebilen ender insanlardan biri...
malumatfurus sahsiyet, anksiklopedi kıvamlı, muhalif sosyal demokratımsı liberal, snob burjuva tadında anarsist bünye, espri yapamayan megoloman karakter.
televizyon makinası'nda neden kitabının adının "her tuzluğum var diyene hıyarla yetişemedim" olduğu sorulduğunda;"çünkü orjinalini söyleyemedim" yanıtını veren,magazinel insanları * programlarında diline dolayıp,çarkına katarak bir takım insanların sevgisini,bazılarınınsa nefretini kazanmış medya dişlisi.
ayrıca;
(bkz: yes yerine orrayt demek caiz midir hocam)
Tam bir bilgi küpü olan bir adam.Bir aralar passaparola yı sunardı,soruları bilemeyen yarışmacılara ayar vermesiyle tanınırdı.
bir aralar sabah haberlerini sunardı , haberler hiç o kadar eğlenceli olmamıştı benim için..
"her tuzluğum var diyene hıyarla yetişemedim" diye bir kitabı vardır. *