bugün

dünya barışı ve ortadoğu'nun artık huzur bulması adına umutlandıran olasılık.

arkadaşlar biliyorsunuz ki sağda solda dolaşan gayrıresmi kürdistan haritalarında, trabzon sınırına kadar dayanmış bir kürdistan resmediliyor. ben az önce bunu gördüm ve bi koşu gidip pet shop'tan iki adet muhabbet kuşu alıp onları, dünya barışı adına gökyüzüne doğru saldım. hemen geri geldi pezevenkler. "abi yolluk ver bari" filan dediler. sefiller daha nasıl besleneceklerini bilmiyorlar.

neyse, komşuluk ilişkileriyle ilgili çok güzel atasözleri, hadisler var zaten. tüm dünyaya örnek olacak bir ilişki olur bu.
Kürdistan? yok öyle bir dünya birader. Bundan dolayı da tanım gereksizdir.
yoktur.
madem kürdistan denen deli saçması devletçik bozuntusunu kurdunuz. laz larda lazistanı kursunlar. başkenti de trabzon olsun da adam akıllı savaşsınlar. he bu arada bu lazlar kürtleri her halükarda yer hacı. benden söylemesi. eğer böyle bir şey olur ise kürdistan denen devletin ömrü çok kısa olur. lazistan sınırlarına katılır. *
mordorun trabzona komşu olma ihtimali ile aynıdır. çünkü ikisi de hayali ülkelerdir. götünden ülke uydurmayı çok seven kominist kürtlerin hayali.
sıfırın altında bir ihtimaldir.
kürdistan diye bir yerin var olacağını zanneden mal.
lan adam bilinç altında zaten böyle bir yer olacağını, bunu yapacaklarını kabul etmiş, ben daha ne deyim.
ihtimaller üzerinden boş beleş konuşmak ne güzeldir dediğim başlıktır.

türkiye cumhuriyeti"nin mevcut sınırları içinde ikinci bir devlete yer yoktur, olmayacaktır. en azından ben ve benim gibi düşünen insanlar nefes aldığı sürece.
başka devletlerin olması kabul edilseydi kurtuluş ve çanakkale savaşlarına ne gerek vardı?
(bkz: orayı yıkarlar) *
(bkz: #11153594) trabzonla savaşmalarına gerek yok birader onlar ilk yıldan birbrini yemeye başlarlar zaten.
zamanında 4-5 milletin birleşip yapamadığını haritalar üzerinden yapmaya çalışmaktır. tamamen eziklik duygusunun ortaya çıkmasıdır. türkiye üzerinde oynanan oyunların hiçbir zaman bitmeyeceğinin kanıtıdır. en kötü zamanımızda yenemediler emin olalım ki şimdi de ve ileride de yapamayacaklardır.
kürdistan adında bir devletçik bile olmayacağı için sıfırdır. (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ipneler)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar