bugün

Yiyemiyoruz ki zaten amk. 20 liraya tatlı mı olur? Üstelik yağlı ve zehir gibi şerbeti var.
Künefe buna çok üzülmüş.
Siz gavur yemeği hamburger yeyin.
künefe için çok şeyden vazgeçerim ama künefeden geçmem kusura bakmayın.
Arap nedir künefe nedir. illaki bir şeyleri ters yapıp rezil ederler bu tatlıyı da. En güzelini Türkiyem yapar her zaman ki gibi. Gördük Suriyelilerin dönerini de baharatları göz yakıyor. Künefenin hasını biz yaparız net.
en sevdiğim ve neredeyse tek sevdiğim tatlı künefe arap tatlısı çıktı, vay kaderim vay.
ırkçılığı yemek boyutuna taşıyan, ırkçı, faşist insanların başlattıkları kampanya.

aynı adamları takip et, "bir buçuk domuz yedik" diyenleri desteklediklerini görürsünüz. yani adamların derdi, milliyetçilik filan da değil, islam peygamberi de bu milleten ya, dolaylı olarak araplar üzerinden islam düşmanlığı yapacaklar akıllarınca. adamlardaki zeka bu kadar yapacak bir şey yok.

afiyetle yiyebilirsiniz künefe. ha ben şahsen sevmem, tatlı ile aram yok.
Künefe diye tatlı mı olur lan ? Gerçek tatlı eklerdir, pastadır, makarondur.
Künefe levant mutfağına ait onu bunu bilmem de kalorisi çok yüksek.
Ulan Ne gerizekalı adamlar var ya direk bana söv diyor.tatlıyıda siyasete alet ettiniz.sizden bi cacık olmaz at çöpe.
Künefe benim olsun boku sen ye.
Ohh miiss gibi.

Araplar candır cann.
Onlara lahmacun için de şükran borçluyuz.
Eyyy Halep sen ne güzelsin bee.

Edit: künefe Hatay, lahmacun Halep illerimize aittir. illerimiz diyorum çünkü Halep de misakı milli sınırlarımıza dahildir ama Lozanda kaybettik maalesef.
He ya doğru, künefe arap tatlısı ve hataya ait. Demek Arap kültüründen vazgeçmek. iyi motto. Yav siz nasıl atatürkçüsünüz? Hatayın yarısından fazlası arap. Halbuki atatürk hatayı kazanmak için ömrünü yedi be ömrünü. Ama vazgeçmedi. Akıl akıl gel kafama takıl..
künefe denen tatlı hatay ilimize aittir.

hatay’da sadece arap kökenli insanlar mı var be cahil? o arap kökenli insanlar senin orada burada gördüğün araplar gibi değil. hepsi yaşadığı ülkeyi seven ve sayan güzel insanlar. eğer bir gün gitme fırsatın olursa misafirperver ve medeni insan, mükemmel bir yemek kültürü nasıl olur o zaman görürsün. medeniyetler şehri hatay’a laf etmem, ettirmem.

biz afiyetle yiyoruz, sen bok ye.
Künefe ismindeki tatlı arap tatlısı olmadığı için daha en baştan çuvallamış kampanyadır. Künefe; Suriye'nin daha deniz tarafındaki bölgeleri ve biz de hatay ile anılan yerel bir tatlı olduğu gibi, suriye versiyonu kurutulmuş meyve ile yapılır. Bizim tarafta ise peynirle... Yani zaten bir yorum farkıda var. Ben ikisini de yedim. suriye versiyonu da tad olarak güzel ama bana daha ağır geldi. Bizim versiyon -birazda peyniri sevmemden ötürü- daha cezbedici.
Bu kampanya tutmaz moruk ülkede türk sayısı kadar arap var.
Starbucks' a gitmeyin madem onun sahibi de bir arap. Victoria secret giymeyin onun sahibi de bir arap.
bana "hayatının geri kalanında sadece bir tatlı yeme hakkın var" deseler künefe derim. o derece katılmadığım kampanyadır.
bu künefe denen boku yemeyen DM den ulaşsın adres verim hayrına bana göndersin.
garip bir durumdur ki, herhalde ben bir türk olarak o tatlılardan çok yedim. künefe yerine nabulsi adındaki filistin künefesi hiç de fena değil ayrıca bu tatlılar, kaymak açısından çok zengin, kalori açısından çok da düşüktür. fiyatları bizimkinden yukarıda. bilmeden ötmeyin pls.
Irkçılığın insanların zekalarını nasıl kötü etkilediğine dair güzel bir beyan olmuş.
Yoklukta küp şeker kırtlatanlar burada vedat millor kesilmiş
Zütümle gülerim haha arap sevmem ama tatlıları gayet tatminkar.
Kanalizasyona künefe atarak protesto edebilirsiniz.
Adama bak yemegi yemes arap tatlisi diye
Gider yahudi arabasina biner ama kunefe yahudi yemegi olsa porsiyonuna 500 lirq verirsin demi sizin derdinizin biz ne oldunu biliyoz yormayin kendinuzi .
Ben yemiyorum.

O ne oyle bre, yag yag daha cok yag.
yiyor muyduk ki?

şahsen ben profiterol yiyiyorum.
künefeyi de Ortadoğu çomarları yiyiyor.