bugün

entry'ler (114)

eski sevgiliye bir bahane bulup mesaj atmak

bi saç telin bende kalmış da… dursun istemiyorum, getiriyim mi bugün?*

şiddetli baş ağrısı

(bkz: türkiyede öğrenci olmak)

lgbt misin lan sen deyip adam dövmek

olsun veya olmasın, kime ne? dövdün de ne oldu ulan maganda, has errrrrkek mi oldun?

bir başkasının hak ve özgürlüklerine engel olmadığı müddetçe herkes özgürdür, şunu bi öğrenin artık. yıl olmuş 2021, hala tartışılan konuya bak. kimin neyden hoşlandığına kafayı takacak kadar hayatsızlarla dolu ülke. sizin yüzünüzden gelişemiyoruz amk zibidileri. ha bir de ülkenin geldiği nokta o kadar içler acısı ki bu olayın yaşanmasına sevinenler bile var. hastalıklı zihniyetinizde boğulun.

(bkz: homofobi ve transfobi insanlık suçudur)

dünyanın en güzel bayrağı

görsel

yürüyebildiği halde namaz kılmayan piç kurusu

bu başlığı açmış olan ve herkesi müslüman, kendini de allah zanneden gerizekalıya gülmekle meşguldür.

insanları soğutmaktan başka bi işe yaramaz bu yaptığın.:D

araba da eş mi önde oturmalı anne mi

ikisi de aynı hizadan başlayarak yarışsın, kazanan önde otursun.

kolumu keserim gene de chp ye oy vermem

sürü insanı** sözleridir.

içmedeyiz uludağ sözlük

görsel

bugün de böyle.

türk kahvesi

ortaokul-lise çağındayken annemin içtiği türk kahvesinden bir yudum alıp anında püskürtmüştüm. şimdiyse, birkaç fincan filtre kahve ya da türk kahvesi içmediğim gün olmaz. sevmeye başladıkça büyüdüğümü anlamamı sağlayan içecek. genelde de böyle oluyormuş zaten, bir nevi turnusol.

youtubedaki 15 saniyelik zorunlu reklamlar

reklamı geç butonunu bile özleten reklamlardır.

yeter be bıktık, almıyorum premium falan!

öpüşürken içe mi çekiyoruz yoksa üflüyor muyuz

üç kez üfleyip bir kez çekiyoruz.

2 temmuz 2021 tayyip erdoğan ın yalan söylemesi

reis için sıradan bir gün.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

kaydolduğumda hiç düşünmeden ilk aklıma geleni* yapmıştım, bugün "ehh sıktı gari" dedim ve en sevdiğim anime karakterlerinden birinin ismini yaptım.

(bkz: yagami light)

elinde sprey olsa duvara ne yazardın

128 milyar dolar ner…

siyah maske takanlar

bilinçsiz kişilerdir.

o maske ne toza ne de virüse karşı koruma sağlıyor. takmanız gereken şey bir aksesuar değil, koruyucu maskedir.

otokrasi

ülkenin yöneticisi bütün siyasi yetkileri tek başına elinde bulundurur ancak monarşiden farklı olarak yönetim (yönetici) kişiye miras yoluyla kalmamıştır. (yönetici) kişi tarafından ele geçirilmiştir.

“dönüşüm endeksi”ne göre türkiye, “demokratik ülkeler” sınıfına veda etti. rapora göre artık türkiye “otokrasi” ile yönetilen bir ülke.

muhterem nur

böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği iddia edilmişti. iddialar yalanlanmış, tedavisi devam ediyormuş.

birbirine en çok yakışan ikililer

görsel

görsel

corona virüsü

tüm dünyada var... bizde yok. yersen.

birini tanımanın en iyi yolu

bir süre aynı evde yaşamak veya tatile çıkmak. en iyisi bu şekilde olanıdır, hiç şaşmaz.