bugün

yakışıklı fakat piç serseri ve niteliksiz erkek in tam karşısında yer alan tiptir. uzun vadede kazançlıdır.
piç olmadığı için tercih edilmeyen erkektir.
hemmen fransa'ya taşınsın. orda feci ekmek yer, benden söylemesi.
orta yaşlarda paranın amına koymuş bir insan modeli olaraktan en çıtır karıları götürecektir. hani bi kadın görürsün dıngıl bi herifin yanında. ohaa bee karıya bak adama bak dersin ya bu adam o adam işte.
eli yüzü düzgünse ideal erkektir.
kültürlü demek zengin demek olmadığı için hem fakir hem de çirkin erkektir. oturup ağlanası bir durumdur onun için.
güzelliğin bir sivilceyle bozulacağı şu hayatta, nitekli olmasıyla karakterli olmasıyla çirkinliğini kapatabilecek erkektir.
uzun, orta ya da kısa vade hiç farketmez, kendisi gibi çirkin ve çirkin olması münasebetiyle ortamlarda yeteri kadar boy göstermemiş sallanmamış ezik bir kızla evlenicek boy boy çirkin çocukları olacaktır. tek istisnası iyi bir serveti olmasıdır. o durumda da bile bile lades yapılmaktadır. **
pembe hayaller kuran erkektir:

-ben hayatın bana verdiklerini iyi kullandım, bu kültürümü farketmeleri lazım
-uzun vadede kazançlıyım
-yurtdışında çirkin seviyorlarmış, yurtdışına çıkmalıyım
-güzelliğin bir sivilceyle bozulacağı şu hayatta, nitekli ve karakterli olarak çirkinliğini kapatabilirim, kadınlarda bunu anlar.
-doğru kişi henüz karşıma çıkmadı
-hayat kadınsız olmaz mı ki?

maalesef ki bunların hiçbiri bir işe yaramaz. benden size tavsiye en azından çirkin karılar gibi fiziğinize iyi bakın, makyaj yapın, berberden çıkmayın, dünyalar benim diye gezin. en azından kadınlara "artık kese kağıdı ya da poşet bulucaz" dedirtecek kadar çekici gelmeyi başarın.