bugün

içtenliğin gitmesiyle oluşan bir durumdur. küfür de türkçede bulunan bir şey ise kullanılması gerekir abartı, iğrençlik ve hakaret olmadan. neden lise 2 edebiyat kitabı ağzıyla konuşalım ki? burada subjektif yazılar yazılırken tabii ki insan düşündüğünü söylemeli.
El alışkanlığı mi desem ağız bozukluğu mu desem bilemedim karar veremedim. Bazı yazarlar da dikkat ettim ergenliğe yeni girmiş tavırları var sürekli birşeylere koymak, zükmek peşinde, aletini kullanabileceği yer aramakta. Küfürsüz konuşamazmıyız yani? Cümlenin öğelerinden biri haline geldi resmen küfür. ( Özne + nesne + yüklem + a.q ) sende haklısın dostum dedirten bir şey bu. Denemek lazım küfürsüz hayatı bence biraz.
(bkz: inci sözlük açılsın)
(bkz: yaptım)
(bkz: olacak)
(bkz: kadının kalçalısı yemeğin salçalısı)
(bkz: sözlüğün küfürlüsü makbuldur) *
küfürsüz sözlük olmaz da; ana bacı karıştırılınca rahatsız ediyor.
sıfır küfürden ziyade gereksiz, biçimsiz küfrün kalması lazım mesela öyle anlarda söylenen öyle küfürler vardır ki yerine başka bi kelime ikame etmek atasözünü ingilizceye çevirmeye benzer. burada bir ilke imza atıyorum * ve (bkz: kaliteli küfürlü sözlük kampanyası) nı başlatıyorum. *
samimiyetten uzktır. küfür edemeyecek olmanın verdiği sancıyla beraber küfürsüz laf sokma çabasından ötürü yazarların zekalarını geliştrmeye yarar.
tecrübelerimle sabittir ki sözlüğü sözlük olmaktan çıkaracak sözlüktür.* *
çok denedim.. beyaz gömleğimin üst iki düğmesini kapattım, boynumdaki ve bileğimdeki gümüş kolye ve künyeyi çıkarıp gezdim.
siyah pantolonumun altına beyaz yerine pembe çorap giyip pıtırcık oldum. burnu iki metre olan sivri burun ayakkabıyı bırakıp aynı kumaş pantolonun altına kalın kaba bir spor ayakkabı giydim. hatta ve hatta elimdeki tesbihi bırakıp 5 vakit namazımdan sonra elimle çektim tesbihimi. her şey tamam da.

olmuyor be sözlük. bırakamıyorum senle beraberken küfür etmeyi. bütün fantaaziyelerimden sıyrıldım bak. ama şu dilin şeysi yok işte.

yok böyle bir sözlük. olamaz ki zaten. deneyin isterseniz ?
bir boka yaramayacak sözlüktür. küfür olmasa nasıl deşarj olacağız lan biz.
-hay am.na koyim beee.
+küfür yok leynn.. adam gibi konuşun.
-hay vajinasını dürttüğümü bee.
+haa şöyle adam olun.
insanlara lüzumlu hiçbirşey katamayacak olanların, cinsellik, abuk sabuk başlık ve giriş yapanların
sözlükten atılmasıyla gerçekleşebilecek temizlik.
cogito sözlük böyle bir yerdi.

orda da yazarım.

tavsiye ederim.
"küfürsüz sözlük yoktur, henüz küfür edilmemiş sözlük vardır"

felsefeme göre çok uzun ömürlü olmayacak sözlüktür.
keyif alınamayacak sozluktur. onun icin olmayacak sozluktur.
Mümkün olmayandır. Ağız dolusu taşıra taşıra et ki rahatla.
Ak Parti kalesi olup günlük ortalama 1000 tanım girilen yer. Küfür etseniz ne olur etmeseniz nolur. Gidin az ötede oynayın.
hayat bile küfürsüz ilerlemiyor doğru dürüst sözlük ne amk.

bırak allah aşkına küfretsin insanlar abartmayın bu kadar..
Haydi arkadaşlar destek verelim, küfürsüz sözlük alanı için direnişe gidelim. Ehe
desteklenir kesinlikle ama abartmasına da mani olunmalıdır.
yok hamınını denilesi sözlük. içimizi dökmek için küfür ediyoruz rahatlamayalım mı lan?
david copperfield gibi bir illüzyon ustasının sanatına kesin ip var amk diyerek yorum yapanların anlayamayacağı ve fikirlerini anlatamayacağı sözlüktür. zira bu tarz kişiler birşeyi yorumluyorsa 15 kelimenin ortalama 5 tanesi küfürdür. o yüzden küfrün anatemasını çözememiş insanların varolmadığı tertemiz sözlüktür.

insanı insana, insanla ve insanca anlatan sözlüktür. insan olmayanlar bilmez.
(bkz: ihl sözlük) neyse odur. Sonları da benzer olacak mı göreceğiz.
bundan sonra kufur edenin amk dedigim sozluktur. gaza geldim cok kotu. kufur yok, icki yok, sigara yok. biraktim hepsini. saka lan amk, yok oyle bir dunya.
ağır cinsellik, argo, küfür, sapıklık derecesine varan başlık/entry nin yer almadığı sözlüktür.