bugün

bir insan ne kadar aşağılanabilir sorusunun açık bir şekilde cevabı. arkadaş tamam her öğünde kanepeler, salyangozlar, havyalar yiyemiyor olabilirsin, gelir düzeyin düşüktür anlarım. ama köfte gibi bir varoş icadı nedir yahu? o açlıktan pis kokan nefesini de al git. bunlar için de bir toplama kampı düşünüyorum. net.
ekmek arası tavuk döner yiyen fakirle aynı gelir seviyesine sahiptir. birde köfte yedikten sonra osurup, leş gibi atmosferi kokuturlar. net.
Saçmalık insan yediği yemekle değil, davranışlarıyla kıroluğunu ortaya koyar.
bir arjantin köftesini, fransız Roussillon köftesini, fransız boulette'ini hiç yememiş, parası olsa da yemek kültürü olmayan sığırların ortaya attığı içi boş iddia. neymiş, köfte varoş yiyeceğiymiş. ''yemek kültürüm yok'' diyemiyor da, yemeğe bok atıyor, peh peh.
bk'da 7 tl ye menü yiyerek kendini sosyete camiasında sanan aptalların laf ettiği insandır.zaten bu kişiler öğrenci evinde makarna yerine ıstakoz yediğini bile söyleyebilir. ama sonuncundan sadece kendisine küfür ettirir.
hakkaten kırodur! köfte ne ya! kokulu şey nolcak!!!
bu başlık sayesinde inegöllülerinde kıro olduğunu öğrendik ya, pes doğrusu. ayrıca çiğ köfte diye bir şeyi hiç mi duymadınız sayın sözlük sakinleri. ah çağrı kafenin battalbey çiğ köftesi olacaktı şimdi izmirden.
sözlük yazarlarını sinirlendirip konu başlığı olmak suretiyle ağzımın sulanmasına sebep olmuş olan krodur.
yanında bol soğanlı çoban salata ya da piyaz da yiyordur şimdi bu kodumun ayısı.

(bkz: uludagsozluk.com dan yemeksepeti.com a geçiş yaptıran başlıklar)
formata sokalım o zaman,
kendini zengin zanneden insanın beynen ne kadar fakir olduğunu gösterir tümcedir.
kişisel katkı: sen o köfte yiyen kıronun ve döner yiyen kıronun bülllüğünü ye
canimin kofte cekmesine neden olan genellemedir. Yaninda da bir ayran oh mis.
ya ben gerçekten inanamıyorum köfte yiyen insanların var olduğuna. aklım mantığım almıyor, yoktur böyle bi insan.
insanların saçmalayacakları yer aramasına çözüm bulan konu başlığıdır. herkes gelsin buraya, burda iyi saçmalayabilirsiniz.
henüz bursa'da köfte yememiş kırolar tarafından aşağılanan "kıro"dur.

şöyle ki, köfte zannedildiği kadar ucuz bir yiyecek değildir. pahalı ve neredeyse lüks sayılır. ayrıca lezzet olarak bir çok yiyeceği katlar geçer.

a.q. oturdum ciddi ciddi cevap yazdım.
hayatlarında kurbağa bacağı yememiş, o tadı almamış kırodur. net.
bir gerizekalı beyanıdır, lan beyinsiz dümbük köfte neyden yapılıyor? etten ,peki sosyete* et yemez mi , o zaman et yiyen de kıro olmuş oluyor.
(bkz: ibretlik tespitler)
halbuki yediğine köfte değilde özel köy ekmeği arasında soğan halkaları, ince dilimlenmiş domates ve marul yatağında kıyılmış nefis kuzu eti ismi verseydi sosyetik olurdu.
yanında ayranda içiyorsa, kıro adaylığından çıkmış üst seviyeye doğru ilerlemektedir. net.
da yı de yi ayrı yazamayanların kıro dediği insandır. net.
ekmeği eliyle yiyen kıro ile aynı kafa yapısına sahiptir.
güncel Önemli Başlıklar