bugün

Fakirlerle aşina olmayan ben, Sırf sevabına sözlükteki fakirlere mesaj atacağım. Zengin ve cool biriyle muhattap olmanın o hazzını yaşasınlar diye. Adınızı yazdırın hadi. Birazdan liste dolar.hahaha.
sen misin lan? parası neyse vereyim de cool adam'ın ta kendisi ol.
çin malı cool adam. taklitlerden sakınalım.
o olup olmadığı konusunda heyecanlandıran yazar.

lan yoksa ?
bugün yine zengin olarak yatağından kalkmış, zengin suyu ile yüzünü yıkamış, zengin kahvaltısını edip zengin vitaminler kazandıktan sonra, zengin arabasına binip zengin yolculuğuna çıkacak olan zengin ötesi yazar.
Tüm zamanların en cool kişisi. *
kul mu cool mu anlayamadım ama neyse her ikisinde de adam.
incideki kuuladamm ise acilen benimle iletişime geçsin yazarıdır.
(bkz: pazartesi gününe harika şekilde başlamak/#25285358)
(bkz: uludağ sözlük üyelerinin bebeklik fotoğrafları/#25296015)
anasına babasına çok üzüldüğüm insanımsıdır. yazık sen dişinden tırnağından artır buna harca, ortaya çıkan ürün bu olsun ?
Para ile kafayi bozmus yazar.
daha önce kendi seviyesinden olmayan kültürsüz, cahil, fakir ve sefil arkadaşlar ile girdiği muhabbetlere uludağ sözlükt'e girmeyecek olan kral!

ayrıca kuul adam'a bulaşmak akıl işi değildir. kuul adam parasal akımın öncüsü, kültürizm ilahı, yorgun bir savaşçıdır. kuul adam bu dünyanın görüp görebileceği en zengin mantıksal doğrudur. kuul adam yaradılışın simgesi, tüm coolların kralıdır!

krala sahip çıkın.
Hic haz almadigim, tuaf bir yazar.
koskoca eski 6. nesil cool adam'ı tanımayan sefil ve cahil yazarların, kimin fakesi olduğunu merak ettiği parasal akımın öncüsü kral yazar..
Para babasidir. Yazardir.
cool adam değildir, taklittir.

dolarahahaha.
ironilere gelmiş, en zengin mantıksal doğrudur, kraldır. bu karmanın hali ne azizim?!

görsel

gönül ister ki bastır parayı değiştir şu karmasını yediğimi ama zallı'ı rencide etmek istemiyorum şimdi.
(bkz: #20091686)

cool adam değildir. cool adamın tırnağı olacak zeka parıltısına sahip değildir. bence yol yakınken dönsün olmuyor yani yıllarca bu sözlüğe emek vermiş herkes tarafından sevilen bir yazarın ismini kullanıp kirletmesin.
(bkz: fakirler konuşuyor)

dikkat! kral suskun. orijinal cool değil diyen cahillere de parasıyla gülüyor şu an. dolarahahaha.
bayramda las vegas'ta olduğu için sözlüğe bakamayan über zengin ve cool yazar. döndüm artık dolarahahaha.

ha bu arada siz ne yaptınız bayramda sefaletlerim? kapı kapı dolanıp para mı topladınız? villamın önüne bir çuval para koymuştum, acaba hangi fakire denk gelip de sevincinden çıldırdı çok merak ediyorum.
oda allahın bir kuludur işte.
zengin olabilir ama mal. gerçi zengin de değil, hem fakir hem mal. muhahaha.
yazarımsı. değüşüğünden.
kûldur muhtemelen.