kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah in basrollerinde oynadığı starın yeni dizisi. fragmanlarında kıvançın tipine bayıldım. en azından bi müddet.
alacakaranlık'ın türkiye uyarlaması. fragmanını izlerken sandalyeden düştüm.
sabırsızlıkla beklenilen dizidir, sadece kıvanç tatlıtuğ'u izlemek için bekleyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır.
dizi boyunca öpüşüp koklaşırlar. Söylemedi demeyin.
tüm kıvanç tatlıtuğ sevenlerin heyecanla beklediği dizidir.
--spoiler--
SOYLU AiLENiN GÜZEL KIZI

Farah Zeynep Abdullah’ın canlandıracağı Şura, zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Şura, Petrograd’da ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyit’le tanışır ve ona ilk anda aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır... Şura, Kurt Seyit’in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane bir kadına dönüşür. Kurt Seyit’le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya sürükleyecektir.

RUS ORDUSUNDA BiR TÜRK SUBAY

Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat vereceği Kurt Seyit Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus imparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyit, babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Kendisi gibi asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kurt Seyit’in kaderi Şura’yla tanışması, ardından Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Şura’yla olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür. Kurt Seyit’in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle istanbul’a doğru yola çıkaracaktır.

Kıvanç Tatlıtuğ, attan düşüp dört kaburgasını kırmış olmasına rağmen bu sahnede yine kendisi oynadı, dublör kullanmadı.
--spoiler--

http://www.haberler.com/0...t-ve-sura-5507239-haberi/
yeni bir kıvanç tatlıtuğ dizisi.

ilerde buralar çok değerlenecek şimdiden arsamızı alalım. havaalanı yapılacakmış diye duydum.
(bkz: seyit nursi)

(bkz: yüksek askeri şura)

romanını okuyan herkesin beğendiği starda yayınlanacak dizidir.
nermin bezmen' in romanından uyarlama olan, baş rollerini kıvanç tatlıtuğ ve farah zeynep abdullah' ın paylaştığı dizi/romandır. kıvanç tatlıtuğ' u beğenmeyen biri olarak, kendisi üniformanın içindeyken fragmanı dibim düşerek izledim.

(bkz: taş mısın mübarek)
behlül'ün gene iş başında olacağı dizidir. dizi ayağına oh. evet.
kıvanç tatlıtuğ'un, kuzey güney dizisi ve kelebeğin rüyası filmindeki oyunculuk performansından sonra, ilk bölümünü merakla beklediğim yeni dizisidir.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
merakla beklediğimiz dizi.
başrolde

iki

sarışın olan

dizi.
gerçekten başrolde ki kız başkası olsa daha iyi olabilirdi. oyunculuk bakımından değilde tip bakımından kastediyorum. neyse ilk bölüm çıkınca görünür yakışıp yakışmadığı.
yarrağı yediğimizin resmidir.

sözlük kızları başlayacak sayfalarca yorum döşemeye. diziye değil kıvança.
farahı özledim vesselam, sayesinde görebileceğimiz dizi. Asıl kitap nermin bezmen'e aitmiş. Vay be. Şaşırdım.
--spoiler--
kurt seyit nerede şura ?

ahan da şura da .
--spoiler--
ikinci fragmanıyla merakta zirve yaptıran dizi. kıvanç oyunculukta çok iyi bir noktaya ulaşırken şura' nın rolünü sanki daha boylu poslu biri oynasa iyi olacak diye düşündürmüyor değil.
fragmanını gördüğüm zaman film zannettiğim sonradan öğrendiğim diziymiş. daha ilk bölümünde en çok maddi harcanan diziymiş kendisi. fragmanı da öyle etkileyici ki insan sabırsızlıkla bekliyor şimdiden.
2. tanıtım fragmanını daha bi beğendiğim dizi. Fragmana dair heyecanlanan bir yazı burda. http://sumuklupapatya.wor...01/14/kurt-seyit-ve-sura/
kesinlikle izleyeceğim dizidir. Kıvanç'ı dört gözle beklemekteyim.
(bkz: türk kızı)
yine bir dönem dizisi ama bu sefer daha görselleştirilmesi daha zor dolayısıyla daha iddialı bir iş olacak gibi. yanlış bilmiyorsam beyaz rusların istanbul'a kaçış hikayesi de dizide anlatılacak. set fotoğrafları ve hikayesi haber olmuş bile
http://www.rsfmradio.com/...lbum/127672709/127672712/
kürt seyit ve rojda bir benzeridir.
(bkz: reserved)

Buralar değerlenir. Zira oldukça kaliteli bir diziye benziyor. Evet.
kitabını okumuş olanların sabırsızlıkla bekledikleri dizi. bence başrol seçimi gayet başarılı olmuş.

gezi olayları ve sonrasındaki tutumları nedeniyle mayıs ayından bu yana tv izlemeyen ben, bu dizi ile orucuma ara vereceğim. umarım buna değer.
Güzel diziye benzemektedir. ilk başta atatürk ün dizisi zannettirmiştiş bana.