bugün

E HANi DOLMAMIŞ!
Hoşgelmiş transfer yazar. Başka sözlüklerde uludağ sözlük hakkında yazılanları görüp üzülüp üzülüp sözlüğe kalite getirmek için burada yazar oldum.

Bu arada; savaşma seviş.
Nick iddialı, zaten burda savaşan yok canım gece gündüz pompiş. Savaşmaya Sikimizden fırsat bulamıyoruz.

Hoşgelmiş.
Penis boyu 11 cm olan değişiklerin, 85 beden göğüs ölçüsüne sahip olduğu için hüloğğ tepkileri verdiği seksi yazardır.
Cinsiyeti erkek olan yazardır. Zira her entrysinde açıkça kız olduğunu belirtmek ihtiyacını hissetmektedir.
Kız değil kadın. Hatta anne, zira who`ya göre 14 yaşını geçen her dişi anne olarak kabul edilir. Bu sözlüğe kalite getirmek şart, cahillikten kırılıyorsunuz. Hahaha

He bu arada, cinsiyeti erkek değildir, diğer sayfaya geçiniz.
Erkekse hıyar dişiyse kaşar bir yazar.
Birazdan Buralar da hep kufur dolar.
Kaşar sevilen bir peynir türüdür. Kaşar hakkında uzun etryler yazıp siz cahillere bilgi kaynağı olmak için buradayım efendim.

çökelek suratlıların hop diye kaşar demesi oldukça komik. Siz elinizle sevişmeye devam edin.(kips)
Sözlüğün en seks kadınıdır, badem bıyıklı hanım ablalar erkek diye iftira atarlar. Bi de sürekli bilgi içerikli entryler yazar, cahil güruha bir şeyler öğretebilmek için didinir durur.
henüz başlığı açılmamış muazzam kız yazar.

kölemsin.

demek çok isterdim, fakat erkeksin.

biz yılların piç kurusuyuz, ayıkırız.
görsel
Trollemeyen yazar. inanmanız için meme capsimi nick altı olarak mı paylaşayım? Cahiller sizi, gidin sevgilileriniz olan ellerinizle ilgilenin. Hahah
görsel

merhaba seksler merhaba.
Kendisi tam bir kezo. (temsili falan da degil)
elimde olsa evlenme teklifi edecegim yazar altin gibi bi kalbi var lan sansimi sikim neden uzaksn bana .
Dünyanın en gelişmiş islam ülkesinde açık saçık, avret hatta ve hatta saçlarının apaçık ortada olduğu fotoğrafını internet denen dabbeye sızdırmaya cüret edebilen bir türbansız.. yazıktır.
(bkz: zalımlar collection)
Ferre capslerini paylaşmasını umduğumuz suser. Ay yerim.
Yakın zamanda yepyeni fotoğraflarla karşınızda olacak.hanımefendi yazar. Memelere for. Ahahah
arkadaki çocuk en yakın arkadaşı olsa gerektir.
görsel

meraba seks erkekler. sevişelim mi? hahaha
Bir başka yazarı savunmak üzere özelden kenar mahalle dilberi ağzıyla mesajlar atan harun ağabey.
Harun abicilikte dikkat cekemedigin icin bizde suc bulma bidenem.
Her 3 entrysinden ikisinde vurdurmadan ve seksten bahseden yazar.
Ne is yaptigi konusunda dusunmeye gerek yoktur sanirim.
Bana ozelden yazip yuz bulamayinca butun bunlar! hahahha bayiliyorum su kizlara kim bilir mesaj attigi hangi erkekler de yuz vermedi diye bunalimda kendisi.
(bkz: on birinci nesil silik yazar)
bu güne kadar hep az entry olan ama ileride çok entry olması düşünülen başlıklar için verilen bakınız zannederdim. yazar olduğunu yeni öğrendim.