bugün

bir yirmi otuz yil sonra pisman olacak insandir .vardir boyleleride cevremizde, kuresel isinma bu hizla giderse billim adamlarina gore 2020 yilinda dunyayi turlu felaketlere goturecektir. bilhasa amerika ve japonyada bulunan ve para icin herseyi yapipta kuresel isinmayi iplemeyenler bundan 20-30 yil sonra sonuclarina katlanacak. isin kotusu bu gidisle onlarin yaninda bizde yanacaz.
(bkz: indepent day)
"rakı içen öldü de su içen ölmedi mi?" felsefesinin insanıdır.
yaşadığı hayat onu tam olarak tatmin edemez ve küçük mutlulukların diyetini büyük üzüntülerle ödediği için arebesk bir hayat felsefesine sahip kişidir.
yaşamışlığın, ölmüşlüğün bir farkı olmadığı kafasında yer etmiştir ve şuna inanır;
"nasıl olsa bir gün hepimiz oraya gideceğiz" , "kaderde varsa o da olur" gibi...
bunu değiştirmek nasıl mümkün değilse o insanı küresel ısınma ile korkutmakta o kadar mümkün değildir.
kendi hatasi olmayan angaryayi ciddiye almayarak, yapmasi gerekeni yapan insandir. ***
(bkz: kuresel isinmadan kim olmus diyen insan modeli)
küresel ısınmanın kendiliğinden olduğunu sanan insan modelidir.
(bkz: küresel ısınmayla her mevsim bahar)
(bkz: yaşasın küresel ısınma)
(bkz: küresel ısınma bir yalandır)
(bkz: 50 yil sonra gorusuruz) *
(bkz: george bush)
aynı kişi toplumun kirlenmesine, suç oranının artmasına, yaşam standartlarının düşmesine de seyirci kalabilir. ona göre "bugün varız yarın yokuz" mantığı en üstte durur tabi yanında "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" mantığı ile. ısınma yüzünden yarın ekmeği iki misli fiyatına alınca anca uyanır bu uykusundan. ki o zaman umarım geç olmaz o ve onun gibiler için.
benzerleri sigaranin zararlarini ciddiye almamislardi. allah rahmet eylesin.
- abi küresel ısınma diyorum alooo
+ ne güzel işte olm sıcak sıcak
+ hay ben senin...
kpss 2007 de bir adet kyoto protokolü sorusuyla bu tavrından çoktan vazgeçmiş olan garibandır kendisi. * *

(bkz: türkiye kyoto yu imzalama)
mesleği klimacılık olan insan.
(bkz: kuresel isinma/#1702758)
Trende yolculuk yaparken türlü türlüsüyle karşılaşılacak olan genel insan modelidir. Siz koltukta oturursunuz karşınızda oturan bayanın 7 yaşlarındaki kızı elindeki pet şişedeki suyu içer annesine sorar anne ne yapayım bunu? Annede camdan at kızım der. Kız atar. Daha sonra kız bişe yer ve bu sefer annesine sormadan onuda atar camdan aşşağı, kız bu işten zevk almıştır etrafında atılabilecek ne varsa atmaya başlar...
Trende boş yer ararken bir tane yer görülür ve harekete geçilir. Yan koltuktaki dedeye ben şuraya geçebilirmiyim denir ve dedenin boş koltukta duran bastonu eline almasıyla şunlarıda camdan aşşağı sallayıver yavrum demesiyle 2 adet boş su şişesine tamam ben ininci çöpe atarım bunları denilip, elimizdeki çantaya koyulur ve içten bir ehh be denilir. Memeleketim insanının 7 side aynı 70'ide
Sanırım bu küresel ısınmayı bireysel olarak dikkatsizlik ve önemsizlikte en önde götüren ülke bizizdir. EE insan bunları gördükten sonra küresel ısınmanın önüne geçilemeyeceğinin anlamını daha iyi anlıyor. Türk insanı böyle arkadaş işte.
ander my penis november pasa zihniyetindeki insanlardır.
osuran insandir.

--spoiler--
http://www.lutfenosurmayin.com
--spoiler--
kadıkoy carsısındaki dicle balıkcısı calısanları buna iyi bir ornektir. arada bır suyun altına getirdigi balıklar icin devamlı acık tuttukları musluklarla suyu ziyan ederek hic ciddiye almadıklarını cok guzel gosteriyorlar..