bugün

(bkz: baba bush)

41. abd başkanıdır.körfez savaşı nı çıkarmış,saddam ı biraz yormuş,oğluna ırak kapılarını açmıştır.
oğluyla hala gurur duyduğunu bildiğim, bu işin yolunu yordamını da 1991 körfez kriziyle göstermiş adamdır. ancak bugün boynuz kulağı geçmiştir.
(bkz: george w bush)
1924 dogumlu, 1989-1993 yillari arasi gorev yapmis amerikan baskani.
bir adam vardı, canı sıkılan; ırak'a girdi, sıkıntısı gitti. bir oğlu vardı, canı sıkılan ; ırak'a girdi, sıkıntısı gitti.
bütün dünyanın nefret ettiği, benim takdir ettiğim ülkesinin çıkarları için dünyanın en büyük yalancısı damgasını kabullenmek zorunda kalan, keşke türkiyeninde yalan yanlış kendi çıkarı için değilde ülke çıkarı için çabalayan bir devlet başkanı çıksa dedirten abd başkanı.
(#4100595) entrysiyle sözlük yazarlarını varoş olarak gören yazardır.

(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
(bkz: #4100602) nolu entry si ile beni güldürmüş olan,

ve

en büyük teröristin george w bush olduğunu bilmeyen yazardır.
helte'nin niyetsiz sözlük reklamı yaptığı son günler de kendisinin de ekşi sözlük reklamı yapmaya çalıştığı ve bir anda 14 entry ile gündeme gelmiş yazar.
uludağ sözlük yazarlarına varoş demiş. doğrudur gardaş varoşuz, valla akıllı ol falçatayı suratına yedin mi dolanırsın ortalıkta yok mu beni öpen beni bi bok yedim diye. akıllı ol gardaş akıllı ol varoşa laf atan adamın alnını garışlarım. *
hiç dayak yemediği belli olan yazar. * (#4100602)
(bkz: fake lan bu)
kendisinin nurculara neden ayar vermeye çalıştığını anlamadığım yazardır, zira o çok sevdiği köpek buş'un yobaz evanjelist(ki her evanjelist yobazdır, zaten protestanlığın yobaz ve başka görüş kabul etmeyen bir formu olarak ortaya çıkmıştır bu redneck ve orta amerikalı cahil kesim topluluğu) oğlunun dolaylı olarak desteklediği bir cemaattir.
evanjelik olduğunu düşündüğüm yazar.
i.q.su 90 civarında(*) olan bir adama utanmasa lider diyebilecek bir yazar. imam-cemaat bağıntısı geliyor aklıma nedense. hell yeah dude!
Babası ile birlikte dünyaya pandik atmış başkandır.
simdi nin kotu ve nefret edilen adami 200 yil sonrasinin kahramani.

simdi nin cogu kahramanlari eskiden nefret edilen anlasilamamis insanlariydi.

baba george bush buyuk bir sermayenin terore gitigini gorup bunu dunya ekonomisine kazandirmaya calismistir. oglu basarmistir radikal islamin yukselesini sonsuza kadar durdurmustur. buyuk bir sermayayi dunyaya kazandirmistir.

terorun ve nefretin savunlamiyacagini gormustur. kotu adam olmayi nefret edilmeyi goze almistir.
hatalı olan yazardır. bush radikal müslümanları değil sivil müslümanları temizlemiştir. ayrıca 21. yüzyılda bir düşünceyi yok etmek yerine o düşünceyi savunanları yok etmek anlaşılır bir şey değildir, haklı çıkarılacak hiçbir yanı yoktur. george bush şu an dünya üzerindeki en pislik insanların başında gelen aptal bir teröristtir.
cemaat yazmayı bilmeyen yazardır.
sözlükteki misyoner. türkiyedeki islamcı oluşumlar hakkında bilgisi olmayan yazar.
islâmiyete ve müslümanlara saldırarak prim yapmayı amaç edinmiş basit cümleler yazarı.
elitizmi marifet sanan yazar.*
ilgi çekmeyi başarabilmiş yazar. ha gayret daha iyisini yapabilirsin islama saldır yetmedi mi komünizme saldır o da mı yetmedi milliyetçilere saldır.
balon bir yazar gibi durmaktadır.
he ayrıca kendisini çok akıllı sanan bir yazar. kimilerince kutsal sayılan değerlere saldırmanın akıllı olmakla ne gibi bir alakası var merak etmekteyim.