bugün

2 nci cildi olsa ne olacak? sanki okudun da çok beğendin 2. cildini arıyorsun. putperest pezevenk.
Amacın parana değil, düşüncelerine tecavüz etmek olmasından kaynaklı durumdur.
onun yerine, koca kainati gozlemlese ciltlerin yetmeyecegi bir eseri göremeyenlerin idrak edemeyecegi mevzudur.
fazla tutmammıştır.
anlayana binlerce ciltlik kurtuluşu anlatan kitaptır. ayrıca (bkz: başlık sıçmak)
(bkz: ahirette göte girecek entryler)
sadece "allahuekber" rin 3-4 sayfalık meali olması açıklıyor durumu.
gerisi görsel olarak işlenecektir. (bkz: akılda kalan sahneler)
3 kitaptan sonra inzivaya çekilen, yazarın değişik projelerle uğraştığını gösterir. bakalım başka, çalışmaları olacak mı, merakla bekliyoruz.
ilk cilt yeterince okunup anlaşılmadığı için 2. cilde pek ihtiyaç yoktur. okuyup anlayana fazlasıyla yeter zaten.
kuran'ın dördüncü cilt olduğunu bilmeyen kafirin yakındığı durum.
bir kelimeyle her şeyi anlatabilecek olan kitap özelliğidir.
cilt cilt yaparsak kimse okumaz dediklerindendir. gerçi bu haliyle bile okuyan sayısı sıfıra yakındır ülkemde. türkiye'de en azından durum budur. türk dili karşılığını bilmeden anlamsız kelimeler kurmak sonucudur bunun. okuyun lan madem inanıyorsunuz neye inandığınızı bari bilin. tvlerde showman olmuş adamların sözüne kanmazsınız en azından.
bu başlığı açanın yazabilmesi ama beyni olmaması olayıdır.
(bkz: kutsal kitabın tek cilt olması)
muhammedin yanında bir engels olmamasıyla alakalıdır.
neyin kafasını yaşıyor başlık sahibi onu anlamadım.ben tercüme edeyim boş gezenin boş kalfasıyım sıkıntıdan yazıyorum demek istemiş.
(bkz: başlık sıçmak)