bugün

neyin kafasını yaşıyor başlık sahibi onu anlamadım.ben tercüme edeyim boş gezenin boş kalfasıyım sıkıntıdan yazıyorum demek istemiş.
(bkz: başlık sıçmak)
muhammedin yanında bir engels olmamasıyla alakalıdır.
(bkz: kutsal kitabın tek cilt olması)
bu başlığı açanın yazabilmesi ama beyni olmaması olayıdır.
cilt cilt yaparsak kimse okumaz dediklerindendir. gerçi bu haliyle bile okuyan sayısı sıfıra yakındır ülkemde. türkiye'de en azından durum budur. türk dili karşılığını bilmeden anlamsız kelimeler kurmak sonucudur bunun. okuyun lan madem inanıyorsunuz neye inandığınızı bari bilin. tvlerde showman olmuş adamların sözüne kanmazsınız en azından.
bir kelimeyle her şeyi anlatabilecek olan kitap özelliğidir.
kuran'ın dördüncü cilt olduğunu bilmeyen kafirin yakındığı durum.
ilk cilt yeterince okunup anlaşılmadığı için 2. cilde pek ihtiyaç yoktur. okuyup anlayana fazlasıyla yeter zaten.
3 kitaptan sonra inzivaya çekilen, yazarın değişik projelerle uğraştığını gösterir. bakalım başka, çalışmaları olacak mı, merakla bekliyoruz.
gerisi görsel olarak işlenecektir. (bkz: akılda kalan sahneler)
sadece "allahuekber" rin 3-4 sayfalık meali olması açıklıyor durumu.
(bkz: ahirette göte girecek entryler)
anlayana binlerce ciltlik kurtuluşu anlatan kitaptır. ayrıca (bkz: başlık sıçmak)
fazla tutmammıştır.
onun yerine, koca kainati gozlemlese ciltlerin yetmeyecegi bir eseri göremeyenlerin idrak edemeyecegi mevzudur.
Amacın parana değil, düşüncelerine tecavüz etmek olmasından kaynaklı durumdur.
2 nci cildi olsa ne olacak? sanki okudun da çok beğendin 2. cildini arıyorsun. putperest pezevenk.