9. nesil entellektüel * yazar. naytviş dinliyor ve duygusal bir şarkısında ağlıyor. hakkında fazla bir bilgi yok ancak ateist olduğunu'da bir entrysinden anlıyoruz. (bkz: hıristiyanlığa geçen müslüman/#15897198)

ek: son aldığım bilgilere göre ateist değil kendileri deist miş. tanrıya inanıyor ancak dinleri reddediyor yani düzeltelim yanlış bilgi olmasın.

ayrıca (bkz: deizm)

kendisine hoş geldin diyorum.

(bkz: mastürbasyon yapan kız/#15893559) bunu yaparken babasına yakalanmış derin travma yaşamış. *

(bkz: nightwish while your lips are still red/#15897633) ingilizce biliyor o zaman aydın bir kişi.

ekekek: bir entry girdim hayatım değişti amk. herkes kıza yazıyor lan bu ne olm az akıllı olun hevaller ayıptır. ilk ben yazdım öncelik benimdir!

ayrıca anonim bir yorumu da eklemeden edemeyeceğim.

--spoiler--
hepınız çılmosınız oğlım güzel birini gürmeyin siz ayıp ullen ayıp sizinde aileniz kız kardeşiniz var mallaklar
--spoiler--
teomandan etkilenmiş(bence) yazar. hoşgelmiş.
elbette hoşgeldin sayın yazar.
Kendine bir de sinekvalesi bulsak iyi olacağını düşündüğüm yazarımız. Hoşgelmiş.
dokuzuncu nesil yazar...!!!
(bkz: buralar hep entry dolacak)
harun abi vakası olan yazar.
dokuzuncu nesil harun abi.
(#15899983) küçük göğüslü bir yazar arkadaşımızdır. kendisine üzülerek söylemek isterim ki bir çok erkek küçük memelerden pek hoşlanmaz. ama hoşgelmiş sefalar getirmiş.

der edit: biz seni küçük memelerinle seviyoruz.
akla direk sinek valesini getirendir.
mastürbasyon yaparken bütün aile bireylerine yakalanan yazar. biraz dikkat lütfen hoşgeldin.
geldiğimden beri deste eksik diyorum kimse inanmıyor kupakızı yokmuş.
hoş gelmiş yazar.
Sanırım Teoman hayranı. Çok sevdim ben bu yazarı. Hoş gelmiş.
dövme olarak sırtıma yaptırmak istediğim iskambil kağıdı.
(#15905582) gece gece güldüren yazardır.
son günlerde dikkat çeken bir yazar.**
boşnak böreği yapabiliyormuş. * canımı çektirdi.
muhabbeti iyidir. yollu veya satanist değildir.
(#15917937) insanları güldürmek için türlü şaklabanlıklara bürünen yazar. saolsun.
Bir iskambil falında
Çıkmıştık birbirimize
O güzel kupa kızıydı
Sinek valesiydim bense...
son durumunu merak ettiğimiz yazar. Çaylak olmuş üzüldük.*
(#16025191)
yine belden aşağı vuran faşistlerden birisi daha. bunun gibileri 2 urfa dürümü parasından fazlasına götürürsem namerd olayım.
kürtlere tahammülü yoksa türkiye'yi terketmesini önerdiğim faşist.
her kuşu siktin bir leylek mi kaldı? dedirten yazar.
faşistlikle suçlanmış nesildaş yazar.
hoş gelmiş. *
sürgün sonrası sözlüğe hızlı bir giriş yapmış yazar. tekrar hoş gelmiş.