bugün

akrep erkekleriyle uuuu baby denecek şekilde tutkulu bir aşk yaşarlar ki koç kadınları tutkuludur efendim. yarı kadın yarı erkek hormonları mevcuttur. şakacıdır, aşk olmazsa ışıkları koybolur söner gider. kendine olan hayranlığı bir yana başkaları tarafından beğenilmek özellikle erkekler tarafından onu çok mutlu eder. anaçtır koç kadını çocukları sever. maceracıdır, enerjiktir. çabuk sıkılırlar ama... koç kadını candır kıymet bilmek gerekir efendim.
Zannedersin peri Padişahinin kizi. Egosuna kurban.
vur ensesine al lokmasını kadınıdır.
takılacak meselelere takmayıp, nerde bok püsürük mevzu varsa beynine işleyen, bir gün öncesinde istese canını verecek kadar sevdiği erkeğin yamuğunu gördükten sonra tek bir hamleyle silen, kendisini eleştiren ama eleştirdiğini kimseye çaktırmayan, seksle ilgili her türlü muhabbete meraklı, sevimli insanlardır. her erkekle geçinemezler, ilgileneceksin, seveceksin, romantizmle uğraşmayın, seni seviyorum demek yerine sıkıca sarılın bu hatunlara.
yatakta başarılı geneli zeki ama çatlak kızlardır ama abazadır bir sürü koç burcu kız tanıdım var ordan biliyorum.
özgür ruhludurlar, baharın ortalarında doğdukları için midir nedir çiçek gibi narin ve güzel olurlar. yay burcuyla çok iyi anlaşırlar.
çalışkan hatundur, koç burcu erkeği ile iyi anlaşır. net hatundur, sevdiğim burca sahip hatundur. ateşli hatun.
ego'nun vücut bulmuş hali.

çok egoistiz amk.
Bu kadar egoist başka bir burÇ yoktur.
koç burcu kadınları üstüne fazla gidilmesinden hoşlanmaz. romantik olcam diye yırtmayın kendinizi çünkü ondan da hoşlanmazlar. değer verdiğinizi hissettirmeniz gerekir. bi de fazla konuşan insanlardan hoşlanmazlar. çünkü zaten sabırsız olan bu kadınlar fazla konuşan birini görünce bütün işlerinin aksadığını düşünür genelde. he ama kendisi deli gibi konuşursa ona da yapcak bişe yok ne de olsa öncelik herzaman kendisindedir koç kadınının..
sevişebilecek seksi ve ateşli bir kadınlardır. yeter ki huyundan ve suyundan gidilsin. dobradır ve sevdiği zaman ölümüne sever. ihaneti asla affetmez. eğlenmesini iyi bilir. hislidir. fakat çoğu şeyi içine atar. aşık olmayı çok düşler. aşk kadınıdır. o ilk öpücüğü asla unutmazlar.

eğer bir koç kadını ile beraberseniz adam olmanız yeterlidir. adam gibi adam olun o sizin köleniz olur.
aşırı ateşli kadındır.kendisi gibi seks düşkünü "balık erkekleriyle" günler gecelerce sevişebilirler ve asla bıkmazlar.
KOÇ BURCU KADINI ÖFKELENiRSE:Sesinin ayarı yoktur, söyleyeceklerininde. Bir şeyler fırlatabilir can güvenliğiniz için cevap vermeyin.
zordur ama güzeldir:

kendisine benzeyen insanlarla iyi anlaşır fakat ikili ilişki söz konusuysa aynı burçtan
kesinlikle uzak durması gerekir. inatçıdır, sabırsızdır, duygusaldır, fevridir..
saman alevi gibi sinirlenip, o hızla sakinleşir. neşelidir, konuşkandır, samimidir.
fazla dürüsttür. anlayana, çözebilene kolay ve iyi bir sevgili olur. ama basite indirgenirse
didişir durur ya da yeter der gider. kimsenin yoluna girmez.. bencildir, seçicidir, zevklidir.
gözüne batan, kendisine ters gelen herşeyi, karşısında ki kim olursa olsun çekinmeden pat pat söyler.
dobradır. sonunu, ilerisini düşünmez. yargılamaz, yargılanmayı da sevmez. kendi doğrularına
büyük önem verir. birileri için değişmez, işine geldiği gibi davranır çoğu zaman.
"önce ben" der. aşık etmeyi başarabilene, güzel bir aşk kadını olur. severse her anlamda belli eder,
sevmezse de her anlamda belli eder, yalan söyleme yeteneği yoktur. sadıktır, ihaneti affetmez.
ukaladır zaman zaman ama ukala insana gelemez. melankoliktir bazen. dibine iner depresif zamanlarında..
sanatla ilgilidir. ruhu git- gellerle doludur. her hissi yoğun ve uçlarda yaşar, bunu da yansıtır, gizlemez.
eğlencelidir, enerjisi, anlatacakları, keyfi hiç bitmez..
bir insana ilk görüşte ısınamaydıysa onu asla sevmez.
koç burcu erkeğiyle olmayan burç kadınıdır. koç burcu erkeğiyle iktidarlık savaşına girerler kazanan olmayınca sıkılıp kendi yollarına giderler..
çok zor kadındır. zeki,tehlikeli,çok enerjik,özgürlüğüne aşırı düşkün,kontrol edilmesi çok zor,sandığınızdan çok daha fazla ateşli kadınlardır. hızlı yaşamayı severler,egoisttirler,konuşmasını bilirsen çok mantıklı ve anlayışlı olabilirler biraz zaman ve emek harcarsan sana hiç unutamayacağın bi ilişki yaşatabilir.hep benim dediğim olsun isterler memmun edemezsen bi noktadan sonra seni bırakır gider. ancak koç erkeği kontrol edebilir*.diğerleri kontrol ettiğini sanır.
aşırı derecede hırslı, inatçı, dediğim dedik, neşeli, akıllı ve tuttuğunu koparan kadınlardır.
güzeldir ve zekidir...ama tanıdıklarımdan sadece bir tanesi mal çıktı.
hadi sevişelim kadını.
erkek gibi olan kadındır.
''elagözlüm'' bıdı bıdı yazıp, akşamında öpüşürken yakalanan tiplerine sahip burç. vallahi de billahi de, allah sonunu hayır etsin.
kendine yetebilen , mantıklı ve renkli kadındır.
ince zekaya sahip, geveze ve aşırı inat kadındır. her ortamda kendini belli eder.
yer yer kıvrak zekası, yer yer ince mizahı olsun koç kadını mükemmeldir. istediği her şeyi alır, çok hırslıdır. aşırı bencildir, dediği yanlış olsa dahi onun doğru olduğunu iddia eder. arkadaşlarına ve ailesine karşı fazlaca korumacıdır. ve son olarak; "bir koç kadınına aşık olmak hayatınızı değiştirebilir." işte o kadın benim, ben.
güncel Önemli Başlıklar