bugün

herkes tarafında siyah olduğu bilinen perdeye döner ve ''bu perde lacivert'' der. aksini iddia edebilene aşkolsun. Tem bir benim dediğim olacak müptelası.
zekayı ve kibiri aynı anda temsil eden erkek.
ömür törpüsü. *

anladık zekisin de bir yere kadar yahu.
ikizler burcu olanlar dışında hiçbir hanım kızımıza tavsiye etmiyoruz.

ikizler de başlarına gelecek herşeyi hakediyorlar onun için .
bir konu hakkında tam olarak ne düşündüğünü asla anlayamayacağınız tipte insanlardır.

gülerken aslında üzülüyor olabilir ama asla etrafa belli etmez, çözemezsiniz kapalı kutu misalidir.

hafif bir sinsilik olsa da özünde iyi insanlardır.**
(bkz: çekilmez)
dünyanın en karizmatik erkeğidir.

çok ilginç ve bir o kadar da eğlencelidirler. zekalarıyla gözlerinizi kamaştırabilir ama bir taraftan da bir gerizekalı gibi hareketler sergileyebilirler. kaçarak uzaklaşmanız gerektiğini bilseniz de asla uzaklaşamazsınız çünkü mıknatısları dillerindedir. zekaları ve dilleri birleşince istediklerini elde edebilecek bir gücün sahibi olurlar. karşısındakini sevdikleri zaman aşırı derecede bağlanırlar...onu aldatacak bile olsalar ona sorarlar. kendilerini hükümdar ilan ederler girdikleri her ortamda. muhakkak dikkatleri üzerlerine çeker ve ilgi odağı olurlar.

gerçekte tam bir psikopat olmalarına rağmen onların cezbediciliğine pek çok zavallı kadın düşebilir. gerçek bir aşık olmalarına rağmen gerçek bir manyak oluşları da göz ardı edilmemelidir. kıskandıkları zaman ki aslında bu çok nadir olur,gözlerinden ateş fışkırır. ortalığı toza dumana katabilecek kadar gözleri dönebilir.

her manyağın bir doz kullanması gereken burç erkeğidirler. fazla kalınmamlıdır kendilerinde çünkü vazgeçilmez olabilirler. için, atın.
burçların en karizmatiği, geri kalan hepsi yanında amele durur. astrolojiye inanmamakla beraber, bu burçtan olmaktan gayet memnundurum.
"burçlar ikiye ayrılır; kova burcu ve hamamböcekleri" önermesini doğrulayan erkektir kendisi.
en asil duyguların erkeğidir... *
çözülemeyen denklem gibidir.

kendimden biliyorum, bir tek kendimi anlayamadım şu hayatta.
bağımsızlık delisi, uçuk fikirleri olan, dik kafalı, zeki, konuşkan, yetenekli, dengesiz, güvenilmesi zor, deli.
eğer bir insan boğa burcu erkeği ve yükseleni kova burcu ise olabilecek en bahtsız erkektir.
en iyi yaptığı şey konuşmaktır. konuşarak etkileyemeceği insan yoktur. aynı zamanda iyi bir dinleyicidir. daha yeni tanıştığı birini bile usanmadan dinler. öyle ki yıllar sonra bir daha karşılaşsa adını hatırlamaz ama anlatılan herşeyi hatırlayabilir. saygısından değil tabi dinlemeyi severler.*
hümanisttir. sever herkesi, değer verir. hak etmediklerini bilse bile.

sevemez kolay kolay. aşık hiç olamaz. deli gibi seviyorum dediği kadını ertesi gün bırakıp iki saatte unutabilir.

sürekli insanları anlama çabası içindedir. ''bu adam böyle davranıyor ama niye?'' gibi cümleleri sıkça aklından geçirir. yaptığı analizler genelde doğrudur. bu nedenle insan sarrafı olduğu söylenebilir. hayatına giren kişilerin hiç bir davranışı onları şaşırtamaz. çünkü zaten bilirler kimden neyin gelebileceğini.

tartışmasız zekidirler. bunun farkında olduklarından ukala görünebilirler.

gizemli kadınlara aşık olurlar.* istemsiz bir heyecana sebep olur bu gizemli kadınlar. tanımak isterler ama cesaretleri heyecanına yenilinir çoğu zaman. bu nedenle platonik aşkları çoktur.* tanıdıklarındaysa gizem biter ve çok hızlı şekilde soğurlar.*
en iyi anlaştığı burç balıktır.balık ağlar kova dinler.
(bkz: düz mantık)
burçlar dünyasında bulunan en ukala ve ben bilirim delisi burçtan erkeklerdir.

sadece ömür törpüsü olmayı bilir. lüks yaşamdan dem vurur, adım atmaz. evcil bir burç değildir, özgürlükçü yanı ağır basar. boğa burcu kadınını deliye çevirecek bir potansiyel vardır ki, boğa burcu kadını sakin ve sabırlıdır ama bu burcun erkeği onu bile bastırır ve ifrit olması için elinden geleni yapar.

olumlu yanları yok mudur? vardır elbet. bir kere her yöne mavi boncuk dağıtır, ama gönlündekini ayrı tutar. he bu olumlu yanı mı derseniz evet bu yanları kötünün iyisidir.

çok meraklıdır, yeter ki ilgisini çekecek bir konu olsun ortada ölecekmiş gibi yoğunlaşır o derece yani.

evine bağlı değildir demiştim. evet çok zor bu adamı evde tutabilmek. evden çıkması gerektiğini düşünüyorsa ve siz onu bir şekilde bağlamışsanız eve, içi içini yer bu adamın.

istediği bir şeyi alana kadar rahat bir nefes alamaz, oldururum dediği her şeyi oldurmak peşindedir ama o çok büyük kocaman zekasının alamayacağı şeyler düşünmekten geri kalmaz.

gece hayatını sever, gezmek eğlenmek onların hayat amaçlarından biridir.

sekse bağlı mıdır? kısmen bağlıdır. her erkek kadar. önüne her gelenle sevişir, onlara göre sevişmek fizikseldir hissiyat gerektirmez.

amma kötüledik yahu. yazacak olumlu bir yön bulamıyorum. hıı durun, bir dakika. bu adamlar çok karizmatiktir yahu nasıl unuturum. evet evet, bakımlıdırlar üstelik, güzel kokmayı sever, metroseksüellik vücutlarında hayat bulur. bakışları ile etkilerler. gerçekten çok seksi olurlar. bu kıyağımı unutmayın beyler. hadi dağılın şimdi*

edit: düzenleme.
yuh amma itin götüne sokulmuşuz dediğim erkeklerizdirim.* abartmayın lan yok sekse bağımlıdır, yok hissiyat gerektirmez falan. biz sizin burcunuzun insanlarını böyle şeylerle itham ediyor muyuz? utanmasalar idamla cezalandıracaklar bizi. ayrıca çok evcil de olabiliyoruz sabahlara kadar dolaşabiliyoruz da sallamayın yani arkadaşlar.** ayrıca bu burcun erkeğiyle ilgili tek doğru tespit özgürlük düşkünü olmaları sanırım, e o kadar sallamadan bir tane doğru çıkar herhalde.*
pesimist ruhludurlar. zekalarını kanalize edebilecek bir yer bulurlarsa dahi olurlar, bulamazlarsa çıldırır deli olurlar. zor bir burçtur, doğacak olanlara tavsiye olunmaz.
Çevre tarafından sevilseler. sevmeyen haz etmeyen insanlarda yok değildir. Kişiliğine efendim tamamen kova burcunun özelliklerini taşıdığı haz etmezler bunlardan. vardır yani.
Asiri titiz caliskan hirsli ve duzenli kisiler.
21 ocak-20 şubat arası doğan erkeklerdir.
ben de bunlardan biriyim.
sözlükteki yorumlara şöyle bir bakıyorum da; ne yaramaz adamlarmışız arkadaş. bütün kızlar şikayetçi bizden. arkadaşlar adına özür dilesem olur mu ki? *
hırslı, karizmatik, yakışıklı, zeki, hafif şizofrenik, zorda kalınca yalan konuşur, bilime bilgiye çok meraklı, alışkanlıklarını zor bırakan, karşısındakini zayıf görürse üstüne fena binen, çaktırmadan ezen, aşağılayan, kızları seven ama sevmemiş gibi yapıp götünde gezdiren, buna mütabiken kızlardan sürekli sen duygusuzsun gibi laflar işiten, aslında gizliden evde ara sıra kral fm dinleyen, dışarıda coll luktan kesinlikle ödün vermeyen... duygusalım lan ben tamam haykırdım lan işte... *
üstesinden ancak bir kova kadını gelir.
üstesinden ancak terazi kadını gelir.
kendimden biliyorum. Candır!
zordur, bazen aksidir, dediğim dediktir ama bir numaradır. şahsen ben beş yıldır bir kova erkeği ile birlikteyim iyi ki de öyle. her an sizi mutlu etmek için uğraşır kendinizi iyi hissettirir, akıllı, kendini bilen erkeklerdir, şiddetle tavsiye edilir.

edit: şimdi siz bize ne senin sevgilinden diyeceksiniz, e ne diyeyim hasretlik düşürdü bizi derde.