çok işlevli bir araç araçtır. temel amacı açık koli ağızlarını kapatmak olmakla birlikte parabandının yaptığı bütün işleri kesilme boyutuyla yapar. duvara resim yapıştırma olayında parabandından daha iyidir.
kurmak istediğim müzik grubunun adıydı ama nickim olarak kaldı hayatımda.
önemli olan boyu değil işlevidir.
ayrıntı adamı.

(bkz: 3758)
bir sene evimi paylaştığım ama son günlerimizde biraraya gelebildiğimiz siper yoldaşım.
sigara, çay ve muhabbetini esirgemeyen adam gibi adam
"mesene ye gelsene" demekten haz alan yazar.
(bkz: ben)
elektrik bandı bulunamadığında hızır gibi imdada yetişen bant türü.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
düşüncesiz geçinenlere inat düşünen, düşünerek yazan yazar.
son günlerde coşa gelen yazar.
mükemmel entrylerin sahibi yazar kardeşim..kaliteli ve cesur..
sözlüğe yakışan yazar kısacası yazar gibi yazar.
1.ci tanim: koli bantlamaya yarayan genelde kahverengi ama bazen seffaf bant.

2.ci tanim: yazar. ama harbi yazar. bos bos yazan degil. (bakiniz entryleri) sohbeti de guzel, yardimsever de. ha bir de tavla arkadasim. mars olunca hirslanip, beni mars edemeyince de * * * sinir olmasina bayiliyorum.
sarhostum ne yaptigimi bilmiyordum gibi bir bahaneyle karsima cikmasi muhtemel yazar. *

"ben mars ettim iste. catla da patla." denilesi. * *
o ben değildim diyecek yazar.
uzun entrylerini keyifle okuduğum yazar.
ayar veren entryleriyle ağzınıza biber sürmek yerine kolibandı yapıştırabilecek olan dünyaya soldan bakan insanı yücelten yazar.

lakin yazılarına göz gezdirip entrylerini okumak için adını sol framede görmem gerekti ki bu da benim ayıbım.
aklı başında olduğu her halinden belli olan yazardır. uzun entryleri keyif vericidir ve okunmalıdır. an itibari ile sol frame e kazandırdığı muhtıra teşekkürü hakkeder. kaliteli bir tepkidir.
-bursa kat 3 e sık sık gelen dinlenilesi grup.
özledim yazarıdır.
entrylerini takip ederken "laaan bu bizim sınıftaymış kim ola ki?" diye dertlenip dururken mesaj fasilitesi ile tanıştığım, hemşerim meslektaşım.
yazdığında kararlı ve bir o kadar da fikirlerinin arkasında olan yazar.
sözlüğü ayrı noktalara taşıyan pek sevgili yazar, fikirdaşım.
iş olsun diye yazan yazar adayı.

edit: zaman zaman haddini de aşar ayrıca.