konyanın zirvesinde, gökkuşağında yapılacak olan zirve ile uzun zamandır içinize attığınız konuları, (siyaset, müzik, film) tartışıp içinizde ki kıvranıp acıtan dışarıya çıkmayı bekleyen düşünceleri kusabileceksiniz.

zirve boyunca ve daha ileri ki dostluklarda da kürt sorununu çözeğiz, etö yü çökerticez, darbe yapacağız, darbeyi engelleyeceğiz, hükümeti öveceğiz, yereceğiz, en uçlarda kalmış filmleri, müzikleri tekrar gün yüzüne çıkartacağız.

ne kadar çok katılım olursa o kadar çok şey paylaşacağımız eğlenceli, öğretici, hararetli, hareketli olacaktır. ortamın tadını çıkartmak için yazarların konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesine katılımını bekliyoruz.
katılmayı düşündüğüm zirvedir.
tarih de güzel.
hata yok gençler.

editvebüdüt:lan salak, zirveye katılmanın nesini eksiliyorsun. beyin nakli yapıldı ve vücut beyni kabul etmedi herhalde arkadaşa...
herhangi bir cinsiyet değişikliğim olmazsa tırmanacağım zirvedir.
inşallah katılacağım zirve. tiyatro biletide satarım. oh ne güzel.
bir aksilik olmaz ise orada olacagim zirve.
konya dışında olmam nedeniyle katılamayacağım zirvedir, mesaj atma zahmetinde bulunup, bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim.
katılıp katılmama konusunda karar veremediğim zirvedir.
hadi gelelim dediğimiz zirve.
2,5 lt kola ve pet bardaklar olmadan yapılamayacak olan zirvedir.
(bkz: gökkuşağında 2 5 lt kola alıp oturmak)
KATILACAĞIM iLK ZiRVE *
katılmadan önce çok düşünülmesi gereken zirvedir. aklımı kaçırmış olmalıyım ki gelmeyi düşünüyorum.*
üç beş kişinin anca olacağı zirvedir.
bir önceki zirveye de üç beş kişi katılmıştır.
aklıma eserse nickimi kullanmasını söyleyerek ajan gönderebilceğim zirvedir.
hayata kafamı sokup gidesim olduğunu farketsem de olanaksızlıklarda kaybolma sebebi zirvedir.

gene de izin günlerimi ayarlamak için bilmemkaçıncı kez rest çekebilirim beyaz yakalılarıma...
ne zamandır istiyordum sonunda oldu katılalım görelim bakalım.*
hadi hayırlısı. yine götkuşağında bir buluşma ayarlanıyor.
çoğu etkinliğin yanısıra elimize çekirdek paketlerimizi alıp üniversite gençliğini eleştireceğimiz zirve. neden çekirdek diyenler için geliyor:

(bkz: çitliyo muhabbete kitliyo)
(bkz: trilyonları da olsa yiyor insan)
uzaktan katılanları izleyip bıyık altından pis pis güleceğim zirve. belki huysuzluk yapıp ateş istemeye yanlarına gidebilirim
tusu gelirse kesinlikle katılmayacağım zirvedir.* tamam tamam şaka yaptım tabiki katılacağım kaçar mı bu zirve? * gökkuşağı nın o eşsiz atmosferinde buluşmak dileğiyle.

esenlik.
gülmekten katılacağım zirve... *
istanbullu olup konyada okuyan şahsım için istanbuldaki zirvenin ayın 20'sinde, konyadaki zirvenin ayın 27'sinde, benim konyadan istanbula gidiş tarihimin de ayın 23'ünde olması sebebiyle tarihine lanet ettiğim zirvelerden biri.
karamandan (bkz: kmu) katılacağım zirve olabilirdi ancak o tarihte adanada olmalıyım.
katılanlara şimdiden hoş sohbetler.
(bkz: gökkuşağını özledim lan)
zirveye katılacak yazarların aylık gelir ve giderleri ayrıntılı olarak özel mesajla bana bildirmeleri sonucu mekan problemi aşılacaktır. akkonak veya çimlerde takılmamıza karar verilecektir.
efendim maksat gönüller bir olsun. çayır, çimen, gökkuşağı, neresi olursa otururuz biz.
hanımlar kısır, poğaça, börek, kek yapıp da getirebilirler. mangal da atabiliriz bagaja. şenliklerde olduğu gibi delicesine voleybol da oynayabiliriz. her türlü.
daha başlık altında boku çıkan zirvedir. allah sonumuzu hayır etsin.*

bi de dibe not düşem; ben niye bu kadar negatifim la? korkuyorum doktor.*
zirve konusunda bazı endişelerim var. akkonak gibi bir yerde nasıl bir zirve hayal ediyorsunuz. anlayamıyorum. ne yapacaz. okey mi oynayacaz. yoksa etliekmek mi yiyeceğiz. belli zaten ayıdan dost konyalıdan zirve olmaz. hazırda az kullanılmış zirveler varsa yada yazdan kalma , dondurucuda unutulmuş varsa onları alayım. bayat mayat ama en azından konyalıdan değil.

bu arada sakın eksi oy vermeyin. elimdeki program tespti etmekle kalmıyor aynı zamanda eksiye bastığınız an format atıyor bilgisayarınıza. o sebeple karmamı yüksek tutun. dönüp dolaşıp sizi bulacaktır. (bkz: my name is earl)

bir de zirve için bir sürpriz hazırladım. bana beyoğlu çikolatası getirene hayatının en güzel gününü yaşatma garantisi veriyorum.