bugün

tamamı hatundan oluşan kanadalı bir death metal grubu.
dinlenmese de olur denilebilecek bir hardcore-metal grubudur.
bunlarin 4 albumu vardir.*
pink floyda ait olan run like hell isimli parcayi ikinci albumleri olan oracleda coverlami$lardir.
ben bu parcanin albumdeki tek iyi parca oldugunu du$unuyordum ki, cover oldugunu ogrendigimde ne hissettigim anla$ilmi$tir sanirim.*
spit - 2000
oracle - 2001
until the end - 2004
Funeral for Yesterday - 2007
brutal vokal yapmayı beceremeyen bir soliste sahip hardcore girl band.
çok kötü müzik yapan grup. Hadi hepiniz hatunsunuz, ünlü oldunuz, parayı vurdunuz. insan birazcık bile enstruman dersi almaz mı yahu? ayrıca death metalle, hatta metalle bile uzaktan yakından alakaları yoktur.

arkamıza bakmadan kaçıyoruz.
o kadar kötüdür ki, konsere çıkmadan önce dinleyerek biz süperiz laayn diye gaza gelerek sahneye fırlamaya yardımcı olabilir.
nasıl birşey ki bu kittie diyenler için :
http://www.dailymotion.co...hat-i-always-wanted_music

edit: kötü bir gruptur fakat bassçısı yengeniz olur.*
müzikleri gayet de iyi olan, pek çok hit şarkıları olan kız grubudur. ilk bascıları türkmenistan'da büyüdüğünden türkçe biliyordur dip not olarak söyleyim dedim.

death metal türünde şarkıları da vardır. ama genelde hardcore yaparlar. brütaller çok sağlamdır. davulda aksak twinler de bir o kadar harikadır. morgan lander'in efsane vokalleri insanın tüylerini diken diken etmeye yeter bile.

tutucu bünyelerin, yeniliğe kapalı dinazorların beğenmemesinin doğal olduğunu düşündüren hadiseler karşısında sahkin olmak lazımdır.
arada güzel şarkıları bulunan gruptur. ayrıca hep erkek vokalden bıktık be kardeşim arada kadın vokal valla iyi oluyormuş.
şarkı sözlerini babalarının yazdığı iddia edilen girl band.
metalcore grubu... ancak brutal vokal dışında söyledikleri (mesela: Sweet Destruction Interlude) şarkıları daha iyidir.
genelde başarısız olan fakat son albümleri in the black 'in şaşırtıcı derecede iyi olan kız grubu.
dün gece bateristini, rüyamda düzerken gördüğüm death metal gurubudur.