bugün

bir saçma soru daha yok muhallebi pişirilince tencerenin dibi sıyrılıyormuş belki ben sevmiyorum arkadaşım. ne biçim sorular bunlar.
18 yaşında fişek gibi bir çocuğun yarıştığı program. merak ettim ne yapacak.
bazı soruları çok basit olan yarışmadır. beni çağırsalar deli gibi para kazanacağım ama çağırmıyorlar işte.
Seyircilerin cevap verirken birbirlerine baktıkları yarışma programıdır.
http://www.trthaber.com/h...-uzun-evliligi-61684.html

cevap 87 olacak adamlar 86 diyor kim hazırlıyor bu soruları bilmiyorum
eski hali iyiyken artık saçma sapan ve genel kültürle pek de alakası olmayan sorular sorulan yarışmadır.
18 yaşında çocuğun birazdan 125.000'lik soruyu göreceği yarışma. 2 jokeri de cepte.
beyni olmayan denizanası lan adama sorulan soruya bak.
an itibariyle jokerin sesinin çok tatlı olduğu yarışma bebe lan bunlar.
çocuğun jokerdeki kızı her türlü sikeceği yarışma. parayı alsa da alamasa da. alırsa parayla siker alamazsa seni bilemedin o yüzden kaybettim der duygu sömürüsüyle siker. adam kazandı yani çekilse de yanlış cevap verse de.
elinin altında interneti olanların ''hadi laan cevap şu'' diyerek ibneleştikleri program. he canım sen her şeyi biliyorsun.
125 milyar. helal sana dostum!

edit: buna eksi atan zihniyet, 1 milyonluk soruyu göreme emi!
adam denizanası bilemedi ya lan. muhallebiyi bilen bunu nasıl bilemez amk. bebe leyla ile mecnundaki mecnun gibi konuşuyo lan. sırfreyting almak için adamı götürüyolar ileriye amk.
denizanası cevabıyla 125 milyarı garantileyen veledin yarıştığı yarışma programı. denizanası. şerefsizimbenimaklımagelmişti.
an itibariyle 94lü bir gencin yardırdıgı yarışma. 94 ve üstünün ümitsiz vaka bieber fanları ve türevleri oldugunu düşünürken bu cocuk ümitlerin yeniden yeşermesini sagladı acıkcası.
reklam dönüşü yine dong dong diye bitirirlerse pis küfür yiyecek olan programdır. işi gücü reyting olmuş lan derim artık.

edit: dediğim oldu amk yarışması kesin anlaşıyorlar böyle yarışmacılarla bok alır o çocuk kesin düşünür düşünür çekilir amk.
şuan yarışan 18 yaşındaki elemana helal olsun diyorum. mustafa misir a da selamlar.
reytingin amına koyan program.
bugün yarışan 18 yaşındaki elemanın yürek yemiş olduğunu gördük. ama pollyana ve harry poter'ı jokersiz bilemedi ya o nasıl çocuk yahu.
izleyemeyenler için bugünkü bölüm:

http://www.youtube.com/watch?v=paMOA-zEg4E

not:full ve reklamsızdır.
http://video.uludagsozluk.com/v/mustafa-misir-59472/ mustafa mısır yüzünden devamlı "aağ okey tamam" diyorum. hey allam.
Yilbasi özel programi igrenç olmus derken odul kizilaya gidiyormus iyidir iyi.
herkes ister.şimdi tek tek isimlerini sayamam.
bugün samimiyetsizlik kokan yarışma. jokerleri hemen iç etmeler, hemen cevap vermeler... ben bugün de çok para kazanmak istiyorum demeler. yapmayın bunu. tribünlere oynamayın. ne mal olduğunuzu gördü herkes daha önce.
şu anda yarışan sarışın yarışmacı ve yanındaki beyefendi derece samimiyetsiz davranmaktadır. yeni yıla böyle itici yarışmacılarla bizi hazırlayan yarışma programıdır.

edit: kocası değilmiş. (bkz: delicious) a teşekkürler.