bugün

(ing.) lezzetli
steve madden'in başarılı bir çakması.
(bkz: be delicious)
lise ingilizcesi ile;
(bkz: delici oğuz)
şu da vardı;
(bkz: am biti oğuz)*
an itibariyle bana artı oy verdiğine 'yemin etsem başım ağrımaz' yazarı.
geceden beri seri halde başlık açan yazar kişisi.
#6110150 #6110213
*
(#6123847)
(#6123844)

space tuşuyla alt+32 kombinasyonunun aynı işi yaptığını sanırım yeni keşfetmiş ve sözlükle paylaşmalıyım demiş yazardır *

bunun dışında iyidir, kaliteli entryler girer, ailecek beğenerek takip ediyoruz kendisini.
daima yeni başlıklar açarak yeni yeni serüvenlere açıldığına inandığım yazar. takipteyim.
sanki gizli bir anlaşma yapmışız gibi "beyler başlıkları ben açıyorum, içini siz doluyorsunuz" tavrı sergileyen yazardır.

(bkz: tek bişey söylicem ondan sonra hep sen konuş)
söylemesi zevkli olan ingilizce bir kelime. * *
#6762126 kendisiyle iletişime geçilmeden önce 7. sanat olan sinemadan anlamadığını bilmeniz gereken yazar...*
(bkz: delicious com)

ne işe yaradığını henüz keşfedemediğim; ama google similar pages'in twitter'a benzetmesi üzerine üye olduğum site. bir şey öğrenirsem hemen.
94 tayfası yazarlardan. knight online hastasıymış kendisi.
(#6952648)
nesildaştır. (bkz: #7237078) entrysi 1 den fazla artı oy alan yazardır. hoşgelmiştir.
iyi güzel hoş yazar.

erzurum'da okuyor istemeyerek de olsa.

esenlik. . .
acilen göz doktoruna gitmesi gereken yazar. ölümcül entryler yazıyor. sözlüğün başını belaya sokacak.
(#7263174) entry siyle beni benden almış yazar.*
lezzetli klavyesiyle yardım dağıtan yazarımız. *
gece gece kendini bana buldurmuş, takip ettirmiş yazardır. uludag sozluk sayesinde daha iyi olacağa benziyor. nasıl hakemler yıldız futbolcuları koruyorsa, uludagsozluk moderasyonunda koruyup elinde tutmasını bilmesi gerekn yazardır aynı zamanda.
bazen güzel başlıkların sahibi, bazen güzel başlıkların canlandırıcısı, gs'li arkadaş.
bu da mı eksi? bu da mı olmadı? götümü sikeyim ben. kötü oy verene hiç lafım yok.
söylemesi en keyifli ingilizce kelime.
güzel entryleri olan yazar.
a1018 model cep telefonu kullandıgından suphelendiğim yazar.
yazdığı entrylerle sözlüğe hiçbir şey katmayan, tikkylerin kankası yazar.
güncel Önemli Başlıklar