bugün

Kim milyoner olmak isterde twitterda 100 bin takipçim var çok zekiyim diyip ilk soruda elenen erkek kisi.
takipci satin alarak populer olmaya calisan burnu havada sozde zeki kisisi.
twitter fenomenlerinin ne kadar sikko olduğunu bize hatırlatan kim milyoner olmak ister kişisi. götün kalkarsa böyle iner işte derler bizim orada bu gibi durumlara.
allah ın sopası yokun canlı kanıtı.
Kim milyoner olmak ister programında ilk soruda elenmiş, twitter' da 100 bin takipçisi olduğu ifade edilen bahtsız kişi. Elendiği sorudaki deyim bazıları için çok kolay olsa da, her bölgede kullanılagelen bir deyim olmadığından bilememesi şaşırtıcı olmayan, içi rahat etmesi gereken, geceleri kabus görmemesi gereken kişidir ayrıca.
(bkz: ConDalton)
twitter da 100 bin takipçi sahibi olmanın, artistik isimli yabancı kökenli liselerden mezun olmanın, baba parasıyla özel üniversitede mimarlık okumanın genel kültür birikimi için yeterli olmadığını mükemmel bir şekilde kanıtlayan, sonrasında da yarışmaya katılan başka bir yarışmacıya twitter hesabından hakaret eden kişidir.
kim milyoner olmak ister'de yarışan, twitter fenomeni, hiç kitap okumayan ama genel kültürünün çok iyi olduğunu düşünen kendini beğenmiş, ukala genç. üstelik de ilk soruda elendi. bilemediği soru da "9 ayin son günü deyimindeki gün hangi gundur" sorusu. buyrun şöyle ki ;
mustafa misir ibretlik bir fenomenin öyküsü
http://www.youtube.com/watch?v=IitDqkiXM9M&feature=youtu.be
ya arkadaş, "genel kültürüm güçlüdür" diyerek kendini çok övmesini, twitterda takipçim var yüzbinlerce iddiasını, "okumeyi sevmiyerom yeaaa ne biliiim" ukalalığını geçtim bir yana da, ben bu çaydanlığın bilgiç bilgiç ağzını yamultmasına ifrit oldum. ben bilirim, bana bunlar vız gelir, sen kimsin ya havasında, dudağını büzerek elmacık kemiğine doğru iteleyip yarım sırıtık bir fotoğraf veriyorlar ya illet oluyorum.
övündüğü tek şey takipçi sayısı olan fenomen. gariban okan'da okuyor ama siktiriboktan bir 'çarşamba pazarı' deyimini bilemiyor.
'yeaa zaten ben saçmalıyorum twitterda, hani ünlüler filan da takip ediyor.'

la hayatın sırrını mı veriyon? alt tarafı google a güzel sözler sözler yazıp paylaşıyorsun, bunu yapmak için 10 yaş seviyesinde bir akıl yeterli değil mi ?
http://www.youtube.com/watch?v=IitDqkiXM9M
kendini övmesi üzerinden prim yapılan şahıs. amına koyayım adam ekrana çıkıyor kendine "lan ben çok gerizekalıyım amına koyim siz beni buraya çıkardınız ya siz benden daha gerizekalısınız" mı desin? a be salaklar. (lafım dün gece twitter da bu adamla dalga geçenlere)

gelelim bu delikanlıya; olum bunun adı yarışma, reklamını niye yapıyorsun? yok fenoymuş yok bilmem cartmış curtmuş. hayır parayla da takipçi alınıyor. ne yazdın da feno oldun? senin çükün mü benden uzun mesela? neyin fazla? (burda tüm kendini feno zannedenlere lafım)

son olarak; gerçekten böyle bir gerizekalıyla dalga geçecek kadar düştüyseniz siz ondan kat be kat daha gerizekalısınız.
mesele adamın cevabı bilememesi değil, eminim çok kişi bilemezdi o soruyu seyirciye falan danışırdı. onu akıl edemedi. süre bitiyor diye uyaran sunucuya 'adana mı?' diye soruyor eleman. böyle bir şey de ilktir heralde bu yarışmada. ben şahsen pek gülemedim, hayır iyi oldu belki böyle bir tipe ama çok utanç verici bir durum. yanlış bile olsa bir cevap veremedi ya. dönmüş bir de 'tamam karar verdim' diyor. ne bok için koydular o süreyi acaba? bir de yüz bin değil kırk bin civarı takipçisi vardı dün gece. ilginç.
soyadı mısır değil, misir'dir. (bkz: mustafa misir)
twitter'daki takipçi sayısının zekilikle doğru orantılı olduğunu düşünen artist yarışmacıdır.kenan ışık nasıl bu kadar takipçiniz oldu dediğinde saçmalıyorum takip ediyorlar diyerek takipçilerini koyun yerine koymuştur.ilk sorudan elendiğinde herkes gibi benimde için soğudu.*
patlamış mısır olmuştur.

o değil de, ben babasına üzüldüm. radyosu varmış takipçisi varmış... ahahah. hey Allah'ım nelere kaldık.
son zamanların eziklikte fenomen olmuş kişisidir. Basic olarak herşeyi okudum dediği kitapların Cin Ali serisi (en basic bu heralde) olması muhtemeldir. Hala twitterda o kadar takipçisinin olması ve rt alması twitter aleminin ne kadar da boş ve bilinçsiz olduğunun göstergesi değil de nedir ?

kısaca (bkz: döl israfı)
atv'de birkaç dakika önceki tekrar yayınında eleman. tonyalı imiş. ama tonya'dan böyle mal çıkmazdı. hayret ettim. twitter da bir de binlerce takipçisi var di mi amk. *
şımarık ve ukala kelimelerinin sözlük anlamına tam uyan kişi. 100 bin takipçisi olduğunu söylemiş. eğer 55 bin kişi yarışmadan sonra unfollow etmediyse o konuda bile yalan söylemiştir. kendini beyinsiz adam ya da istiklal akarsu falan sanıyor heralde.

bide yarışmaya doğudan katılıp başarılı olan bir kızla ilgili "yarışmaya özürlü kontenjanından katılmış" diye tweet atmış. fakat kendisi ilk soruda elenerek yılın kapağını yemiştir.
özel üniversitelerde bolca bulunabilecek, egosu yüksek insan tipi. şöyle kültürlüyüm böyle donanımlıyım diyen, ama aynı zamanda okumayı sevmeyen, bunun neticesinde de ilk soruda afallamış yarışmacı. twitter'daki meşhur 100 bin takipçisi de kendisi gibi olsa gerek.
sonrada diyolar neden twitter ı sevmiyorsun? işte böyle dallamaların yüzünden adam kendisi de söylüyor saçmaladığını buna rağmen ergen, gelişmemiş, körpe beyinler kopyala yapıştır yaparak gündem belirlediklerini sanıyorlar. tamam sözlüklerde de var ama bu en azından ne yazacağını, nereye yazacağını kendin belirleyebiliyorsun.

yalnız zatı hazretlerini izlerken yarıldım tam bir fenomen. özlü sözleri kopyalamaya benzemez bu dostum, okey falan dersin en sonunda. tırtıklı mı? geciktiricili mi?
dünya tarihinin görmüş olduğu en büyük geri zekalı.
şiddete karşıyız falan ama kendi iyiliği için odunla dövülmesi şart olan insanlardan. hani tosun paşa filminde kafasına odunla vurulan adam tozutuyordu ya işte tam tersi bir etkiyle gerçek hayata dönebilir böylece.
Hesabımı kapatıyorum diyip kapatmayan dönek. Lan oğlum utanmıyo musun insan içine çıkmaya dedirten cinsten bir insan.
trabzonlu nüfus memurunun soy adını yöre şivesinde yazdığı twitter kızartması...
Egosuna yenilen insandır.
güncel Önemli Başlıklar