bugün

yeni bir nesildaş. hoş geldin. nickiyle bana "docto who"yu anımsattı.
sanırsam çanakkale civarında yaşayan yazar. hoşgelmiş tabi
hoşgelmiş sefalar getirmiş yazardır.
bol keyifli entryler dilediğim zat, hoşgelmiştir.
doctor who yu takip ettiğini sandıgım yazardır. severek takip edilesidir.
kaybedenler kulubü'nü izlediğini sandığım yazardır.
hem nesildaş hem de meslektaş olma ihtimali olan yazar. hoş gelmiştir.
--spoiler--
Rose: Who are you? Doctor: The Doctor. Rose: Doctor what? Doctor: Just Doctor. Rose: Doctor? Doctor: Hello !
--spoiler--

repliğini akıllara getirmiştir.
sağlık alanında aktif hareket etmesi içim önünde birkaç yol olan ve bu yollardan hiç takılmadan geçemsini beklediğim yazarımız. ayrıca çok hoşsohbettir.
galiba çanakkaleli yazardır. Hemşerim benim. klavyene kuvvet.
#20333012 yaratıcılıktan yoksun ve bunun bilinciyle acı çeken yazar. fikir hırsızı, saçma yayınların delisi.
beni de meraklara ve karmaşalara salmış olan yazardır.
(bkz: #20761029) ilgili entry de ironiyi görmesini isterdik. elbeteki arkadaşım piskolojik sorunu olan ve gerçekten delirmiş bir kız çekici değildir. demek istedeğim sadece biraz kafası bozuk tabiri caizse kedigiller familyasındaki uysal olmayan vamp kızlardır. sen şimdi herşeyi böyle düz anlarsan işimiz var seninle.. biraz kıvrak bir zeka diyoruz haydi çocuğum.
on numara adam oldugunu dusundugumuz yazardir.
bana gazı kökleyen yazar ama bilmediği bir gerçek var o da ben tüplüyüm. *
ama aldım o gazı ben tamam. *
Kendisi cici annem olan yazar.
komşu olduğumuzu burada öğrendiğim yazar. güzel kek yapıyor.
(bkz: doctor who)
imla hatası bir yere kadar da, anlatım bozukluğu pek bir zavallıca be gülüm. yine de "kul hatasız olmaz" diyoruz ve kendisine okul hayatında başarılar diliyoruz efenim.

"...Adam bir yanlış yazdı diye bir kaç ilber ortaylı kılıklı heriflerin çıkıp burada dilbilgisi dersi verenlerin..." (bkz: yok ebesinin amı ali sami)
Eski sevgilimmiş kendisi.