bugün

geçmişe, yaşanmışlığa dair duyulan özlem..

keşke dönse çocukluğum geri.. sarılsam boynuna, öpsem yanaklarından, tutsam elini hiç bırakmasam. ah keşke..
fatih terim.
Ricardo Quaresma.
içimdeki hırslı ve idealist manyak.
- cocuklugum
- umudum
- masumiyetim

arkadas bitmedi gitti bunlar.
abaza turk kizlari icin

(bkz: asker)
demin yediğim çikolata.
babaannem ve anneannem.
fatih terim.
dedem... yıllardır bekliyorum ama dönmüyor.
sevgiliyle geçirilen o güzel üniversite yılları. Ama bitmiştir hem üniversite hem o güzel yıllar hem de ilişki geri dönmez o yüzden, dönemez.
özlenilen şeylerdir.
oha anket. bumerang. gelmiyo onuspu çocuuu.
pokemon, tsubasa, taso, sporcu kartları, toplu saklambaç.
muhsin yazıcıoğlu.
mustafa kemal atatürk.
eski kiloma geri dönmek isterdim...
*o kafamıza hiçbir şeyi takmadığımız lise yılları, okulum... şimdi olsa o kadar sorumsuzca geçirmez, çok çalışır daha iyi bir üniversiteden mezun olurdum ama o dönemleri yine de özlüyorum.
*çocukluğum ve mahalle arkadaşlarım
*köyümüz ve orada sabahlara kadar sokaklarda oynamak
*he-man, woltran, bruce-lee filmleri, leblebi tozu
*hazırlık sınıfında serviste yaptığımız taso savaşları
aslında dünü dahi özlüyor insan ve özlemeli, değerini bilmeli çünkü hayat akıp geçiyor ve her dakika biraz daha birşeyler götürüyor bizden. fotoğraflardaki halimi bile özlüyorum çünkü şimdi aynaya baktığımda daha yorgun ve eskisi gibi parlamıyor gözlerim. 30lara geldiyseniz, özleyecek şeyler birikiyor artık, farkediyorsunuz...
Alex de souza ve Hagi. Düşünsenize derbide bu ikiliyi ayni ekranda görmenin verecek olduğu keyfi.
Zamandır. Zamanı geri alabilsek herşeyi geri döndürebiliriz.
fatih terim.
yazarların doyamadıkları ve geri gelmesini istediği bazı şeylerdir. bu bir cisim, şahıs yada farklı bir şey olabilir.
çocukluk zamanımdaki stretsiz yaşam.
yaşadığım güzel anılar.
laylay cips, sulugöz birde on kuruşu çıkmayınca bakkal amcanın bedeli sakızla ödemesi.
oasis, 2011 yazı ve eski liverpool.