entry'ler (200)

ikisi bir arada olunca anlamlanan şeyler

künefe - kaymak

makyaj yapmayan kız

bu sıcaklara surat mı dayanır bacım, akar gider makyajla beraber.

sigarayı bırakmak

Güzel bir davranıştır. Şahsen 1 ay önce bir cumartesi sabahı kendilerini bırakma kararı aldım, bıraktım. Mutluyum, huzurluyum. Gariptir ki daha sakinim, daha az stresliyim.

en güzel kokular

sıcak simit ve yeni demlenmiş çay.

en güzel kız isimleri

zannımca Mine de güzeldir.

bugün benim doğum günüm

gecenin köründen bu yana nerede benim çılgın partim ulan diye içimden geçirdiğim lakin ofisimde can çekişe çekişe çalıştığım içler acısı durumum.
Allah belamı vermesin benim ya.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

anladım her şey bitiyor,
her seferinde yine aşk kaybediyor bizi..

bizi 7 2 yıkmadı tc nin ne haddine

nankörlüğünün boyunu aşmış insanımsı kişinin söyleyebileceği tek cümledir sanırım. kimsenin kimseyi yıkma isteği yoktur zaten, insan olun istiyoruz çok şey istemiyoruz.

sözlük yazarlarının itirafları

"seni anan benim için doğurmuş " diyebileceğim bir yiğit arıyorum artık sözlük. şaka maka armuta saplı üzüme çöplü diye diye yalnızlıktan dik giricem mezara. aşık olmak istiyorum, böyle aşktan saçmalayayım istiyorum biliyorum bir çoğuna saçma geliyor hatta ara sıra bana da öyle ama artık krizden değil aşktan çarpsın şu kalbim istiyorum.

yalnız olmaktan memnun olmak

akıllı insan memnuniyetidir. özgürsün bir defa karışanın görüşenin yok. kimsenin tantanasını çekmek zorunda değilsindir. oldukçada rahat bir durum olabilmekte çoğu zaman.

istanbul da kedi katliamı

''Benim için hayvanlar insanlardan üstündür ve bir hayvanın canını, bir insanın canına değişmem'' dediğimde düşman olmuşlardı bana. Şimdi bu tezimde ne kadar haklı olduğumu bir kez daha görüyorum. Hayvan sevmezsin anlarım (bir nevi) ama, (affedersiniz) e be orospu / çocuğu tekmeleyerek öldürmek ne demek? Yine tekrarlıyorum ki, bu dünyada 'insan' yaşadıkça hayvanlar işkencelerle öldürülecek. Ne yazık ki, bir farenin verdiği yararı insanlık veremiyor.
Cehenneme gitmen dileğiyle orospu.

sözlük yazarlarının itirafları

az önce müdürüme öyle sinirlendim ki sözlük anlatamam, kapıyı çekip çıkar çıkmaz topuklu ayakkabıyı çıkarttığım gibi fırlattım, ulan herif iyi ki bir şey söylemek için geri dönmedi, kel kafaya 7 cm topuk çakılırdı yemin ediyorum.

bir cümleyle hayat

Rahatlamak için, önce tuvalete gitmelisin.

bir erkeğin yalnızca bir kadını sevmesi

Sadece anneleridir tek sevdikleri kadın.

istiklal caddesi nin asfaltla kaplanması

olmaz denenin hepsi oldu, gelmez denenin hepsi başa geldi. iyisi mi memleketi komple kaplayın bizde rahat edelim, sizde.

sözlük yazarlarının tespitleri

kola dolu bardakta pipet durmuyor sözlük. deniyorum yarım saattir olmuyor. yan masadan yardım ekibi bile geldi yok olmuyor. *

sözlük yazarlarının olası mezar taşı yazıları

Yanma da güzelim yanıyom bende
Mendilli Salla geliyom ben
Bir güzelin uğruna da
Verem de Oldum ölüyom Ben

sevgili anne yarısıdır

şefkati, sevgisi anneye ufaktan benziyordur. olabilirdir.

sözlük kızlarının telefonuna gelen son mesaj

sevgili, anne yarısıdır.

sevgilim.

anne

''ölürüm kız sana'' dediğimde aşırı sevimlilik yapan, her duygusu apayrı güzel insan.

aklıma geldi özledim lan.